***ارنج زمان برای اعتراض حضوری ( کلیه رشته ها )***

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

lodestar1110

New member
بجه ها من این رو تو گروههای دیگه هم زدم
دوستان خبر دارین که امسال چه بر سر ظرفیتها اومد؟
- و آیا میدونین که قراره شرکت کنندگان امسال در اعتراض به کاهش ظرفیتها شنبه جلوی در وزارت بهداشت تجمع کنن؟
- آیا میدونین اگر ظرفیتهای امسال زیاد بشه تعداد رقیبان شما برای سال بعد کمتر میشه و در نتیجه احتمال قبولی شما در سال بعد بیشتر میشه؟
- و همین طور اگر وزارت بهداشت قبول کنه با شیب ملایم ظرفیتها رو کم کنه برای سال دیگه هم کاهش ظرفیتها کمتره؟
- و اگر ببینن ما امسال اعتراض کردیم و نتیجه داد سال دیگه با احتیاط و فکر بیشتری این کار رو انجام میدن؟
پس لطفا دوستانی که داوطلب شرکت در کنکور ارشد 94 هستند(مثل خود من)
حتما در تجمع شنبه 11 مرداد شرکت کنن
پس همین الان آمادگی خودتون رو در گروه «اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد» اعلام بفرمایید.
با تشکر

بابا مگه قراره چیکار کنیم ؟!!!! میخوایم از حقمون دفاع کنیم تا زمانی که بترسیم همین میشه مملکتمون اینکه کوتاه بیایم اینکه حرف نزنیم چون سرمونو زیر آب میکننن!حق گرفتنیه.این دولت ادعا میکنه که دولت انتقاد پذیریه پس باید 2تا گوش شنوا هم داشته باشه.

abtin13

New member
بچه ها من رای نمیزنم که نرید چون حق ولی ما تو ایرانیم توقع اعتراض نداشته باشیم وچون جواب نمیدن زیاد شلوغ نکنید اگر امسال قبول
نشدید باید آرزوی کنکور کلا از گور برد . وبه عنوان اختلال عمو می بازداشت . سوء سابقه درست میشه واستون
مگه می خواییم انقلاب کنیم؟در ضمن اون اختلال عمومی نیست و اختلال در نظم عمومیه؟ مگه دستیاری ها رفتن جلوی وزارت تجمع کردن کسی اونا رو دستگیر کرد.آخرشم به حقشون رسیدن.سوء سابقه کجا بود؟شما قضیه رو خیلی امنیتی کردی

دوستان من میگم بیایید سریعتر تصمیم نهایی رو بگیریم. بریم مجلس یا وزارتخونه؟ باید سریعتر هماهنگ شیم.

abtin13

New member
دوستان لطفا دیگه ناز نکنین.همون وزارتخونه تصویب شد.جیغ و دست و هورا

باشه وزارت خونه اما مجلسم گزینه ی خیلی خوبی بود اگه وزارت جواب نداد باید تهدید کنیم میریم مجلس .من دارم تجربیات 1 گروهو که جلو مجلس تحصن کرده بودنو نتیجه دبدنو میگم اما در نهایت با رای اکثریت موافقم و هماهنگم.

خواهشی که از نماینده ها دارم اینه که رفتن صحبت کنن اگه بهتون قول دادن که ظرفیتارو 10% یا 15% افزایش میدیم قبول نکنین باید برگردونن به پارسال حرفی که خود پور هاشمی زده.

danyal67

New member
دوستان من میگم بیایید سریعتر تصمیم نهایی رو بگیریم. بریم مجلس یا وزارتخونه؟ باید سریعتر هماهنگ شیم.
ok.من موافقم

- - - Updated - - -

ok.من موفقم

ham.ad

New member
بچه ها من رای نمیزنم که نرید چون حق ولی ما تو ایرانیم توقع اعتراض نداشته باشیم وچون جواب نمیدن زیاد شلوغ نکنید اگر امسال قبول
نشدید باید آرزوی کنکور کلا از گور برد . وبه عنوان اختلال عمو می بازداشت . سوء سابقه درست میشه واستون

لطفا دوستان اگه کمک نمی کنند پالس منفی هم نفرستند.ما فقط داریم برای احقاق حق مون تلاش می کنیم .حتما شنیدید که میگن حق گرفتنیه.
:rose:

abtin13

New member
دوستان شهرستانی
اول برین انقلاب بعدش کارگر شمالی تاکسی هست واسه میدون صنعت بعدش 100 متر بالاتر (تو بلوار فرحزادی ) ساختمون وزارت مشخصه

البته دوستان تهرانی 100/100 از من بیشتر می دونن ولی دوستان شهرستانی از ترمینال آزادی که خارج میشین درست اون طرف خیابون ماشینای میدون صنعت وایستادن.700 تومن(البته زمستون سال قبل)می گیرن میارن جلوی وزارت بهداشت.البته باید به راننده بگین که می خوایین جلوی وزارت بهداشت پیاده شین قبل سوار شدن.دوستان تهران اگه اشتباه میگم تصحیح کنند

بچه ها من 2تا مصاحبه ی پور کظمی رو با 2تادفترچه راهنمامونو پرنت گرفتم النم میخوام بشینم حرفای ضدو نقیضشو با دانشگاههائی که اول اعلام آمادگی واسه پذیرش ماها کردن اما الان بلاک شدنو با ماژیک مارک کنم فردا ببرم پیش نماینده شهرم هر چند ،هفته ی پیش 1 نامه نوشتم بردم دادم که ببره تهران..خواهشی که دارم اینه که چه اونی که متاهله جه مجرده،حداقل کاری که فعلا میتونه انجام بده همینه که بره پیش نماینده شهرش اگر واقعا میخواین نتیجه ببینین باید پاشین اقدام کنین تجمعم بکشیم خودمونو بیشتر از 30تا نمیشیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا