diseases
پسندها
347

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• نه نه لهش نکنیدآ من زنده شو میخوام :ad54ad:
    چیزی نیس.......اون شب شب شعر علیرضا آذر و محمدعلی بهمنی و... تو دانشگا بود رفته بودم . تا حالا آذرو از نزدیک ندیده بودم خیلی شعراشو دوس دارم به دلم نشست بعد خب آدم همه غمای داشته و نداشتش یادش میاد :)) وگرنه هوشکی دلش نمیاد منو اذیت کنه که :rolleyessmileyanim:
    اصا آدم ی هم دانشگاهی مث شما داشته باشه دیگه غمی نداره که :whistle:
    بااجازتون من برم یه فکری واسه فالوده بکنم :)))
    از هم صحبتیتون استفاده بردم :riz304:
    نمیدونستم که حالا فهمیدم!!! اتفاقا خودم هم به این موضوع فک کردم:25r30wi::25r30wi::25r30wi::whistle:
    اختیار دارید شما بزرگ ما هستین...از حضورتون استفاده میبریم :)
    :5: م ع ی ن هم اینجا فیلتره که!!!!!!! :25r30wi:
    اسمشو ساده بنویسی نمیاد :/
    هههههه اتفاقا معیـــــــن رو خیلی دوس میدارم
    جالبه ها. واقعا انگار فقط ماها پسندیم چون خوابگاه که میذارم بچه ها خوششون نمیاد هی میگن بعدی بعدی :25r30wi: والا دیگه حالی به آدم می مونه؟ نه والا
    اصن یادم نبود روز پدر رو بهتون تبریک میگم...:rose::rose::rose:
    خخخخ..یادم رفت چی گفتم...:4d564ad6:خخخخ....ممنون از شما برا توضیحاتتون راجب ویروس نیوکاسل .خ
    پازدراولیایو گاسپاجین دیزی!:smiliess (8)::smiliess (8):
    این اتفاق یکی در میلیون رخ می دهد. خانوم شما بسی خوش شانس بوده است
    ای بابا ....... بر بخیلش لعنت. خدا کنه :)
    کاش همه مادر شوهرا مث من میشدن :whistle:
    و همچنین بسی سبز از آن شما :)
    ممنون استاد
    پدر شوهر که ........خوبه. فقط رو مادر شوهر خیلی تاکید نکنید بهتره :rolleyessmileyanim::riz481:
    درود

پیامتون دقیقا حس نامه های اداری رو داشت مشخصه از یه جای رسمی میاد... پاراف شده بود انگار...

خوب همین قد که تونستین تا اداره ببرین عالیه... اولین باری که من درست کردم کسی نمیتوانست نوع شیرینی رو دقیقا تشخیص بده...

در تجربه های بعدی احتمال پیشرفت و پیروزی شما بسیار بالاست... من خودکفا شدن خانواده شما رو در عرصه ی تولید نخودچی خانگی پیشبینی میکنم...

لحظه هاتان شیرین.. ☺
    دروووود....اره خب هرچی مطلب خنده دار تر باشه تعداد خخ ها بیشتر هست!!!!:rolleyessmileyanim:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا