تاپیک بحث نکات بیوشیمی ویژه کنکور

گلاب

New member
گلاب جان خب من چی بگم میگی میای ققط لایک میزنی!
تازه میبینی که به همه هم لایک نمیزنم.بیشتر میام نوشته هاتونو میخونم خو......
خب منم هنوز انتخابامو نکردم وفردا انشالا قصد دارم انجام بدم البته انتخابامو از نوچرینو گرفتما ولی اگه میگی بعضی جاهاش عوض شه خب منم عوض میکنم.مرسی.

منظورم اینه که بیا تو بحث شرکت کن دیجه :)

میگم ماجده جون یه جدول تو سایت دکتر خلیلی اینا پیدا کرده که اومدن شهر ها رو اولویت بندی کردن.. دیگه pdf بود نمیشد اینجا کپیش کرد. کسایی که هنوز انتخاب نکردن ظرف ببرن فیض بیارن:)

ولی خداییش انتخابهای اعیونی منو حال کردین؟ خودم هنوز موندم چطور این افتضاحو جمعش کنم :/

majede

New member
الحمد الله الان خوبم ولی واقعابد آوردم...خدمتم داشت تموم میشد که کمرم رو عمل کردم.. چند هفته بعدش داشتم از خیابون رد میشدم فقط صدای ترمز شنیدم بعد 3 روز به هوش امدم دیدم یه آقای دکتری میگه حالت خوبه؟؟؟ خلاصه چند تا از دنده هام شکسته دندونم و دست راست و پای چپم پروتز گذاشتن .. من موندم چی جوری 2 ساعت بشینم رو صندلی تست بزنم؟؟؟:sad:
ولی باز خوبه ماجده خانم زنده ام و نفسی می آید....
برو بچ یک وقتی کم نیارینا این دو روز رو اگه دوره خوب کنید و البته اگه از قبل خونده باشین حتما قبولین!!!

نگران نباش اقا تورج انشالا زوتر سلامتیتو بدست میاری حتما یه حکمتی داشته کنکورم عالی میدی چون قبل از عید خیلی خوب خونده بودی
ما برای سلامتی و قبولیت دعا میکنیم

majede

New member
منظورم اینه که بیا تو بحث شرکت کن دیجه :)

میگم ماجده جون یه جدول تو سایت دکتر خلیلی اینا پیدا کرده که اومدن شهر ها رو اولویت بندی کردن.. دیگه pdf بود نمیشد اینجا کپیش کرد. کسایی که هنوز انتخاب نکردن ظرف ببرن فیض بیارن:)

ولی خداییش انتخابهای اعیونی منو حال کردین؟ خودم هنوز موندم چطور این افتضاحو جمعش کنم :/

اره بچه ها کسی لازم داشت از منو گلاب بگیره

fatalist

New member
ماجی جون واسم میل کن.من ساعت 5 میخوام انتخاب شهرکنم دیگه به امیدخدا تااونموقع واسم برفس.یادت نره
سلام بچه ها منم میخوام دارم دیونه میشم نمیدونم چه جوری انتخاب کنم:idea_majidonline::sadsmiley: راستی کسی میدونه هزینه خوابگاه خودگردان تقریبا ترمی چنده؟

majede

New member

لبخند

New member
از iqb میخونی؟ اگه آره به جوابای اون زیاد اعتباری نیست.. دیگه سوال دومی رو که هیییییچ شکی توش نیست...

پاسالار هم شنیدم یه کمی غلط داره..

در حال حاضر فعلا جعفرنژاد غلط هاش کمتره.. شاید تو کل کتابش 4-5 تا غلط بزور پیدا کنی...

نه عزیزم مال کتاب مجموعه سوالات کنکور سالهای گذشته رشته سم شناسی..جواب تشریحی نداشت ولی از کسی دیگه هم پرسیدم میگه پپتیدیل ترانسفراز صحیحه...ولی این کتاب تستا توشون غلط زیاد هست بخدا انقد ترسیدم این چند روز آخز قید تست زدنو زدم

گلاب

New member
نه عزیزم مال کتاب مجموعه سوالات کنکور سالهای گذشته رشته سم شناسی..جواب تشریحی نداشت ولی از کسی دیگه هم پرسیدم میگه پپتیدیل ترانسفراز صحیحه...ولی این کتاب تستا توشون غلط زیاد هست بخدا انقد ترسیدم این چند روز آخز قید تست زدنو زدم

واقعیتش نمیشه 100% به جواب های هیچ کتابی اعتماد کرد.. الان همین ضروریات هم من کمِ کم 10 تا غلط از بدیهیات تو پاسخ نامه اش پیدا کردم. حالا ممکنه چند تا غلط هم علاوه بر اینا داشته باشه که من متوجهشون نشدم.

سر جلسه بیشتر از همه به دانش خودتون اعتماد کنین. یکم با دقت و فکر بزنین ایشالا هر چی که خوندین درست بکارتون بیاد..

موفق باشید

nocerino

New member
انتخاب ترتیب که من کردم از دکتر خلیلی معقول تره:4d564ad6:

تهران

2

ايران

3

شهيدبهشتي

4

تربیت مدرس

5

تبريز

6

اصفهان

7

شيراز

8

زنجان

9

كاشان

10

بابل

11

مازندران

12

اروميه

13

گلستان

14

اراک مشترک با همدان

15

همدان

16

اردبيل

17

بيرجند

18

يزد

19

لرستان

20

ياسوج

21

اهواز

22

مشهد

23

شهركرد

24

كرمانشاه

25

رفسنجان

26

كرمان

27

زاهدان

28

بندرعباس

گلاب

New member
دوستان یه چیز بپرسم صادقانه بگین...

