***ارنج زمان برای اعتراض حضوری ( کلیه رشته ها )***

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zms

New member
من به این شماره زنگ زدم گفتن اشتباهه!!!!!!
فکر کنم بنده خدا رو دیونه کردیم
بچه ها اون طرف میفهمه ما با هم در ارتباطیم نادون که نیست... خسته اش نکنید . این جور آدما کاری به شخصیتشون ندارم به علت پر مشغله بودن جواب میدند جواب میدند بعد که مراجعه رفت بالا میگه اشتباه گرفتید بعدش کلا خاموش میکنه شیف میکنه روی شماره ای که میدونه امثال ما ندارند.
یه جوری نشه که آتیش گرفتیم هم نتونیم باهاش ارتباط برقرار کنیم !!!!!!
گفتنو که گفتید.. دیگه خود طرف میدونه و خدای خودشو حق الناس!!!

ریتا

New member
اینم داریم هم کسی که شانس بدش امسال ظرفیت کم شد علمشو داره چون درصداش اینو میگه ولی شرایطشو نداره یه سال بمونه حالا باباش چه پولدار چه بی پول میبردش بین الملل
دست گل باباش درد نکنه!!!!
به نظر من هرکی فک میکنه با سختی هم شده میتونه بره بین الملل خب بره!!!!!!!!!
دیوانه اید مگه بمونید واسه سال بعد؟! رتبه مناسب که دارید حالا به ظرفیت های امسال نمیخوره مهم نیست چون این فاجعه برمیگرده به شانس بد ما و رذالت بعضیا!!!
ممکنه سال بعد ظرفیت ها زیادشه اصلن برگرده به حالت اول ، ممکن هم هست اصلا رشته آدمو حذف کنن واسش کنکور نذارن بمونه واسه سال بعدش. آیا میشه رو چنین سیستم بی ثباتی واسه یه سال عمر برنامه ریزی کرد؟!
هرچه زودتر تکلیف زندگیتونو تو این اوضاع مشخص کنید!!!
اگه پول دارید برید بین الملل ، اگه نداری ولی میتونی یه جوری با سختی تامین کنی بازم برو می ارزه به هول و هراس یه سال بعد ، اگه مث من بلکل نداری متاسفانه باید بپردازی به همون شیوه معروف که میگه شده 20 سالم طول بکشه اینقد امتحان میدم تا قبول شم!!!!!!
خیلی جالب بود منم همون شیوه بیست سال رو داشتم ولی واقعا میترسم خیللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللی

zms

New member
میکروب شناسی هم فراموش نشه.40% هم از اون کم کردن.من که از تبریز قبول می شدم الان باید پایین تر ها رو در نظر بگیرم
همینطور تغذیه با 37 درصد کاهش!!!
لطفا رشته ای برخورد نکنید... فکر نکنید حالا اگه رشته خوتونو بگید چون تقاضاتون نسبت به کل کمتره مال شما رو افزایش میدند.
اونایی که ظرفیت هارو کم کردند خیلی زرنگند زمان اعلام کارنامه، زمان اعلام ظرفیت ها و بین تعطیلی ها بودنش ، میزان فضاحت بار کاهش بدون ترس از اعتراض و پاسخ های بی دغدغه ای که میدند همه حاکی از اینه که ما باید کاملا متحد باشیم وگرنه جلوشون کم میاریم . فراموش نکنید که کجا هستید و با یک وزارت خانه طرفید.
اون خانومه مسئول دفتر سنجش پزشکی خودش با زبون خودش پای تلفن بمن گفت بیخود حرص نخور... دستت به هیج جا بند نیست... فقط خودتو آزار میدی!!
یعنی چی؟! یعنی همه شون خبر داشتند و هماهنگ هستند!!! از اون اول تا آخر، مجلس تا دولت و دانشگاه و ... فقط واسه وقت کشی مارو به پاس میدند!!!!!

- - - Updated - - -

میکروب شناسی هم فراموش نشه.40% هم از اون کم کردن.من که از تبریز قبول می شدم الان باید پایین تر ها رو در نظر بگیرم
همینطور تغذیه با 37 درصد کاهش!!!
لطفا رشته ای برخورد نکنید... فکر نکنید حالا اگه رشته خوتونو بگید چون تقاضاتون نسبت به کل کمتره مال شما رو افزایش میدند.
اونایی که ظرفیت هارو کم کردند خیلی زرنگند زمان اعلام کارنامه، زمان اعلام ظرفیت ها و بین تعطیلی ها بودنش ، میزان فضاحت بار کاهش بدون ترس از اعتراض و پاسخ های بی دغدغه ای که میدند همه حاکی از اینه که ما باید کاملا متحد باشیم وگرنه جلوشون کم میاریم . فراموش نکنید که کجا هستید و با یک وزارت خانه طرفید.
اون خانومه مسئول دفتر سنجش پزشکی خودش با زبون خودش پای تلفن بمن گفت بیخود حرص نخور... دستت به هیج جا بند نیست... فقط خودتو آزار میدی!!
یعنی چی؟! یعنی همه شون خبر داشتند و هماهنگ هستند!!! از اون اول تا آخر، مجلس تا دولت و دانشگاه و ... فقط واسه وقت کشی مارو به پاس میدند!!!!!

zms

New member
خیلی جالب بود منم همون شیوه بیست سال رو داشتم ولی واقعا میترسم خیللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللی[/quote]

منم وحشت زدمممممم!!!!! همش بخودم دلداری میدم هرکی از هرچی داره هزینه میکنه تو هم فقط عمرتو داری پس باید هزینه اش کنی چاره ای نیست!

