ازدواج اميدي به اينده يا فرار از تنهايي؟

mw.ashel

New member
به نظرم ازدواج تنها چیزیه که تو زندگی شوخی بردار نیس و نمیشه گفت برای فرار از تنهایی و یا امید به آینده ازدواج کنیم چون هیچ کدوممون از آیندمون خبر نداریم و در کل ازدواج مبحث پیچیده ای و من هیچ وقت به خاطر این دو دلیل ازدواج نمیکنم چون مطمئنم بعد مدتی خیلی پشیمون میشم و عاقلانه ازدواج میکنم تا شکست نخورم .

mw.ashel

New member
منم به عشق بعد ازدواج خیلی معتقدم و حتما تو زندگیم عملیش میکنم.

mikhak s

New member
منظورتون از عشق بعد از ازوداج چيه؟

يعني عشق بعد از ازدواج ديگه:25r30wi:

قبل از ازدواج عاشق هم نيستن علاقه ي زيادي بهم ندارن ولي بعد از اينكه زندگي مشترك رو شروع كردن كم كم بهم علاقه پيدا ميكنن و عاشق هم ميشن :motat:

mehran35

New member

قبل از ازدواج عاشق هم نيستن علاقه ي زيادي بهم ندارن ولي بعد از اينكه زندگي مشترك رو شروع كردن كم كم بهم علاقه پيدا ميكنن و عاشق هم ميشن :motat:
ولی عشق قبل از ازدواج اگرچه کوتاه هم باشه شیرین تره!!!!!!!!!!!

bacillus.bs

New member
عشق بعد از ازدواج وجود نداره/اون عشق نیست عادتو تلقینه/تازه اگر طرفت اخلاقش خوب باشه/در غیر این صورت از هم جدا میشند من تا حالا چند تا از این موردا دیدم/این دیوونگیه که ادم با کسی که بهش علاقه نداره ازدواج کنه به امید عشق بعد از ازدواج/با این کا فقط خودمونو گول میزنیم

ghoghnoos

New member
آدما واسه اينكه كامل بشن بايد يه نقصايي را تو خودشون جبران كنن همه ماها ميدونيم چه نقصي داريم (اين نقص نبايد هميشه منفي باشه شايد تو يه عادت خوب خيلي افراط ميكنيم ) حالا اگه با كسي برخورد كنه و ببيبه جاهاي خالي وجودش با اون طرف پر ميشه معمولا عاشقش ميشه

nsj

New member
1) انسان عادت رو عشق معنی میکنه .
2) ما که تا حالا هر کی رو که دیدیم ازدواج کرده بیماری اعصاب گرفته.
3) خانواده ها هم تو زندگی دو نفر خیلی تاثیر میذارندمخصوصا خانواده مرد ها.

شفيع

New member

ممنون از لطف بي كرانتان

mikhak s

New member
عشق بعد از ازدواج وجود نداره/ این دیوونگیه که ادم با کسی که بهش علاقه نداره ازدواج کنه به امید عشق بعد از ازدواج/با این کا فقط خودمونو گول میزنیم

به نظرم زماني ديوونگي به حساب مياد كه حتي از طرفتم خوشت نيومده باشه ، ولي وقتي از طرف خوشت بياد مطمئنا ميشه به عشق بعد از ازدواج اميد داشت.

آخرین ویرایش:
بالا