آمادگی برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bioelectric

New member
بله همین کنکور دولتی شما واس بار سوم تمدید ثبت نام میکنه این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی اینکه پول دانشجوی بدبخت رو بگیرند .حالا چجوری؟؟؟؟؟خیلی راحت قبولش میکنن اما توی انتخاب رشته همه رشته هارو میزنند پردیس دانشگاهی.یعنی چی؟؟؟؟؟یعنی اینکه برو پول بده مدرک بگیر........واقعا خاک برسرشون با سیستم آموزشی.....به جای پرورش مغز دارند پرورش.....میکنند

در مورد وضعیت آموزشی کشور، که وضعیت از این حرفها گذشته و بحثش جداست
ولی در مورد تمدید ثبت نام فک نکنم هدف وزارت بهداشت گدایی کردن دانشجو و پول گرفتن باشه، مشکل اونجاست که معمولا سالهای گذشته ثبت نام آزمون وزارت بهداشت توی اسفند بود و بعد از اون هم توی فروردین یه مهلت دوباره می دادن تا اونایی که فراموش کردند ثبت نام کنند، یه فرصت دوباره ای داشته باشند امسالم خیلی ها که واقعا با جدیت هم درس می خوندند ، به هر دلیلی فراموش کردند ثبت نام کنند، و الان خیلی خوبه که این فرصت بهشون داده شده، پس نباید اسم این کار را گدایی دانشجو گذاشت و این مسایل تو وزارت بهداشت یه مسئله تقریبا طبیعی هست....
در ضمن ما تو وزارت بهداشت چیزی به عنوان پردیس نداریم، هرچند نگرانی شما را بابت این پولی شدن دانشگاه دولتی درک می کنم ولی نمیدونم مشکلتون با این تمدید مهلت ثبت نام چیه؟؟؟!!!

heit

New member
سلام.
من برام مشکله بیام تهران کتاب فیروز ابادی رو بخرم
فروشگاه انجمن هم که پرداخت اینترنتی نداره؟
چکار کنم؟
کمک کنید

ehsancompany

New member
یه سوال تو ذهنمه اونم اینه که ارزش داره این کنکور انرژی گذاشت؟
من فک میکردم اونی که قبول میشه شهید بهشتی میاد شهید بهشتی ولی ظاهرا اینجورا نیست و میره دانشکده علوم پزشکی و با کسی که از کنکور سنجش رفته فرق داره!
یکم میشه توضیح بدین
سپاس

bioelectric

New member
درسته، همونطور که از اسمش مشخصه وزارت بهداشته، و این یعنی دانشگاه های علوم پزشکی، دیگه خبر از دانشکده فنی و سر و کار داشتن با بچه های مهندسی و وزارت علوم نیست
بله، ارزش داره، برا چی نباید ارزش داشته باشه؟؟! تو وزارت علوم چه خبره که تو وزارت بهداشت نیست؟ شما چه توقعی از دانشگاهتون دارید؟

ehsancompany

New member
مدیر جان کارنامه ها رو دیدم من
برا من سوال شده که چرا درصد ها اینجور پایینه
یعنی فک کنم زبان ریاضی تجزیه و مدار الک رو متوسط 50 بزنی بشه یعنی مجموع 200 بشه فک کنم بشه یه رتبه خوب آورد
در حالی که تو سنجش با این درصدا به زور خواجه قبول شی!!
نمیدونم زمان کمه یا سوالات سطحش بالاس یا چی!

ba ba barghi

Well-known member
یعنی فک کنم زبان ریاضی تجزیه و مدار الک رو متوسط 50 بزنی بشه یعنی مجموع 200 بشه فک کنم بشه یه رتبه خوب آورد

سلام
با اجازه ي مدير

زمان كم+ رقابت بالا +بذيرش كم

bioelectric

New member

سلام
با اجازه ي مدير

زمان كم+ رقابت بالا +بذيرش كم

دلیل در صدهای پایین و سختی این کنکور همونیه که بابا برقی گفت

شهنام

New member
سلام بچه ها
این تاپیک رو ایجاد کردم تا بتونیم اینجا به کمک همدیگه کنکور 94 رو با موفقیت پشت سر بزاریم:tonguesmiley::riz304::thanks:

سلام منم شرکت کردم
کارشناسی برق خوندم
میشه لطف کنید بگید برا زبان چی بخونم؟
فیزیک چاپ ششم دکتر تکاور روتازه گرفتم
درسته؟همونو باید بخونم؟ببخشید من سوال زیاد دارم:من مدتیه شروع کردم
چقد باید بخونیم؟به نظرتون میرسیم؟
میخوام فیزیووآناتومی روحذف کنم
نظرشما؟

mbio711

New member
سلاااااااااااااااام. دوستان من تازه کتب فیزیک پزشکی و مقدمه رو گیر آوردم. اولویت با کدوم فصل هاست؟!