yeganehh

New member
دوستان اعتراض رو ادامه بدید. ...کلافشون کنیم حتما جواب میده..

zms

New member
بجه ها پیام بدین پیام بدین به شمارش

شما خودت باشی اگه یکی که نه یه عده تا دم صبح راه به راه بهت اس ام اس بدن سیمکارتتو نمی جویی؟!!!
من دارم میگم یکیو که اعتماد کرده شمارشو داده زده نکنید!!!
بزارید اون شخص طرف ما بمونه و جلومون جبهه نگیره... نگه اینا شبم دست از سرم ور نداشتند ...کلا بی خیال قضیه بشه که ما بریم به درد خودمون بمیریم دلش خنک شه!!!
اون شخص هم در هر جایگاهی که هست حریم خصوصی داره... حالا ما به حریم خصوصیش یه ناخونکی زدیم که دستش بیاد قضیه واسه ما چق حیاتی و بغرنجه....اینم در نظر بگیرید که تو هر جایگاهی که باشه آدمه.. بستوه بیاد مسئولیتو خدا و بنده خدا و حقشو ول میکنه واسه یه شب آروم و بی مزاحم!!!!!!

کرهانی

New member
شما خودت باشی اگه یکی که نه یه عده تا دم صبح راه به راه بهت اس ام اس بدن سیمکارتتو نمی جویی؟!!!
من دارم میگم یکیو که اعتماد کرده شمارشو داده زده نکنید!!!
بزارید اون شخص طرف ما بمونه و جلومون جبهه نگیره... نگه اینا شبم دست از سرم ور نداشتند ...کلا بی خیال قضیه بشه که ما بریم به درد خودمون بمیریم دلش خنک شه!!!
اون شخص هم در هر جایگاهی که هست حریم خصوصی داره... حالا ما به حریم خصوصیش یه ناخونکی زدیم که دستش بیاد قضیه واسه ما چق حیاتی و بغرنجه....اینم در نظر بگیرید که تو هر جایگاهی که باشه آدمه.. بستوه بیاد مسئولیتو خدا و بنده خدا و حقشو ول میکنه واسه یه شب آروم و بی مزاحم!!!!!!
منم موافقم
شماره شخصی فرق داره، من استادام 4تا دانشجو اس میدادن دیگه خاموش می کرد و میرفت تو افق
اگه اس و زنگ هم می دید فقط روز و وقت اداری باشه

اگه دستیاریا نتیجه گرفتن ماهم باید بگیریم

ftm70

New member
بچه ها پیرو صحبت دوست عزیزمون، من رفتم تو نظرات پست زیر تو وبلاگ نجف زاده یه متن رو کپی پیست کردم و فرستادم...شمام بفرستین!البته حرف دلتون باشه و با سوز و گداز باشه بنظرم بهتره :) ولی من یه متن رو که خودم ننوشته بودمو فرستادم متاسفانه :/

وزیر بهداشت؛مهمان وبلاگم (يادداشت‌هاي يك خبرنگار)

م.صفری

New member
منم موافقم
شماره شخصی فرق داره، من استادام 4تا دانشجو اس میدادن دیگه خاموش می کرد و میرفت تو افق
اگه اس و زنگ هم می دید فقط روز و وقت اداری باشه

اگه دستیاریا نتیجه گرفتن ماهم باید بگیریم
اره دیگه خیر سرمون ما تحصیل کرده ایم
اینجوری فک میکنن ما بی فرهنگیم بعد میگن بهتر که نرفتن دانشگاه :smiliess (13):

mozhdeee

New member
بچه ها برنامه پایش هم خوبه عکس معترضینو بفرستیم لاقل نشون که میدن آبروشون بره
من براشون پیامک زدم: 30000111

mozhdeee

New member
پایش دیگه چیه؟
همون برنامه ای که شبکه یک نشون میده اوضاع مملکنو بررسی میکنن و وزیرارو میارن مجریشم آقای حیدری هستش حتما جواب میده رشته خودش فیزیوتراپی بوده، اتفاقا الان نشون میداد.

- - - Updated - - -

پایش دیگه چیه؟
همون برنامه ای که شبکه یک نشون میده اوضاع مملکنو بررسی میکنن و وزیرارو میارن مجریشم آقای حیدری هستش حتما جواب میده رشته خودش فیزیوتراپی بوده، اتفاقا الان نشون میداد.

رها93

New member
من این مدت اونقدر واسه اینو اون متن فرستادم که دیگه نمیدونم چی بنویسم! متن آماده هسست بفرستم!

رها93

New member
من زنگ زدم سنجش پزشکی برای اینکه ببینم اگه مازادو بزنیم قبول بشیم نریم محروم میشیم یا نه
گفتن معلوم نیست اگه شک دارید نزنید ممکنه ده روز مونده به ازمون بگن اینا محرومن....

این گفته دوستمون رو پی کردم http://olumpezeshki.ir/thread13344-91.html#post510620

من برداشتم اینکه اینا اصلا به حواشی این ماجرا فکر نکردن حالا که داره تازه اشکالات تصمیماتشون معلوم میشه موندن چه کنن!!!!!!

- - - Updated - - -

من زنگ زدم سنجش پزشکی برای اینکه ببینم اگه مازادو بزنیم قبول بشیم نریم محروم میشیم یا نه
گفتن معلوم نیست اگه شک دارید نزنید ممکنه ده روز مونده به ازمون بگن اینا محرومن....

این گفته دوستمون رو پی کردم http://olumpezeshki.ir/thread13344-91.html#post510620

من برداشتم اینکه اینا اصلا به حواشی این ماجرا فکر نکردن حالا که داره تازه اشکالات تصمیماتشون معلوم میشه موندن چه کنن!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا