مطالعه گروهي ارشد آمار زیستی 95

biosta

Well-known member
داوطلبان کنکور ارشد امارزیستی
سوالات کنکور دکتری امارزیستی نیز مفید خواهد بود .
موفق باشید

shahbazi

New member
سلام دوستان عزیز. من از شهریور شروع کردم به خوندن ولی سر جمع 20 ساعتم نخوندم. امروز واقعا ناراحتم از زمان رفته. اوضاع زندگیم هم حسابی بهم ریخته و اعصاب ندارم.
شما چی خوندید؟ کیا هستن؟ چرا انقدر سوت و.کوره
یکم انگیزه لطفا. متشکرم

سلام من از مهر با انگیزه خیلی زیاد شروع کردم ولی مشکلی پیش آمد که نتوانستم ادامه بدهم .
از اول آذرماه دوباره شروع کردم . من هر روز به اینجا سر می زنم ولی کسی نیست .
امروز خوشحال شدم که یک نفر دیگر هم به اینجا سر زد.
شما هم از امروز شروع کنید تا با هم پیش برویم تا رسیدن به موفقیت.

shahbazi

New member
چی میخونی گل لیلیوم؟ من آمار مقدماتی بهبودیان فصل احتمال هستم. روزی چندساعت؟

Mahsabani

New member
سلام منم از اواسط آبان شروع کردم آمار مقدماتی بازرگان اما خیلی کند پیش میرم

iran4131

New member
[سلام
خسته نباشین
اوایل تابستان با مطالعه روزی 2 ساعت شروع کردم اما بخاطر مشغله کاری نتونستم بیش از دو هفته ادامه بدم
از پریروز دوباره شروع کردم
امیدوارم با همراهی شما دوستان بتونم به نتیجه برسم
به امید موفقیت همه دوستان حاضر

iran4131

New member
از کتابای کاربردی شروع کردم که اصلن در هیچ منبعی نداریم
هدفم اینه که یک ماه اول، بیشتر با موضوعات و سوالات آشنا بشم
درست مثل اینکه رفته باشی سر جلسه آزمون و یا دانشگاه، تازه دستت بیاد که از رشته ات هیچی بلد نیستی
یا دانشگاه علامه تهران قبول بشی در حالی که حتی نمی تونی یک کلمه انگلیسی رو از روش بخونی

در کل اول شناختن الویت های اول و شناخت نقاط ضعف خودمان

سلام
من از نمونه گیری دکتر عمیدی شروع کردم . در حال حاضر روز دو تا سه ساعت بیشتر نمی توانم بخوانم .
اما حضور شما دوستان موجب ایجاد انگیزه برای تلاش بیشتر می شود .

biosta

Well-known member
روزی دو سه ساعت بخصوص که اگر پایه درسی ضعیف باشد نباید انتظار نتیجه قبولی یا قبولی در انتخابهای اول را داشت
تجربه من می گوید برای الان کف مطالعه هفته ی 28 ساعت بهتر باشد این زمان حداقل زمان ممکن است

دوستان خواهشم از تک تک شما اینه این روزهارو قدر بدونید و با تمام توان بخونید
روزها از پی هم میگذرند و منتظر شما نیستن

آدما همیشه برای دغدغه هاشون بیشترین بها رو میدن
اگه قبولی در این رشته رو میخواینن با ید دید آیا جزو دغدغه هاتون هست؟ واقعا چقدر در طول روز بهش بها میدین؟؟؟؟؟؟؟

shahbazi

New member
من دوران لیسانسم رو 7 ساله گذروندم. با شل گرفتن و درس نخوندن. الان معدلم زیر 13 هست و جایی هم نتونستم استخدام بشم.متاسفانه آدمی نیستم که پشتکار زیادی داشته باشم. 3 ساله دنبال کارم.شک دارم با ارشد آمار زیستی هم جایی بتونم استخدام بشم.
دوستان خواهشا حرفای من روی شما تاثیر نذاره و درستون رو بخونید. فقط من خیلی ناامید هستم.😢

Mahsabani

New member
عذرا جون فکر کنم شما از اول تابستون شروع کردید احتمالا الان یک دور خوندید درسته؟

عذرا جون فکر کنم شما از اول تابستون شروع کردید احتمالا الان یک دور خوندید درسته؟

دوست گلم سلام متاسفانه من بخاطر برخی مشکلات تغییر رشته دادم اما همچنان بخاطر شوق و میلی که به این رشته و همراهانش دارم پیگر انجمن هستم و خوشحال میشم اگه کمکی ازم بربیاد

Mahsabani

New member
چه جالب موفق باشید میتونم بپرسم چه رشته ای رو انتخاب کردید؟

iran4131

New member
امروز دومین درس رو هم شروع میکنم زبان تخصصی آمار
برای هر دو آزمون
هدف: یادگیری ترجمه روان و سریع متون تخصصی
نظر؟

به نظر من زبان رو از منبع دیگه ای دنبال کنید چون زبان انلیسی کنکور اصلا به آمار ربطی نداره کتاب لزگی عالیه یا 504 و مطالعه ی کنکورها . چون لغتهای مورد استفاده در کنکور علوم پزشکی مربوط به لغات تخصصی پزشکی هست.
اما چون برای هر دو کنکور میخونید بهتره از 504 یا 1100 لغت یا اینجور منابع رو بخونین
موفق باشید

بالا