اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shima2020

New member
بچه ها این وزارت بهداشت باید بفهمه ک اگه میخاد تغییری بده از قبل اعلام کنه نه اینکه موقع ثبت نام چند تا تغییر موقع ازمون دادن باز تغییر انتخاب رشته باز تغییر
ااگه نمیزارن زیستیا شرکت کنن خب از الان بگن ما ی خاکی تو سرمون بریزیم نه بهمن ماه موقع ثبت نام
امسال ک اومدن انتخاب شهر ها رو یهو یی تصمییم گرفتن ک با ی جیزی ب اسم کارنامه همراه کنن باید میفهمیدیم ی همچین کاهشی هست که بعدا اعتراض نشه ک چرا با رتبه ی خووب قبول نشدن
فقط ادم متاسف میشه کلا داریم همش تدبیر و امید میبینیمممممممم

الان چوبه همه چیو ما زیستیا میخوریم کاش یکی صحت این خبرم پیگیری.میکرد

shima2020

New member
از ته دل امیدوارم موفق باشین ساعتشو بگین منم دوستمو میفرستم چش امید ما به شماس

fada19990

New member
بجه ها من كلي نذر ونياز كردم كه ايشالا ظرفيت ها مثل سال قبل شه!بيايد امشب همه راس ساعت ده دعاي توسل رو بخونيم!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

farah90

New member
اصلا همه کاراشون جالبه و پر از تدبیر اومدن روز پنج شنبه اعلام ظرفیت کردن که دست همه از همه جا کوتاهه.اینطوری تا دو روز بعدش یکم جو ارومتر میشه

setareh58

New member
دوستان چرا اینقدر خودتون اذیت میکنید
خودتون خوب میدونید اینکارا هیچ عاقبتی جز اذیت شدن خودتون نداره
بقول دوستای خوبم هرچی هست برا همه بوده منم خیلی این اشتباها و این بین الملل بهم زور داره اما خداییش فکر میکنم نباید سخت بگیرم مطمئن باشید بچه پول دارا اینجا پولشون هزینه نکنن جای دیگه هزینه میکنن بعدشم بین الملل بردارن که جایی برای روزانه بیشتر نمیشه بهتر از ف رصتی که داریم بهترین استفاده بکنیم و بیشتر از این به خودمون و دوستامون استرس وارد نکنیم
درپناه حق
به امید موفقیت شما دوستان

nafasn

New member
بجه ها من كلي نذر ونياز كردم كه ايشالا ظرفيت ها مثل سال قبل شه!بيايد امشب همه راس ساعت ده دعاي توسل رو بخونيم!

واااااااای خدا یعنی میشه:(40):
اره بچه ها همگی بخونیم فقط بخاطر اینکه ظرفیتا مثل پارسال بشه

nerci

New member
رشته آمار زیستی سال پارسال 116 نفر روزانه، امسال 77 نفر

mahsa20082009

New member
اينم مربوط به مصاحبه ي ديروزشونه با ايسنا:
رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی گفت: زمان دقیق انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد علوم پزشکی در حال بررسی است و داوطلبان می‌توانند در اوایل هفته آینده انتخاب رشته کنند.

محمد حسین پورکاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: دفترچه راهنمای انتخاب رشته امروز دوم مردادماه روی سایت سنجش پزشکی به نشانی w w w . s a n j e s h p . i r قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: تصویر فرم پاسخ نامه داوطلبان به صورت اسکن شده روی سایت قرار خواهد گرفت تا در صورتی که داوطلبان اعتراضی به نتایج دارند، از این طریق نتایج خود را بررسی کنند.

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی در مورد تعداد داوطلبان و ظرفیت پذیرش این آزمون اظهارکرد: حدود 60 هزار نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند و تا کنون نزدیک به 4500 ظرفیت اعلام شده است. اما امکان افزایش ظرفیت وجود دارد.

پورکاظمی در ادامه در مورد انتخاب رشته دستیاری دندان پزشکی و دستیاری پزشکی توضیح داد: داوطلبان این دو آزمون می‌توانند در اوایل هفته آینده انتخاب رشته کنند.

وی ادامه داد:‌ در آزمون دستیاری دندان پزشکی بالغ بر1500 نفر شرکت کرده‌اند و ظرفیت آن 400 نفر است. حد نصاب نمره برای قبولی در این آزمون 50 درصد بوده و نزدیک به 550 نفر است.

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی در مورد آزمون دستیاری پزشکی نیز گفت: بالغ بر 1200 نفر در این آزمون شرکت‌ کرده‌اند و این آزمون 2500 نفر ظرفیت پذیرش دارد.

پورکاظمی تاکید کرد: احتمال افزایش ظرفیت پذیرش در هر دو آزمون وجود دارد.

اينم لينكش:

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد علوم پزشکی از هفته پیش‌رو

mahsa20082009

New member
اينم مربوط به مصاحبه ي ديروزشونه با ايسنا:
رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی گفت: زمان دقیق انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد علوم پزشکی در حال بررسی است و داوطلبان می‌توانند در اوایل هفته آینده انتخاب رشته کنند.

