یه روش خوب برای خواندن و فهمیدن کاربرد انتی بیوتیک ها و قارچ ها و ویروسها

bacillus.bs

New member
بچه ها میدونید که توی ازمون ارشد سوالاتی که طراحی شده همش حالت مقایسه ای داره حالا هر کسی از هر روشی برای خوندن این جور درسا استفاده کرده و موفق شده یا روش خوبی را بلده برای یادگیری بنویسه تا بقیه هم استفاده کنند:smilies-azardl (181:smilies-azardl (113:riz304:

shahram25

New member
دوست خوبم شايد اين درس رشته من نباشه و اصن ندونم چيه ولي به نظر من هركسي سبك خاص مطالعه ي خودشو داره و نميشه يك سبك خاص رو نام برد و اينم نميشه گفت يه نسخه رو واسه چندين نفر پيچيد و انتظار از خروجي رفتار همشون مث شباهت نسخه باشه

bacillus.bs

New member
برای بعضی درسا میشه مثلا وقتی که برای درس باکتری شناسی مقایسه ای سوال میدند باید باکتری ها را جدول بندی کرد تا بتونیم تست بزنیم در غیر این صورت فقط وقتمونو تلف کردیم این یه روش حالا بقیشو شماها بگیند:bunnyearsmiley:

shahram25

New member
آره خب ميشه گفت اين يك نوع سازماندهي مطالب هست من فك كردم نحوه مطالعه منظورتون بود

shahram25

New member
اكتيوي در كار نيست همه خوابن راه حليم موجود نيست گويا

bacillus.bs

New member
یعنی هیچکدومتون اصلا درس نمیخونید راه حلم بلد نیستید:65d6a5d6s:

pesarkhale

New member
سلام. به نظر من مطالب مشابه روبا دو راه حل متضاد میشه خوند
1.یه جدول مقایسه ای درست کنی ومطالب مشابه رو در کنار هم بخونی.
2.مطالب مشابه رو با فاصله زیادی از هم بخونی.و اصلا به شباهتش با چیزای دیگه فکر نکنی.

هر دوتا رو امتحان کنید .با هر کدوم راحتترین.
من روش 2پیشنها می کنم.

آخرین ویرایش:

bacillus.bs

New member
من نمیدونم چرا این باکتری شناسی طلسم شده/هر تاپیکی براش درست می کنم هیچ کس استقبال نمی کنه:smiliess (7):

pesarkhale

New member
من نمیدونم چرا این باکتری شناسی طلسم شده/هر تاپیکی براش درست می کنم هیچ کس استقبال نمی کنه:smiliess (7):
برای اینکه هیچ شور وهیجانی نمیبینه. طلسمی در کار نیست وقتی خود شما هیچ حرفی بر گفتن نداری توقع نداشته باش از تایپیک استقبال شه (دوستانه گفتم ناراحت نشی ها)این اولا
دوما هنوز تکلیف داوطلبای 91 معلوم نیست .اونایی هم که بار اولشونه هنوز تصمیم نگرفتن
سوما این شبا شبای قدره مردم سرشون شلوغه
الان شما توی تایپیک مطالعه گروهی در مورد خودت قضاوت کن اگه بخوای استقبال شه باید یه چیز قابل توجه وجود داشته باشه هی بهم بگیم-منم هستم -یا-چرا نمیاین باهم درس بخونیم -که فایده نداره

بالا