از طرف Admin: چند کلمه با بچه های سایت علوم پزشکی

bahram-68

New member
دم همه ی مدیران این انجمن و به ویژه ادمین عزیز گرم
انصافا سایت توپیه

farzad.lab

مدیر بخش
ادمین ممنون بابت زحمت هایی می کشید .

من هم با این که هنوز تا ارشد کلی راه دارم ولی روی من خیلی تاثیر داشت این انجمن ....

از الان میدونم واسه ارشد چکار کنم
:smiliess (8):

mahbanoo

New member
آخ آخ که حرف دل منو زدی ادمین جان!!!
از روزی که کارنامه ها اومده محض رضای خدا یک کدوم از قبول شده ها جواب منو طفل معصوم رو نمی دن :(

ولی اینو مطمئن باش من یکی که از ته دلم واسه همتون دعا می کنم و امیدوارم در دنیا و آخرت خیرش رو ببینید
انشالله ما کنکوری های امسالم بتونیم باعث خشنودی و خرسندی شما بشیم

خدا پشت و پناهتون :)

mehrshad.namdar

New member
کنکور ارشد امسال هم تموم شد و خدا رو شکر خیلی از بچه ها خبر قبولیشون رو دادن... امروز چندین بار با خوندن ارسالهای دوستان اشک در چشمام حلقه زد
خوشحالیم که تونستیم کمکی بکنیم... باور کنید تا الان خیلی برای این سایت و انجمنش وقت و هزینه صرف کردیم وخیلی وقتا وضعیت به حدی بحرانی میشد که تصمیم میگرفتیم تعطیلش کنیم ولی امروز می بینم که اینکار واقعا نتیجه داده... شاید نفع مالی برای ما نداشته ولی من مطمئنم صد در صد سود معنوی برای من و سایر دوستانی که همکاری میکنند داشته... پس چرا ادامه ندیم...
فقط یک چیزی که یکم من رو اذیت میکنه اینه که به محض قبولی خیلی از بچه ها دیگه با اینجا کاری ندارند و میرن تا زمانیکه دوباره آزمون دکترا بخوان بدن!!
من یک خواهش دارم از بچه هایی که قبول شدن، اونهم اینه: ماههای قبل رو تصور کنید وقتایی که میومدید انجمن و دربه در دنبال قبولیهای سال قبل می گشتید و خیلی وقتا در یک سری از رشته های خاص واقعا کسی نبود که کمک کنه
نذارید این اتفاق برای هم رشته ای های بعد از شما بیفته. باور کنید کار معنوی کردن فقط مسجد و هیات رفتن نیست... بنظر من این کارها ارزشش خیلی بیشتره
بهر حال دوستانی که هدفشون کار معنوی هست برای مدیریت انجمن رشته خودشون بیان جلو یاعلی بگن (درخواستتون رو با پیغام خصوصی مطرح کنید)

اگر هم قراره برید و دیگه برنگردید ما رو دعا کنید... فقط اگر در طول مقطع کارشناسی ارشد، یک روزی توی کار پایان نامه گیر کردید و یا دنبال مقاله ای میگشتید که هیچ جا نیست و در نهایت برای قبولی در آزمون دکتری کمکی خواستید میتونید روی کمک من و سایر دوستان حساب کنید...

راستی دیدید سیستم تخمین رتبه جواب داد...
با آرزوی پیروزی

خدا خیرتون بده :rose:دعا کنید ما هم سال اینده خبر قبولیمون رو تو سایت اعلام کنیم.:smilies-azardl (113 من قول میدم اگه قبول بشم همیشه میام تو این سایت:28: ولی اگه قبول نشم ... :p

asal 92

New member
ادمین گرامی ازت ممنونم بابت تمام زحمات بی دریغت .....

