RBC!
پسندها
5

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• پس حتما بخون.به این قشنگی.متابولیسم شروع کن بخون از روی استرایر یا حالا هرجا که دوس داری.اگه نخونی دی ماه هم که میخای بری سرش به زور میری و همچنان بی علاقه ای.شاید اگه بخونی کم کم،یه مقدار علاقه ایجاد بشه.موفق باشی جانم:heart:
    کلا گذاشتی کنار!!البته اگه پایه بیوشیمیت خویه از همون دی کافیه.آره فک میکنم از 150 بیشتر نباشه دیگه.
    rbc اون قیمت کلاساشه.جزوه هاش همون 100 150 گمونم باشه
    مرسی عزیز.منم بد نیستم.پس سرت شلوغه حسابی...
    سلام دختر خوب....کجایی کم پیدا شدی؟؟درس میخونی آره؟:idea_majidonline:
    نه نه.من که گفتم بسیار خوشحالم.تعارف که ندارم با شما.من نگفتم منو خرد کردی که.گفتم این نوع تفکر لازمه.از برخوردتون خوشم اومد.
    سلام.من دارم کم کم میرم اما قبلش خواستم یه چیزی بگم.توی قسمت سرگرمیها موضوع نظر شما چیه-عنوان:آقا شرکت کرده بودید.
    خواستم بگم اول اینکه من بدون غرور و تکبر با یه نیتی اون مطلب رو نوشتم و میخواستم یه چیزایی بفهمم که فهمیدم.
    اما خیلی خوشحالم که با غیرت وتعصب به جا جواب دادید اینو از صمیم قلب میگم.امیدوارم این نوع طرز تفکر گسترش پیدا کنه و پتکی بشه برای خرد کردنه این باور که بقیه باید بشینن و حرف منو که آدم بزرگیم(!) تفسیر کنن البته به اون شکلی که شما گفتید و البته من چنین قصد و باوری نداشتم.ممنون.موفق باشید.
    هميشه فكركن تو يه دنياي شيشه اي زندگي ميكني پس سعي كن به طرف هيچكس سنگ پرتاب نكني چون اولين چيزي كه ميشكنه دنياي خودته
    تولد انسان روشن شدن کبریتی است

و مرگش خاموشی آن!

بنگر در این فاصله چه کردی؟

گرما بخشیدی...!؟

یا سوزاندی...؟!!
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا