نظرات شرکت کنندگان در مورد رشته سم شناسی در آزمون ارشد وزارت بهداشت 91-90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
دوستان با زدن دکمه پاسخ به موضوع نظرات خوشون رو بفرمایند؟

mikhak s

New member
علي آقا من هم مثل شما گياهپزشكي خوندم و دوست دارم سم شناسي بخونم.تا حالا كنكورشو شركت كرديد؟ چطوري بوده؟ميشه منو راهنمايي كنيد؟ ممنون

karshenasgh

New member
لطفا کسانی در سالهای گذشته توی این رشته شرکت کرده اند و قبول شده اند درصدهاشون رو بزارن تا بقیه بتونن استفاده کنن.ممنون.:smiliess (1):

mohamad21

New member
یکی از دوستانم پارسال سم شناسی قبول شد رتبش 6 شد الان دانشجو دانشگاه تهرانه. از بچه های همین سایت هم بود. درصداش: bioshimi 72 shimi 63 zist 47 zaban 35

karshenasgh

New member
:
mohamad2 گفت:
یکی از دوستانم پارسال سم شناسی قبول شد رتبش 6 شد الان دانشجو دانشگاه تهرانه. از بچه های همین سایت هم بود. درصداش: bioshimi 72 shimi 63 zist 47 zaban 35

ممنون از اطلاعاتی که در اختیارمون قرار دادین.

sanazmohandes

New member
راستی شما دانشگاه ازاد سلولی مولکولی علوم تحقیقات قبول شدین ؟ من که قبول نشدم.خب معلومه که قبول نمیشم وقتی دارم بر سم میخونم درساش خیلی باهم فرق میکنن باید انتظار بکشم هم سم شناسی هم مهندسی محیط زیست ازاد تو تکمیل ظرفیت قبول شم.

Fatemehy

New member
salam man be nazaram vaghean ghabooli dar sam shenesi rahate.man parsal bioshimi sherkat kardam va bad az koli talash rotbam 36 shod.vali chon faghat tehrano zadam ghabool nashodam.ama emsal ba 2hafte talash sam ghabool shodam.fek konam age kasi ye mah khoob bekhoone sarasari ghabool mishe.doostani ke sale bad konkoor darin eshtebahe mano nakonid va dir shoro nakonid.hatman oloom pezeshkie tehran ghaboolin.moafagh bashin:ad54ad:

Fatemehy

New member
لطفا کسانی در سالهای گذشته توی این رشته شرکت کرده اند و قبول شده اند درصدهاشون رو بزارن تا بقیه بتونن استفاده کنن.ممنون.:smiliess (1):

salam .in darsadaye yeki az bache haye tarbiat modarese ke man rotbeye daghighesho nemidoonam.fekr konam rotbash 13 bood (2 sale pish .
bioshimi 73
zist 68
shimi 65
zaban 7

sanazmohandes

New member
من پارسال یکی از دوستام رتبش 14 شد والان ساری میره. درصداشم بیوشیمی 61 زیست 64 شیمی 45 زبان 50

Fatemehy

New member

سلام دوستان.کسی نمی دونه فردی که کارشناسی ارشد سم شناسی باشه در چه رشته هایی (در مقطع دکتری)می تونه شرکت کنه؟من امروز با دانلود دفترچه چیزی پیدا نکردم!!!!!!!!!!!!!!!یعنی سم شناسی دکتری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا کمکم کنید:5:

dana20

New member
خود سم شناسی
داروشناسی هستا ای
علوم اعصاب
دکترای اینا رو میتونید بدید شاید بازمباشه من یه جا داشتم اگه پیداش کردم میام میزارم براتون

Fatemehy

New member
خود سم شناسی
داروشناسی هستا ای
علوم اعصاب
دکترای اینا رو میتونید بدید شاید بازمباشه من یه جا داشتم اگه پیداش کردم میام میزارم براتون
kheili mamnoon.peida kardam.nemidoonestam in hame reshte haye khoob o por daramad mitoonim sherkat konim.koli khosh hal shodam.mamnoon az pasokhetoon....

m.nikdel

New member

سلام من امسال تربیت مدرس قبول شدم درصدامم تقریبا اینه: بیوشیمی 70 -شیمی 40 - زیست 70 - زبانم نخونده بودم و نزدم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا