وقتي زنان گريه مي كنند مردان چه حسي دارند؟

شفيع

New member
وقتی زن‌ها اشک می‌ریزند، بوی اشک مردان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. اگر حتی اشک را نبینند و صدای گریه را نشنوند، خشمشان کم‌تر می‌شود. به علاوه اشک، نه گفتن به زبان شیمیایی به میل جنسی مردان است.
سايت 598

hairin

New member
وقتی زنان گریه میکنند یا میخواهند مردان را گول زده و تحت تاثیر قرار دهند و یا واقعا از اعماق وجودشان میگریند
حالا نه اینکه اقایون خیلی احساساتی هستن وقتی اشک خانوما میبینن اینجوری میشن:image170::tsimuzpzwoap1t9y3o7 شایدم اینجوری:a2d3: یا شایدم اینجوری :tsimuzpzwoap1t9y3o7

bacillus.bs

New member
این مال گذشته ها بود/الان اقایون به این انتی ژن(گریه کردن خانم ها) مقاوم شدند و دیگه بی تاثیره/یا این جوریند:rolleyessmileyanim:خونسرد یا این جوری:smiliess (13):که صدا رو نشنوند

shima.p

New member
فک کنین:21: یه دنیایی بود که توش حتی یه سوسک مذکر هم نبود........وای چه خوب میشد:applause:
دوستانی که میخوان بعد خوندن کامنت موضع بگیرن استاپ......... تا حدودی شوخی کردم:25r30wi:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: donia

شفيع

New member
فک کنین:21: یه دنیایی بود که توش حتی یه سوسک مذکر هم نبود........وای چه خوب میشد:applause:
دوستانی که میخوان بعد خوندن کامنت موضع بگیرن استاپ......... تا حدودی شوخی کردم:25r30wi:
حدودشو معين نكردين.حدود شوخي منظورمه آخه يه جورايي بوي اعتقادتون ازش مياد

miler

New member
واقعااااااااا؟؟؟
خیلی دلم میخواد موقع ناراحتی جلو اشکمو بگیرم ولی همش ناخودآگاه جاری میشه...:65d6a5d6s: اگه دست من بود هیچ وقت گریه نمیکردم:New (6):

mosaferkocholo

New member
منم بعد از گریه از خودم متنفر میشم اصلا خوب نیست مخصوصا جلو آقایون ضعف آدمو میرسونه

شفيع

New member
يكي از دختراي فاميلمون بهم گفت ميدوني چطور پدر مادرم تسليم خواستم ميشن گفتم نه.گفت با گريه به خدا.
بعدش يه مدتي گذشت نتايج كنكور اومد دختره هم براي يه شهر دور قبول شده بود پدر مادرش خونمون بودن پدرش گفت دخترم اين شهر قبول شده ولي نميزارم بره اما دودلم چون دوروزه هيچي نخورده فقط گريه ميكنه.
آخرشم گذاشتن بره اون شهر .

waria

New member
من کلا خیلی کم گریه میکنم...اگرم بخوام گریه کنم تو جمع گریه نمیکنم...(واج آراییه گ داشت جملم):p.....کلا زیاد حسِ گریم نمیاد:65d6a5d6s:

shima.p

New member
حدودشو معين نكردين.حدود شوخي منظورمه آخه يه جورايي بوي اعتقادتون ازش مياد
خوب اگه راستشو بخواین زیاد جنس پرست نیستم ولی روزهایی بوده که از ته دل برای نابودیه همه مردا دعا کردم.منظورم اینه که خب گاهی دوس دارم هر کسی و هر چیزی که تو خزانه ی ژنیش Y هست نیست و نابود بشه چون مردا بعضی وقتا واقعآ غ ق ت میشن و اصلآ درک ندارن.:eek:t0837h0nn8zfqu8ultولی در کل زن و مرد مکمل هم هستن و جدایی ناپذیر:smilies-azardl (113

شفيع

New member
خوب اگه راستشو بخواین زیاد جنس پرست نیستم ولی روزهایی بوده که از ته دل برای نابودیه همه مردا دعا کردم.منظورم اینه که خب گاهی دوس دارم هر کسی و هر چیزی که تو خزانه ی ژنیش Y هست نیست و نابود بشه چون مردا بعضی وقتا واقعآ غ ق ت میشن و اصلآ درک ندارن.:eek:t0837h0nn8zfqu8ultولی در کل زن و مرد مکمل هم هستن و جدایی ناپذیر:smilies-azardl (113
شيما از حرفات بوي نفرت مياد و يك نوع احساس تنفر نسبت به مردا.احساس ميكنم بدجور رنجوندنت

shima.p

New member
خب راستشو بخوای آره.تو زندگیم مردای زیادی اذیتم کردن(البته منظورم یه مرد به عنوان لاو نیستش ها) کلآ میگم.تو دانشگاه تو فامیل تو خیابون و .........
مردای امروزی نسبت به مردای نسل قبل یک سیر افولی داشتن.نه غیرتی مونده نه احترام به خانوما نه رفتار درست هیچی...(البته همه نه ولی تعداد کسایی که اینطوری هستن کم نیست)
مثلآ یه نمونه بگم:
زمستون بود و چن روز تعطیلات شده بود.من و دوستام کشیک عصر بودیم قرار شد از بیمارستان ساعت 7 بریم خونه هامون چون فرداش تعطیل بود ماشین گیر نمیومد.
خلاصه ما رفتیم ترمینال.دیدم ماشین نیس.یهو یه اتوبوس اومد نصفش خالی بود.ما 4 تا دختر بودم بقیه همه پسر بودن.این پسرا همچین مثه خیلی ببخشید وحشی ها حمله کردن سوار شدن ما 4 تا دختر موندیم اون وقت شب تو ترمینال.انقد بی عرضه و بی غیرت بودن که یکشون نگفت بزا اول این دخترا سوار سن بالاخره ما مرد هستیم یه کاری میکنیم اینا چی.جالبه که چن تاشونم از بچه های دانشگاه بودن...واقعآ که

بالا