آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

30s2mars

New member
127fs1982754.gif

negar62

New member
بله رز آبی درست میگه. منابع محدودتر باعث میشه بهتر روی دروس تمرکز کرد. من در ابتدا قصد داشتم که همون رشته خودمو ( ژنتیک پزشکی) شرکت کنم خیلی راحتتر تونستم برنامه ریزی کنم تا اینکه بنا به دلایلی رشته امتحانیمو تغییر دادمو پزشکی مولکولی رو انتخاب کردم وقتی واسه دروس برنامه ریزی میکردم مونده بودم این 6 تا درس (سلولی و مولکولی، ژنتیک، فیزیولوژی، بیوشیمی، ایمونولوژی، میکروب) رو کجای دلم بذارم!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t واسه همینم میانگین درصدای این رشته به نسبت پایینتر هست و اصلأ نمیشه مقایسه کنیم و وضعیتمونو تخمین بزنیم. :65d6a5d6s:

sadra.s

New member
منم 23م عصر آخرین نفر بودم.رئیس بورد همونجورکه سرش پایین بود و روی یه برگه داشت علامت میزد خیلی سریع و گذرا پرسید : گفتی مجردی؟منم گفتم بله.سنمم همینطور خیلی سریع و گذرا پرسید.

sadra.s

New member
با دیدن کارنامه عالی پارسال نسیم به کل ناامید شدم که دوستان عزیزم که توضیح دادند وضعیت رقابت توی رشته ژنتیک با بقیه رشته ها فرق میکنه و خیلی نمرات نزدیکه، باز یه ذره امیدوار شدم.بچه ها با اجازه ایمونو و علیرضا ، تقریبا 6 روز مونده تا اعلام نتایج.داریم روزشماری میکنیم ، تقریبا هممون زحمت زیادی کشیدیم و انرژی زیادی گذاشتیم واسه قبول شدن.شاید بعضیامون بتونیم با (خدای ناکرده) قبول نشدن کنار بیام ، اما مطمئنم واسه بیشترمون خیلی سخته.حتی الان نمیتونیم تصورشو بکنیم که 4 بهمن که نتایجو میاد ، تا اون لحظه ای که میخاد روی سایت سنجش بیاد جونمون میرسه به لبمون و وقتی کد رهگیریمونو میزنیم میزنه مردود.نمیدونم اگه خدای ناکرده این اتفاق برامون بیفته باید چیکار کنیم.بدتر از همه اینکه خیلیا از نتیجه مرحله اولمون خبر دارند که قبول شدیم و توی این یک ماهه هی بهمون آقای دکتر و خانم دکتر میگفتند،حالا چطور به اونا بگیم قبول نشدیم.اصن اونا به هیچ، خودمون چیکار کنیم با قبول نشدن؟کسی که آخرین حد توان و انرژیشو گذاشته و توی شرایط خیلی سخت درس خونده ، حالا خیلی براش سخته که این همه انتظار و روز شماری و ساعت شماری و دقیقه شماری و ثانیه شماری بکنه و لحظه ای که نتایج میاد...
خدایا حودت کمکمون کن...

saharii

New member
اساتید ما پنج نفر بودن سر جمع. اونقدرا اصلا تکاپو و دقت نداشتن. موقع مصاحبه ی من که اینطوری بودند. حتی گویا عصر پنجشنبه اساتید چهار تا شده بودن. یکیشون کلا رفته بوده. من از کامنتهای دوستان اینطور برداشت می کنم که اساتید بقیه ی رشته ها جدیتر گرفتن مصاحبه رو.
نسیم بود شاید یه اطلاعاتی می داد که اونم قهر کرده رفته :(

واسه من 6 نفر بودن
دکتر نوری
دکتر نجم آبادی( که شبیه دانشمندای خارجکیه)
دکتر مدرسی
دکتر مزدرانی
دکتر عمرانی
یکی دیگه که هویتش نا مشخصه و مشکوک میزد( فکر کنم همون سیاهی شکست بود :ph34r-smiley:)