محمد حسین پورکاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: دفترچه راهنمای انتخاب رشته امروز دوم مردادماه روی سایت سنجش پزشکی به نشانی w w w . s a n j e s h p . i r قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: تصویر فرم پاسخ نامه داوطلبان به صورت اسکن شده روی سایت قرار خواهد گرفت تا در صورتی که داوطلبان اعتراضی به نتایج دارند، از این طریق نتایج خود را بررسی کنند.

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی در مورد تعداد داوطلبان و ظرفیت پذیرش این آزمون اظهارکرد: حدود 60 هزار نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند و تا کنون نزدیک به 4500 ظرفیت اعلام شده است. اما امکان افزایش ظرفیت وجود دارد.

پورکاظمی در ادامه در مورد انتخاب رشته دستیاری دندان پزشکی و دستیاری پزشکی توضیح داد: داوطلبان این دو آزمون می‌توانند در اوایل هفته آینده انتخاب رشته کنند.

وی ادامه داد:‌ در آزمون دستیاری دندان پزشکی بالغ بر1500 نفر شرکت کرده‌اند و ظرفیت آن 400 نفر است. حد نصاب نمره برای قبولی در این آزمون 50 درصد بوده و نزدیک به 550 نفر است.

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی در مورد آزمون دستیاری پزشکی نیز گفت: بالغ بر 1200 نفر در این آزمون شرکت‌ کرده‌اند و این آزمون 2500 نفر ظرفیت پذیرش دارد.

پورکاظمی تاکید کرد: احتمال افزایش ظرفیت پذیرش در هر دو آزمون وجود دارد.

اينم لينكش:

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد علوم پزشکی از هفته پیش‌رو

پس همينطور كه مي بينيد خودشونم قبول دارن ظرفيتا خيلي كمه اگه تلاش كنيم حتما موفق ميشيم انشالله.

رها93

New member
پس حسابی اذهان رو منحرف هم کردن!!!
حتما این خبر رو پیگیری کنید که چرا زیر حرفاشون میزنن:p7977cujr38iyymsu8:

shima2020

New member
بچه ها اين لينكو ببينيد مربوط به موقع ثبت نامه كه آقاي پوركاظمي گفتن باتوجه به افزايش تعداد داوطلبان ظرفيت هام افزايش پيدامي كنه.

اعلام آخرين مهلت ثبت نام در آزمون ارشد پزشکي و افزايش ظرفيت پذيرش
چرا زده زیر حرفش پس!!!! ما به چی اطمینان کنیم دیگه

l.rhb

New member
سلام بچه ها...واااای خدای من یک سال بشینی بکوب بخونیواسه رشته مورد علاقه ات اونوقت اینجوری حالتو بگیرن....
بچه ها اناتومی 20 نفر کم شدش...الان ظرفیتش واسه دولتی و روزانه شده 104 نفر ولی پارسال 125 نفر بود.بنظرتون من با رتبه 56 میتونم اهواز شهر خودم قبول شم؟واقعا این قضیه نگرانم کرده...:sad:

l.rhb

New member
با سختیه کار و نبودن شرایط مناسب توی خونه تونستم خودمو به این سطح برسونم...داغونم...خدایا عاقبت هممونو بخیر کن...خداکنه اعتراضات جواب بده...:65d6a5d6s:

RNAi

New member
دوستان عزیزخواهش میکنم همگی متن اعتراضاتمون رو حالاچه به صورت کتبی ارسال میکنیم چه حضوری اعلام خواهیم کرد حتما به این صورت باشه که ظرفیتا به اندازه پارسال برگرده.درسته که امکان این قضیه خیلی کمه اما حداقل عمق فاجعه دستشون می یاد ومتوجه میشن که کم کردن ناگهانی حدود50درصد ظرفیت برخی رشته هااصلا عاقلانه نیست..بودجه ای که به دانشگاه تعلق میگیره دوروز پیش تعیین نشده که اینا خبرنداشته باشن و یکدفعه توموقعیتش قراربگیرن از ابتدای سال میدونستن پس باید زودتر اعلام میشد..
خداکنه رسیدگی بشه:wacsmiley::wacsmiley:

رها93

New member
سلام بچه ها...واااای خدای من یک سال بشینی بکوب بخونیواسه رشته مورد علاقه ات اونوقت اینجوری حالتو بگیرن....
بچه ها اناتومی 20 نفر کم شدش...الان ظرفیتش واسه دولتی و روزانه شده 104 نفر ولی پارسال 125 نفر بود.بنظرتون من با رتبه 56 میتونم اهواز شهر خودم قبول شم؟واقعا این قضیه نگرانم کرده...:sad:

20 نفر!!!دوست عزیز انگار در جریان کاهش رشته های دیگه نیستی!

دل آرام

New member
بچه ها اين لينكو ببينيد مربوط به موقع ثبت نامه كه آقاي پوركاظمي گفتن باتوجه به افزايش تعداد داوطلبان ظرفيت هام افزايش پيدامي كنه.

اعلام آخرين مهلت ثبت نام در آزمون ارشد پزشکي و افزايش ظرفيت پذيرش

آفرین مهسا . پس از اول قصدشون این نبوده کاهش بدن !
پس هر چی خراب کاری بوده مال بعد عیده !

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا