اطلاعيه شماره ي 5 سازمان سنجش پزشكي ( ظرفيت پذيرش و كارت ورود به جلسه )كليك كنيد

antenyus

Active member
بیوتکنولوژی 15 نفر کمتر شده ... فقط 65 تا میگیره
تهرانم حذف کرده ... شیرازم 8 تا میگرفت شده 5 تا

خیلی باحاله ... ینی من حتما باید رتبه زیر 5 بیارم :25r30wi:..... خوب که امسال نخوندم ... وگرنه حتما قبول نمیشدم :riz481:الکیم به خودم سخت گرفته بودم

ههه خوش ب حالت تارا من ک باید رتبه زیر 4 بیارم ....باز تو یه نفر از من بیشتری....تهران پارسال 7 نفر میگرفت امسال شده 4 نفر.....
ولی در کل امسال 12 نفر افزایش ظرفیت داره .... 113 شده 125....در حالی ک بین الملل از 8 شده 26 نفر.....این اصلا انصاف نیست....:sad:

Taraa

Well-known member
خدا به همتون صبر بده

من که از همین الان میرم تو یه غاری چیزی شروع میکنم به خوندن برا سال دیگه شــــــــــااااااااااااااید بشه قبول شم ... فک کنم سال دیگه باید زیر 3 بیارم آخه :tonguesmiley:
باشگاه ؟ حرفشم نزن ... انجمن؟ یاهو؟ نه دیگه تموم ... حق حمام کردنم ماهی یه بار به خودم میدم

DNA

New member
خدا به همتون صبر بده

من که از همین الان میرم تو یه غاری چیزی شروع میکنم به خوندن برا سال دیگه شــــــــــااااااااااااااید بشه قبول شم ... فک کنم سال دیگه باید زیر 3 بیارم آخه :tonguesmiley:
باشگاه ؟ حرفشم نزن ... انجمن؟ یاهو؟ نه دیگه تموم ... حق حمام کردنم ماهی یه بار به خودم میدم

:smiliess (14):
عزیزم فعلا بیا بریم امتحان بدیم شاید یعهوی یه معجزه شد ما رو هم قبول کردن خدا رو چه دیدی:tsimuzpzwoap1t9y3o7

DNA

New member
تارا جون بعدا اگه خداییییییییییی نکرده روممممممممممم به دیفارررررررررررررر مارو قبول نکردن:14: .(که میکنن مطئن باش )میرم یار جمع میکنم مثل اصحاب کهف دسته جمعی میریم تو غار باشه :28:

mehrshad

New member
من که کلانا امید شدم با این ظرفیت ها !!! بچه ها کسی تعداد شرکت کننده ها هر رشته رو می دونید؟

bacteriologist

New member
na be vaqtii ke baraye microb Tehran nabood na be laan ke ferto fert Tehran gozashtan...khosham miad microb az hameye reshteha zarfiatesh bishtareeo hameye shahra dare......................bacillus bezan qadesh

mpz

New member
کسی تونسته کارت بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟// من ارور میده

TrueLove90

New member
...

ظرفیت بیوتک کم کردن ! دستشون درد نکنه ! گیلان امسال جدید اضافه شده ، دانشگاهش چجوریه ؟ خوبه آیـــآ ؟؟

دوستان حتما اول بـاید انتخاب دانشگاه کرد بعد کارت ورود به جلسه گرفت !؟؟؟؟

یه سوال دیگه : اگه کسی شعب بین الملل قبول بشه ولی نره ، سال بعد میتونه بازم آزمون شرکت کنه یــــا محروم میشه ؟؟؟

...

kahkeshan

New member
چرا بیوتک انقدر کم شده ظرفیت .یه مدت پیش گفتن مدرس نمیگیره امسال بیوتک اما قرار نبود تهران هم نگیره چرا با اعصاب آدم بازی میکنن خدایااااااااااااااااااااااااااااا:sadsmiley::sadsmiley:

nutgirl92

New member
دوستان عزیز به اعصابتون مسلط باشید ... یادتون باشه که :

خدا ، آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا ...
زمانی که هراس مرگ.... می دزدد سکوتت را ...
یکی همچون نسیم دشت ... میگوید:

کنارت هستم ای تنها ... !
:rolleyessmileyanim:

negar91

New member
من که کلانا امید شدم با این ظرفیت ها !!! بچه ها کسی تعداد شرکت کننده ها هر رشته رو می دونید؟

تغذیه روند شرکت کننده هاش صعودیه سال 90 حدود 1600 نفر و در سال 92 حدود 2000 نفر و احتمالا امسال بیشتر هم شده

pariya

New member
بچه ها شما دریافت کردید کارتو؟
برا من فقط اروور میده اه:smiliess (2):

em007

New member
بچه ها شما دریافت کردید کارتو؟
برا من فقط اروور میده اه:smiliess (2):
واسه منم ارور میده اینو :

Server Error in '/92' Application.
Compilation Error
Description: An error occurred during the compilation of a resource required to service this request. Please review the following specific error details and modify your source code appropriately.

Compiler Error Message: BC30456: 'Title' is not a member of 'ASP.kart_print_aspx'.

Source Error:

Line 1: <%@ page title="" language="VB" autoeventwireup="false" inherits="ED_Print, App_Web_amrgmnyf" %>
Line 2:
Line 3: <%@ Register src="RAHNAMA.ascx" tagname="RAHNAMA" tagprefix="uc1" %>

Source File: C:\www.sanjeshp.ir\Arshad\92\KART_Print.aspx Line: 1

pariya

New member
واسه منم ارور میده اینو :

Server Error in '/92' Application.
Compilation Error
Description: An error occurred during the compilation of a resource required to service this request. Please review the following specific error details and modify your source code appropriately.

Compiler Error Message: BC30456: 'Title' is not a member of 'ASP.kart_print_aspx'.

Source Error:

Line 1: <%@ page title="" language="VB" autoeventwireup="false" inherits="ED_Print, App_Web_amrgmnyf" %>
Line 2:
Line 3: <%@ Register src="RAHNAMA.ascx" tagname="RAHNAMA" tagprefix="uc1" %>

Source File: C:\www.sanjeshp.ir\Arshad\92\KART_Print.aspx Line: 1
اره من دارم دیواااانه میشم...
چی کنم؟؟:65d6a5d6s:

Maryam Banoo

New member
سلام دوستان این اولین پستمه... لطفا یکی راهنمایی کنه من بر اساس چه چیزی شهر و دانشگاه رو باید انتخاب کنم و کلا حق انتخاب چند تا شهر رو دارم ؟ باید دانشگاهایی که ظرفیت بیشتری دارن بزنم یا اونایی که به من نزدیکترن یا طبق رتبه احتمالی ؟

بالا