ع ل ی رضا

New member
با دیدن کارنامه عالی پارسال نسیم به کل ناامید شدم که دوستان عزیزم که توضیح دادند وضعیت رقابت توی رشته ژنتیک با بقیه رشته ها فرق میکنه و خیلی نمرات نزدیکه، باز یه ذره امیدوار شدم.بچه ها با اجازه ایمونو و علیرضا ، تقریبا 6 روز مونده تا اعلام نتایج.داریم روزشماری میکنیم ، تقریبا هممون زحمت زیادی کشیدیم و انرژی زیادی گذاشتیم واسه قبول شدن.شاید بعضیامون بتونیم با (خدای ناکرده) قبول نشدن کنار بیام ، اما مطمئنم واسه بیشترمون خیلی سخته.حتی الان نمیتونیم تصورشو بکنیم که 4 بهمن که نتایجو میاد ، تا اون لحظه ای که میخاد روی سایت سنجش بیاد جونمون میرسه به لبمون و وقتی کد رهگیریمونو میزنیم میزنه مردود.نمیدونم اگه خدای ناکرده این اتفاق برامون بیفته باید چیکار کنیم.بدتر از همه اینکه خیلیا از نتیجه مرحله اولمون خبر دارند که قبول شدیم و توی این یک ماهه هی بهمون آقای دکتر و خانم دکتر میگفتند،حالا چطور به اونا بگیم قبول نشدیم.اصن اونا به هیچ، خودمون چیکار کنیم با قبول نشدن؟کسی که آخرین حد توان و انرژیشو گذاشته و توی شرایط خیلی سخت درس خونده ، حالا خیلی براش سخته که این همه انتظار و روز شماری و ساعت شماری و دقیقه شماری و ثانیه شماری بکنه و لحظه ای که نتایج میاد...
خدایا حودت کمکمون کن...
آره خیلی بده...فک کنم 80 درصد کل تلاشی که تا الان توی زندگیم کردم به خاطر ترس از حرف مردم بوده و بس....

saharii

New member
کاش یکی اینجا بود که از بالادستی ها خبر داشت، میگفت مشخصاتتو بده ببینم قبولی یا نه
بعد سر سه سوت میگفت قبولی خیالت راحت اینقدر به خودت استرس راه نده عزیــــــــــــزم، واسه قلبت خوب نیست:thanks::applause:
:whistle:

negar62

New member
من اگه قسمتم نبود که قبول بشم...
میام برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و خداحافظی میکنم و میرم..

saharii

New member
من اگه قسمتم نبود که قبول بشم...
میام برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و خداحافظی میکنم و میرم..

نگار جون تو خیلی خوبی:heart:
ولی من فکر نکنم حتی انگیزه ای واسه زندگی داشته باشم چه برسه بیام نت...

negar62

New member
نگار جون تو خیلی خوبی:heart:
ولی من فکر نکنم حتی انگیزه ای واسه زندگی داشته باشم چه برسه بیام نت...

لطف داری عزیزم. اما این آخر راه نیست! هرچند که من به قبولی خیلی از شماها خوشبین هستم و منتظرم..
اما ما که تا این مرحله اومدیم مطمئن باش قرار نیس متوقف بشیم! همیشه با انگیزه پیشرفت میریم جلو. توکل به خدا

ع ل ی رضا

New member
هر کی دلش نمیخواد صلوات نفرسته
چه معنی داره بیاد بگه فایده نداره و کار از کار گذشته
هر کسی یه اعتقادی داره حرفی نزنید که کسی رو دلسرد کنید
این نهایت بی رحمیه

منظور اینه که دیگه الان اسم نفرات تعیین شده و دیگه نمیشه عوضش کرد و باید واسه یه هدف دیگه صلوات فرستاد....مثلا من الان صدتا صلوات میفرستم برای اینکه این یه هفته زودتر تموم شه...