چرا تا 2 سال پیش که تربیت مدرس جدا بود همه پر پر میزدن برن مدرس اما الان تو اولویت های سوم به بعده؟

چیزی شنیدین؟

من 7 تا دارنشگاه رو زدم.. تازه تو اون 7 تا مدرس رو اول انتخاب کردم :/

تازه تبریز رو هم اصلا نزدم (البته اصلا نارحت نیستم از این بابت)!!!

ولی اگه فرصت ویرایش بدن همدان و مازندران رو هم اضافه میکنم..

foroozan

New member
دوستان یه چیز بپرسم صادقانه بگین...

چرا تا 2 سال پیش که تربیت مدرس جدا بود همه پر پر میزدن برن مدرس اما الان تو اولویت های سوم به بعده؟

چیزی شنیدین؟

من 7 تا دارنشگاه رو زدم.. تازه تو اون 7 تا مدرس رو اول انتخاب کردم :/

تازه تبریز رو هم اصلا نزدم (البته اصلا نارحت نیستم از این بابت)!!!

ولی اگه فرصت ویرایش بدن همدان و مازندران رو هم اضافه میکنم..
خوشبحالت که اینقدر روحیت خوبه باتوجه به اینکه 100درصد خیلی بیشتراز من خوندی اما مته به خشخاش نذاشتی وراحت انتخاباتو کردی من از 10 نفر پرسوجو کردم اخرشم نمیدونم اصلا به چه ترتیبی انتخابومو ثبت کردم:j58r36j3gcr4suxymup

raha11

New member
انتخاب ترتیب که من کردم از دکتر خلیلی معقول تره:4d564ad6:

تهران

2

ايران

3

شهيدبهشتي

4

تربیت مدرس

5

تبريز

6

اصفهان

7

شيراز

8

زنجان

9

كاشان

10

بابل

11

مازندران

12

اروميه

13

گلستان

14

اراک مشترک با همدان

15

همدان

16

اردبيل

17

بيرجند

18

يزد

19

لرستان

20

ياسوج

21

اهواز

22

مشهد

23

شهركرد

24

كرمانشاه

25

رفسنجان

26

كرمان

27

زاهدان

28

بندرعباس
خب اون فقط رتبه علمی دانشگاه حساب کرده دیگه مسافت وبقیه موارد به خودمون بستگی داره برا هر کسی فرق میکنه

گلاب

New member
خوشبحالت که اینقدر روحیت خوبه باتوجه به اینکه 100درصد خیلی بیشتراز من خوندی اما مته به خشخاش نذاشتی وراحت انتخاباتو کردی من از 10 نفر پرسوجو کردم اخرشم نمیدونم اصلا به چه ترتیبی انتخابومو ثبت کردم:j58r36j3gcr4suxymup

فروزان جون حالت خوبه؟ گند زدم رفته آبجی (ببخشید البته)..

ناغافل ثبت شد. هنوز داشتم پرس و جو میکردم. این همدان و مازندرانی هم که گفتم مطمئن بودم، فعلا جا داشت رو شهرای دیگه هم فکر کنم که نشد ک بشه..

ماجده تو جریانه که دست به دامن کیا که نشدیم تا یکم اطلاعات بگیریم.. آخرشم من اومدم یه نگاهی به اون صفحه هه بندازم دیدم ای دل غافل ثبت شده رفته پی کارش.. دنبال نخود سیاه بودم این مدت:/

پارسال هم گفته بودن برا ویرایش وقت نمیدیم اما دادن..

امیدوارم امسال هم اون مدلی بشه :(

آخرین ویرایش:

گلاب

New member
خب اون فقط رتبه علمی دانشگاه حساب کرده دیگه مسافت وبقیه موارد به خودمون بستگی داره برا هر کسی فرق میکنه

نه کلی میگم. فقط نوسرینو مدرس رو آخر انتخاب نکردن که. اکثر بچه ها این مدلی زدن.

میخوام ببینم بر اساس چیز خاصی این کار رو کردین؟ فکر خاص یا حرف خاصی پشتش بوده؟

گلاب

New member
نوسرینو جان یه سوال: چرا زنجان رو بین این همه شهر بعد از شیراز گذاشتین؟ خواهشا بگین، نزدیکه بهتون؟ چون به منم نزدیکه... یا واقعا اولویت داره به اون یکی دانشگاهها؟

foroozan

New member
نوسرینو جان یه سوال: چرا زنجان رو بین این همه شهر بعد از شیراز گذاشتین؟ خواهشا بگین، نزدیکه بهتون؟ چون به منم نزدیکه... یا واقعا اولویت داره به اون یکی دانشگاهها؟

احتمالا بخاطر نزدیک تر بودنشه وگرنه من شنیدم شیراز چندان گروه بیوی توپی نداره

foroozan

New member
بچه ها یه سوال اگه انتخاب اول دوم یا مثلا دهممون پرشده باشه اونا تااخر به انتخابامون نگاه میکنن که کجاجای خالی داره؟

گلاب

New member
احتمالا بخاطر نزدیک تر بودنشه وگرنه من شنیدم شیراز چندان گروه بیوی توپی نداره

منظور من شیراز نبود.. زنجان رو میگم..

فروزان جان من شنیدم هیچ کدومشون تو ایران آش دهن سوزی نیستن. داریم بین بد و بدتر تعیین میکنیم :)

گلاب

New member
بچه ها یه سوال اگه انتخاب اول دوم یا مثلا دهممون پرشده باشه اونا تااخر به انتخابامون نگاه میکنن که کجاجای خالی داره؟

والا هر کی یه چیز میگه.. بعضیا این حرف تو رو میزنن.. بعضیا هم یه چیز دیگه میگن.. به نظر من منطقی تر اینه که بر اساس اولویت هات بزنی بقیه رو بسپاری به خدا :دی

بالا