از طرف Admin: چند کلمه با بچه های سایت علوم پزشکی

baboliau

New member
من چند ماهی میشه با این انجمن آشنا شدم
اگه زودتر میومدم اینجا حتما امسال جزو قبولی ها بودم
وقتی میام اینجا خیلی انرژی میگیرم تا حدی که امسال(92) خودمو جزو قبولی ها میبینم:a2d3:

اول از همه از ادمین عزیز سپاسگزارم:riz304:
در درجه دوم به دوستان خوبی که قبول شدن تبریک میگم و ازشون میخوام که تو این مسیر سخت مارو تنها نزارن:1dco2x0p1lilzhfpg1t

واسه همتون بهترین ها رو آرزو میکنم:rolleyessmileyanim:

jupiter_sps

New member
منم تشکر می کنم ادمین عزیز! یه دنیا ممنون!
می فهمم حال بچه های پشت کنکوری رو!
ان شالله هر کمکی از دستمون بر میاد انجام بدیم!
ممنون

mosaferkocholo

New member
ممنون آدمین

من از این سایت استفاده های خیلی مفیدی کردم خیلی امید گرفتم . و واسه شما آدمین عزیز و دوستانت آرزوی بهترین ها رو دارم .

ممنون به خاطر تمامه لحظه های خوبی اینجا داشتم.

نگاه

New member
من هم بعد از کنکور ارشد اومدم اینجا. متاسفانه نتونستم از امکانات خوبش استفاده کنم. ایشالله سال بعد.
ممنون ادمین عزیز که به فکر مایی.و تشکر بابت این سایت خوبت
3354.gif

من هم اگه سال بعد قبول بشم باز هم به این سایت سر میزنم چون دوستای خوبی اینجا دارم.

mino90

New member
سلام کمک کردن به همنوع لیاقت میخواهد خوش به حال شما که این لیاقت را دارید:riz304:
هروقت که به کسی کمک میکنم احساس میکنم خدا داره به من لبخند میزنه
با کمال میل امیدوارم بتونم به بقیه کمک کنم

katii

New member
ادمين واقعا ازتون سپاسگذارم
من قبوليمو مديون اين سايتم
رو كمك من حساب كنيين

vahid91

New member
همتون مردیییییییییییییییییییییییییییییید به مولااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

میخک

New member
سلام ، منم امسال جزو قبولیا بودم مامایی تهران

اول باید یه تشکر حسابی ازتون بکنم سایت علوم پزشکی با بچه های خوبش که صادقانه به همدیگه کمک میکردن خیلی اثر مثبتی داشت .
من کمتر مینوشتم ولی همیشه سر میزدم و میخوندم و الانم حاضرم تا جاییکه که بتونم به بقیه بچه هایی که متاسفانه قبول نشدند یا اونایی که تازه میخوان شروع کنن کمک کنم به امید خدا
راستی به نظرم سیستم تخمین رتبه خوب بود و شایسته تقدیر
واقعا خسته نباشید

n.b.m

New member
ممنون بچه ها
فقط اینو بگم منظورم این نیست که تمام 24 ساعت اینجا باشید و بعنوان مدیر فعالیت کنید بلکه فقط هر چند روز یکبار به فروم سر بزنید و جواب اوناییکه در رشته شما مشکل یا سوال دارند رو بدید... علاوه بر این میتونید پیشدستی کنید و قبل از اینکه کسی از شما بپرسه خودتون مطالب و منابعی که فکر میکنید در قبولیبچه ها موثره رو اعلام کنید... فکر نمیکنم بیشتر از 10 دقیقه وقت ببره

سلام جناب دکتر ادمین.

من پارسال که ارشد قبول شدم یکی از دلایلش استفاده از تجربیات یکی از بچه های سایت بود، الانم دوباره برگشتم سایت تا از تجربیات بچه های دکترا استفاده کنم ولی ایندفعه دیگه به قول امید خان معتاد شدیم! راه برگشتی نیست، قول میدم هر کمکی که بتونم برای بچه های گل سایت دریغ نکنم...

faridehmk

New member
حتما ادمين جان.
منم هر كمكي از دستم بر بياد انجام ميدم.
ممنون بخاطر كمكي كه اين سايت به ما كرد.

senoritamaria

New member
من این سایت رو خیلی دوس دارم :thanks:

به هیچ وجه هم ترکش نمیکنم
:4d564ad6:

بلکه بیشتر از گذشته بهش سر خواهم زد
:ahi5slcgm04mi8jqqkl

از ادمین عزیز و دست اندر کاران زحمتکش سایت و انجمن سپاسگزارم
:riz304:

xavi

New member
منم به نوبه ی خودم از ادمین عزیز تشکر میکنم

کاش میشد با همین دوستانی که میان و خبر قبولیشون رو میدن مصاحبه بذارین تا ما هم بتونیم از تجربیاتشون استفاده کنیم

بازم به همه ی قبولیهای عزیز تبریک میگم

marava

New member
ادمين عزيز من هم ازتون يك دنيا ممنون و متشكرم.من اول خدا بعد با كمك اين سايت و تلاشهاي شما با برنامه اي منظم كه از طرف دوستام تو همين سايت ترتيب دادن تونستم قبول بشم.من سال اولم بود ارشد بهداشت شركت كردم.و خدا رو شكر با كمك شما و دوستان خوبي كه تو اين سايت باهاشون آشنا شدم حالا براي قبوليم خوشحالم.اميدوارم بتونيم مثل سال قبل كنارتون باشيم براي كمك به بقيه دوستان و تشكر از زحمات شما.بازهم تشكر بابت زحماتتون واقعا ممنوم.مؤيد باشيد

آخرین ویرایش:

Y A S

New member
یک دنیا ممنون و سپاس...
قول میدم در حد توانم به بقیه کمک کنم و زود به زود سر بزنم
به امید موفقیت بچه های سایت علوم پزشکی:a2d3:

N_H

New member
سلام با اینکه دومین نوشته ام هست وتازه واردم خوشحالم که عضو شدم ومیتونم از همدلی ها وکمکهاتون تو این مقطع پر استرس استفاده کنم:riz304:

#civilen#

New member
با سلام
ادمین بزرگوار ضمن عرض خسته نباشید..منم به نوبه خودم از زحمات شما و سایر عزیزان که وقت گذاشتین و دوستان را راهنمایی کردین/
کمال تشکر را دارم...
امیدوارم در تمام مراحل زندگی سر افراز باشین چرا که به سرافرازی دوستان در مرحله ایی از زندگیشان کمک کردین.
:riz304:

epi_info

New member
به بچه ها قبول شده و قبول نشده تبریک میگم. قبول شده ها چون قبول شدن و قبول نشده ها چون قبول خواهند شد. :riz304:

mm2000

New member
سلام من خودم سایت دارم و می دونم داشتن سایت هم خیلی هزینه بره و هم اداره درستش وقت گیر
خیلی خیلی از ادمین عزیز تشکر می کنم منم هر وقت بتونم حتما به اینجا سر می زنم

بالا