mehsad

New member
بر و بچ... دیگه کم اوردم... همه هی میپرسن نتیجه ها اومد؟.... ای بابا اگه بیاد خودم میگم خوووووووووووووووووووووووووووووو:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
اصلا نمیدونم چرا حالم بده!:smiliess (9):
حال و حوصله ندارم اصلا...:65d6a5d6s:
ای بابا شورشو دراوردن... ولی فکر میکنم همون 4 بهمن باید منتظر باشیم!:New (6):

ع ل ی رضا

New member
من الان به دوستای کنکوریم اس دادم که من قبول نشدم تو چیکار کردی؟............منتظر واکنشم !

mehsad

New member
بر و بچ:
چند نمره دست بورد مصاحبه س و چند نمره دست سنجش؟ :33:
میگفتن 20 نمره دست سنجشه !
یعنی 130 نمره دست بورد؟
من گیج شدم والا!!!:New (6):
ضمنا از من اصلا نه زبان نه معدل و نه تاهل و ... هیچ نپرسیدن! البته اینم بگم تعداد قابل توجهی از اساتید خودمون(تهران) بودن! ولی خب همه شون که نه!:33:

mehsad

New member
برررررررررررررر و بچ
یه پیشنهاد!!!
اونایی که موافقن لایک کنن! ( بابا از خودتون یاد گرفتم خووووووووووووووووووو!:smilies-azardl (113)
بیاین یه گروپ وایبر یا لاین یا واتساپ از بچه های کنکوردکترای وزارت بهداشت امسال (93) این انجمن تسکیل بدیم... هووووووووووووووووووووم؟؟؟ موافقید عایا؟
البته به امید قبولیمون.
یه مدیر انتخاب کنید خوووووووووووووووووووووووووووووووووووووو... به نظر من که خیلی باکلاس تره:whistle:
بابا از بس رفرش کردم مردم! اونجا که خیلی بهتره!!! اینجا ادم یاد تکنولوژی ده سال پیش میفته !!! :65d6a5d6s: ضمنا حالا یه جا لپتاپ نیس خو این سایت کلی بالا اومدنش طول میکشه!:65d6a5d6s:

ع ل ی رضا

New member
برررررررررررررر و بچ
یه پیشنهاد!!!
اونایی که موافقن لایک کنن! ( بابا از خودتون یاد گرفتم خووووووووووووووووووو!:smilies-azardl (113)
بیاین یه گروپ وایبر یا لاین یا واتساپ از بچه های کنکوردکترای وزارت بهداشت امسال (93) این انجمن تسکیل بدیم... هووووووووووووووووووووم؟؟؟ موافقید عایا؟
البته به امید قبولیمون.
یه مدیر انتخاب کنید خوووووووووووووووووووووووووووووووووووووو... به نظر من که خیلی باکلاس تره:whistle:
بابا از بس رفرش کردم مردم! اونجا که خیلی بهتره!!! اینجا ادم یاد تکنولوژی ده سال پیش میفته !!! :65d6a5d6s: ضمنا حالا یه جا لپتاپ نیس خو این سایت کلی بالا اومدنش طول میکشه!:65d6a5d6s:

اونوقت منی که با یه نوکیای یازده دو صفر ازدواج کردم چطوری بیام توی اون گروه؟!

30s2mars

New member
برررررررررو بچ (اینم از mehsad یاد گرفتم):)))))
میگم یه پیشنهاد دیگه
تقسیم نیرو کنیم. نوبتی یکی رو انتخاب کنیم سایت سنجشو رفرش کنه بقیه بخوابن
grouphugg.gif

من که هروقت میرم سنجش نتایج مرحله اولمو نگاه میکنم. باز هیچی بهتره :riz481:

30s2mars

New member
من درباره گروه موافقم. واسه اونایی هم که اسمارت فون ندارن واتس اپ یه نسخه دسکتاپ داره. اونو نصب کنن. هوم؟؟؟

بالا