ازدواج اميدي به اينده يا فرار از تنهايي؟

شفيع

New member
بنظرتون انسانها چچون سنشون بالا ميره بايد به فرك ازدواج بيفتن؟و وقتي كمي سنشون بالا رفته در خونه پدريشون احساس ميكنن مهمونن؟علت چيه؟؟؟؟

آيشن

New member
ازدواااااااااااااااااااااااااااااااج؟بهش فك نكرده بودم؟:21:

Persian-Masoud

New member
چرا همه هنگیدین؟
ازدواج رو از هر دو بعد میشه برسی کرد! اولین حسی که مارو به ازدواج واردار میکنه حس تنهایی و نداشتن همدم هست! بعد از اون خودت متوجه میشی که این ازدواج به تکامل خودت و زندگیت و ایجاد حس مسئولیتت کمک بزرگی کرده!
منکه فعلا ازدواج نکردم اما میدونم این اتفاق ها اگه ازدواج مناسبی (منظورم با فرد مناسب خودت هست) داشته باشی قطعا به وجود میاد!

sara77

New member
شاید امیدبه اینده شایدم فراااااااااااااااااااااااااااااااااارررر از تنهایی

**^^**

New member
فک نمیکنم برا فرار از تنهایی داره شاید این یکی از عاملاش برای تمایل به ازدواج باشه امید به آینده رسیدن به هدفات در کنار کسی که دوسش داری و دوست داره و خیلی چیزای دیگه البته منظورم اون ازدواجایی نیس که بعد از دو ماه سر از دادگاه در میارن،
حالا میشه من یه سوال بپرسم؟
به عشق بعد از ازدواج اعتقاد دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sara77

New member
اررررررررررررررررررررررررررررررررررههههههه

Persian-Masoud

New member
فک نمیکنم برا فرار از تنهایی داره شاید این یکی از عاملاش برای تمایل به ازدواج باشه امید به آینده رسیدن به هدفات در کنار کسی که دوسش داری و دوست داره و خیلی چیزای دیگه البته منظورم اون ازدواجایی نیس که بعد از دو ماه سر از دادگاه در میارن،

آره اعتقاد دارم! بیشتر وقت ها بوجود میاد اما ازدواج با کسی که واقعا دوستش نداری خیلی سخته!

ali_ah

New member
ازدواج بدون عشق ..شاید عاشق بشی شاید هم نشی ...ریسکه... خطرناکه

ali_ah

New member
به نظر من ازدواج برای امید به اینده نیست و...
ازدواج خودش یه پیشرفته یه موفقیته و... البته ازدواج موفق منظوره

Persian-Masoud

New member
مگه میشه با کسی که دوسش نداری ازدواج کنی؟؟/؟

زیاد شده اتفاقا! دلت پیش یکی دیگست اما باید با یکی دیگه ازدواج کنی! :dadad4:

نه اعتقاد ندارم
ازدواج نه امید به آیندس نه فرار از تنهایی فقط زیاد کردن مسئولیته
بعد دو سال که همه چی واسه آدم عادی شد به چه کنم چه کنم میوفتی
ممکنه ازدواج برای یه پسر باعث پیشرفت تو زندگیش بشه ولی واسه اکثر دخترا ( نه همشون ) خط کشیدن رو آینده و پیشرفتشونه

اشتباه میکنی! :riz513:
چرا ازدواج باید مانع پیشرفت بشه؟ پس حتما اون ازدواج از اول اشتباه بوده! ماهم در مورد ازدواج موفق حرف میزنیم!

am-ml

New member

اگه همینطوری بگی دوستش ندارم ............ ولی اونقدری نباشه که باهاش ازدواج نکنی ،آره بعدا به وجود میاد ولی اگه برای دوست نداشتنش دلایل اساسی و خصوصا عقلانی داشته باشی ازدواج هم بکنی ،فقط یه مدت ممکنه خوب باشه ولی بعد کم کم مشکلات ظاهر میشه ،حالا اگه یکی از دو طرف لاقید یا نازک نارنجی باشه که دیگه بدتر ..........

sara77

New member
من دیدم که به طرف قبل ازدواج علاقه ی نباشه ولی کم کم به وجود میاد

am-ml

New member
مگه میشه با کسی که دوسش نداری ازدواج کنی؟؟/؟

دخترا کمتر ولی پسرای زیادی رو دیدم که کس دیگه ای رو دوست داشتن ولی با یکی دیگه ازدواج کردن ،کلا آقایون با اینکه بیشتر برای تامین نیاز روحیشون ازدواج میکنن ولی فاکتورهایی مانند پذیرش فرد از طرف خانواده و جامعه اطرافشون و... براشون گاهی مقدم بر دوست داشتن میشه ..........به نظرم اونا فکر میکنن اینقدر قدرتمند هستن که هر شرایطی رو اونطور که خودشون دوست دارن تغییر بدن،حتی دوست نداشتن کسی که قبلا دوستش داشتن.

am-ml

New member
من دیدم که به طرف قبل ازدواج علاقه ی نباشه ولی کم کم به وجود میاد
میدونید گاهی اینقدر شرایط محیطی و جو مجردی رو آدم اثر میگذاره که در واقع فقط داره بهونه میگیره ولی اگه حقیقتا اصول ما با کسی جور نباشه به نظر من نباید باهاش ازدواج کنیم.

am-ml

New member
عشق چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با دوست داشتن فرق میکنه؟ برای عشق میشه اصول تعریف کرد؟اصلا بدون اصول میشه عاشق شد؟

لطفا زود جواب ندین ،بهش فکر کنین؟
شاید فقط اسیر کلمات هستیم :(50):

helena

New member
به نظر من وقتی ما به یک سنی میرسیم احساس میکنیم که باید مستقل بشیم مثلا من وضع مالیمون خوبه ولی رویم نمیشه که پول تو جیبی از بابام بگیرم احساس خجالت میکنم شاید به خاطر این بوده که دانشجو در شهر دیگری بودم و همیشه پول به حسابم میریختن و من هیچوقت نمیگفتم بابا پول میخام.این احساس در شما هم هست؟؟؟؟
تا یه سنی خوبه تو خونه ی پدرومادر باشی ولی وقتی سنت بالا میره تصویر جالبی نیست که هنوز با پدرومادرتی و تشکیل خانواده برای خودت ندادی

بالا