sara25

New member
منم از شما ادمین عزیز وهمه مدیران ودوستانی که بی دریغ زحمت میکشن صمیمانه تشکرمیکنم :thanks::thanks:، شخصا از طریق این سایت با انسانهای تاثیر گذاری آشنا شدم وانگیزم برای موفقیت خیلی بیشتر از قبل شده..
عاقبت بخیر شید انشااله:riz304::riz304:

Asena90

New member
ان شا الله همیشه موفق وتندرست باشید ادمین عزیز
ما هم هرکاری از دستمون بیاد کوتاهی نمیکنیم

ps2020

New member
کنکور ارشد امسال هم تموم شد و خدا رو شکر خیلی از بچه ها خبر قبولیشون رو دادن... امروز چندین بار با خوندن ارسالهای دوستان اشک در چشمام حلقه زد
خوشحالیم که تونستیم کمکی بکنیم... باور کنید تا الان خیلی برای این سایت و انجمنش وقت و هزینه صرف کردیم وخیلی وقتا وضعیت به حدی بحرانی میشد که تصمیم میگرفتیم تعطیلش کنیم ولی امروز می بینم که اینکار واقعا نتیجه داده... شاید نفع مالی برای ما نداشته ولی من مطمئنم صد در صد سود معنوی برای من و سایر دوستانی که همکاری میکنند داشته... پس چرا ادامه ندیم...
فقط یک چیزی که یکم من رو اذیت میکنه اینه که به محض قبولی خیلی از بچه ها دیگه با اینجا کاری ندارند و میرن تا زمانیکه دوباره آزمون دکترا بخوان بدن!!
من یک خواهش دارم از بچه هایی که قبول شدن، اونهم اینه: ماههای قبل رو تصور کنید وقتایی که میومدید انجمن و دربه در دنبال قبولیهای سال قبل می گشتید و خیلی وقتا در یک سری از رشته های خاص واقعا کسی نبود که کمک کنه
نذارید این اتفاق برای هم رشته ای های بعد از شما بیفته. باور کنید کار معنوی کردن فقط مسجد و هیات رفتن نیست... بنظر من این کارها ارزشش خیلی بیشتره
بهر حال دوستانی که هدفشون کار معنوی هست برای مدیریت انجمن رشته خودشون بیان جلو یاعلی بگن (درخواستتون رو با پیغام خصوصی مطرح کنید)

اگر هم قراره برید و دیگه برنگردید ما رو دعا کنید... فقط اگر در طول مقطع کارشناسی ارشد، یک روزی توی کار پایان نامه گیر کردید و یا دنبال مقاله ای میگشتید که هیچ جا نیست و در نهایت برای قبولی در آزمون دکتری کمکی خواستید میتونید روی کمک من و سایر دوستان حساب کنید...

با آرزوی پیروزی

:rose::riz304::riz304: :auizz3ffy9vla57584x

Rahai

New member
سلام و با سپاس فراوان از ادمین عزیز:rose:
من که از این سایت نمیتونم دل بکنم :28:
واقعا تو قبولی من موثر بود تخمین رتبشم عالی بود

ghazal26

New member
تو هرگز فراموش نخواهی شد..چرا که پیشه ات مهربانیست..
پس پاس بدار هنر خویش..که این هنر شایسته هر کس نیست...
ادمین عزیز شاید ما اونطور که باید نتونیم از شما و همکاراتون تشکر کنیم..اما یه کسی اون بالا هست که هر روز با لبخند به مهربونیای شما نگاه میکنه وبدونید این نگاه ها، سرچشمه ی خیلی از لحظات خوب در زندگی شما خواهد بود...
تا وقتی این سایت باشه..ماهم هستیم دوست عزیز:smilies-azardl (113

b.nafas

New member

با آرزوی پیروزی
من از همه بچه ها ممنونم چون من خيلي چيزا از بچه ها ياد گرفتم كه واقعا كمكم كرد ..ايشالله ارشد قبول شم من قول ميدم كه 24ساعته اينجا باشم فقط دعا كنيد كه هممون قبول شيم

بالا