mbio711

New member
سلام منم شرکت کردم
کارشناسی برق خوندم
نظرشما؟

دوست عزیز برای منم چاپ ششم هست :-d

شهنام

New member
سلام به همه دوستان
من سال قبل کنکور وزارت بهداشت مهندسی پزشکی شرکت کردم و متاسفانه رتبه ام خوب نشد و الان علوم و تحقیقات کنترل میخونم.بعد از مدت ها اتفاقی به این سایت سر زدم و تصمیم گرفتم تجربیات خودم رو بگم.اینها فقط پیشنهاد های منه و لزوما ممکنه درست نباشه.
1- اگه رشته کارشناسیتون مهندسی پزشکی نبوده ترجیحا سراغ درس های فیزیولوژی و فیزیک پزشکی و مهندسی پزشکی نرید! یکی از مواردی که خیلی به من لطمه زد خوندن این درس ها بود و در نهایت فقط وقت و انرژی زیادی از من گرفت و حاصلی هم نداشت!! آناتومی نسبت به این درس ها بهتره.
2- به علت وقت کم آزمون درس زبان فوق العاده کلیدی محسوب میشه. اگه زبانتون خوبه حتما زمان خوبی رو براش اختصاص بدید.
3- سوالات آزمون به خصوص درس ریاضی هر سال تغییرات زیادی داره و از ریاضی 1 و 2 و آمار و احتمال هم سوال میاد که تعدادشون معمولا کمه مثلا فک کنم دو سال قبل 4 تا سوال از احتمال اومده بود
4- رتبه قبولی ، درصد ها و دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت هاشون هرسال تغییر می کنه . بنابراین با دیدن کارنامه سال های گذشته نه زیاد نا امید بشید و نه خیلی امیدوار!! فقط تا جایی که میتونید تلاش کنید . اشتباه من این بود که یه ماه مونده به کنکور نا امید شدم و خوب درس نخوندم چون با دیدن کارنامه های سال قبل احساس کردم قبول نمیشم در صورتی که اگه همون یه ماه آخر رو خوب میخوندم قطعا قبول بودم.
5 - سوالات کنکور سال های قبل وزارت علوم رو خیلی خوب بخونید. دو سال قبل سیگنال 17 تا سوال تکراری داشت از کنکورهای سال های قبل!!! و همیشه توی هر درسی حداقل 4 تا سوال تکراری از سال های قبل وزارت علوم میاد. البته امسال ممکنه این رویه تغییر کنه.
6- این آزمون سوالات غیر استاندارد و با جواب غلط زیاد داره. سال قبل چند تا سوال از dsp اومده بود که اصلا جزو منابع نبود و بعضی از سوالات اشتباه طراحی شده بود. سعی کنید سر جلسه این سوالات اشتباه اعصاب شما رو به هم نریزه!!
7- کارنامه نهایی سال قبل خودم رو براتون میذارم که رتبه محل های قبولی رو ببینید ولی اصلا به این رتبه ها و درصدها فکر نکنید چون هرسال تغییرات زیادی داره.

اگه سوال خاصی داشتید بپرسید خوشحال میشم اگه بتونم کمکی بکنم.
مشاهده فایل‌پیوست 7382
مشاهده فایل‌پیوست 7381

مرسییییییییییی

bioelectric

New member
سلام منم شرکت کردم
کارشناسی برق خوندم
نظرشما؟

سلام.معمولا برا زبان وزارت بهداشت کتاب لزگی را می خونند که فک نکنم الان فرصت باشه بخاید اون کتاب را بخونید.
بله ، فیزیک دکتر تکاور(هر دو کتاب ترجمه و کتاب تالیفی) منبع این درسه
اگه قبلا برا کنکور وزارت علوم خونده باشید،الان میتونید جمع کنید، در غیر این صورت اگه الان شروع کردید که یه مقدار قبولیتون سخته
فیزیولوژی و آناتومی را حذف کنید
اشکال نداره.هر چی سوال دارید بپرسید

شهنام

New member
سلام.معمولا برا زبان وزارت بهداشت کتاب لزگی را می خونند که فک نکنم الان فرصت باشه بخاید اون کتاب را بخونید.
بله ، فیزیک دکتر تکاور(هر دو کتاب ترجمه و کتاب تالیفی) منبع این درسه
اگه قبلا برا کنکور وزارت علوم خونده باشید،الان میتونید جمع کنید، در غیر این صورت اگه الان شروع کردید که یه مقدار قبولیتون سخته
فیزیولوژی و آناتومی را حذف کنید
اشکال نداره.هر چی سوال دارید بپرسید

ممنونم از راهنماییاتون

forough68

New member
سلام
کسی کتاب مقدمه دکر صاتعی رو داره فهرست مطالبشو میخوام اگه ی لطفی کنید فهرست مطالبو بنویسد ممنون میشم

m_1991

New member
سلام و تبریک سال نو اگه 40 تا سوال درست بزنم حدود 8 تا شون زبان و بقیه ضریب 2 تهران قبولم .
35 تا چه طور؟

Qmars10

New member
دوستان کسی که زبانش ضعیفه برا این آزمون کسی براش پیشنهادی نداره ?

bioelectric

New member
سلام و تبریک سال نو اگه 40 تا سوال درست بزنم حدود 8 تا شون زبان و بقیه ضریب 2 تهران قبولم .
35 تا چه طور؟

فک کنم الان دیگه با تراز درسی کار کنن نه تعداد سوالا؛

این که چند تا تست بزنیم تا کجا قبول بشیم حدس و گمانه و البته طبق همین حدس و گمانها میشه گفت با 35 تا صحیح هم میشه تهران قبول شد
در ضمن هنوزم در این آزمون نمره مطرحه، هر چند برا بعضی از رشته ها رتبه ها طبق تراز مشخص میشه.

Aliasabady

New member
سلام
امسال برا کنکور ارشد آناتومی دکتر حکمت رو معرفی کردن
من هرچی گشتم پیدا نکردم.
کتاب برا آناتومی چی رو معرفی میکنید؟
ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا