نکات 12 مهارت کتاب زبان امیر لزگی

irani

New member
سلام بچه ها من ی درخواست دارم که هم خواهشمه هم پشنهاد، و اونم اینکه:
بچه هایی که هر 12 مهارت لزگی رو خوندن بیان تو این تاپیک و نکته ها ی خاص هر مهارت رو بگن به طور مثال مهارت 5 میگه وقتی در سال کلماتی چون implied, inference, likely,
probably خواست، منظورش معنای ضمنی و تلویحی میخاد نه ی جمله و جوابی که عینا تو متن بهش اشاره کرده.
بچه این کار اگه از نفر 1 یا 2تا مهارت که روش مسلطه برداره هم سنگین نیست، هم واسه خود تون مرور میشه هم دارین به بقیه و من کمک میکنین،
ممنون پیشاپیش از همکاریتون ممنون

miladphysio

New member
salam be nazaram maharatha ziad mohem nist.man chon maharatharo khundam migam
be nazaram 54 passage kheily moheme.unaro bekhunin hatman chon harchi be akharesh nazdik mishin tedad soalash ta 12 ta bala mire.
nokte dg khundan azmoonhast ke kheily komak konandast

irani

New member
salam be nazaram maharatha ziad mohem nist.man chon maharatharo khundam migam
be nazaram 54 passage kheily moheme.unaro bekhunin hatman chon harchi be akharesh nazdik mishin tedad soalash ta 12 ta bala mire.
nokte dg khundan azmoonhast ke kheily komak konandast

ممنون منظورتون سوالات متفرقه است؟
آخه بعضی نکته هاش مهمه مثل همین نکته مهارت 5

Mohammad gh

New member
به نظرم اسم تاپیکو باید عوض کنید و مشخصا در عنوانش ذکر کنید که مربوط به کتاب لزگی هست

irani

New member
خدایی چه استقبال گرمی شد، اصن ی جمعیت از ادما منتظرن تو بگی اونا کمکت کننن:(50):

sepideeee

New member
اگه فقط بخوای مهارتارو اینجوری بگه یکی بهت.. کافیه قسمت های فارسیو بخونی ... منتها اون چیزی که تو زبان اهمیت داره کاربرد واژه تو متنه ...
که فقط با تمرین میشه درستش کرد !!!!

miladphysio

New member
be nazram age kambude zaman dari hadeaghal azmoonaro hatman bezan.ruzi yeki ham bezani residi chon 21 azmoon hastesh

melinaa

New member
منم چون دیر شرو کردم بخاطر درس دوره کارشناسیم موندم الان چیکار کنم برای زبان

آخرین ویرایش:
بالا