نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد مهندسی پزشکی(زیست مواد) 2 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
شرکت کنندگان نظرات خودشون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات دروس و...) بفرمایند؟

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درخواست:
دوستان ما الان داریم تعداد سوالات هر درس رو وارد سیستم تخمین رتبه سایت می کنیم لطفا تعداد دقیق سوالات هر درس در دفترچه سوالات رشته تون رو بگید تا ما وارد کنیم؟

breezfall

New member
تعداد سوالات زیست مواد

علم مواد:24
اصول زیست مواد:24
شیمی آلی:12
ریاضی عمومی:36
آناتومی و فیزیولوژی:12
بیوشیمی:12
زبان:40

breezfall

New member
شرکت کنندگان نظرات خودشون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات دروس و...) بفرمایند؟

دوستانی که زیست مواد امتحان دادند با توجه به اعلام کلید اولیه ,سوالات زیر اشتباه می باشند .لطفاً در فرم اعتراض وارد کنید:
1-سوال 13 نسبت پواسان ازخواص مکانیکی ماده است و گزینه الف درست است.
2-سوال66 بازه مطلوب به صورت [2/3-,1-] می باشد که در گزینه ها وجود ندارد
3-سوال77 با یک بار مشتق گیری از تابع گزینه ج بدست می آیدکه در کلید گزینه د آمده گزینه های ب و د مستلزم انتگرال گیری است که مقادیر ثابت ایجاد می کند و ب و د حالات خاصی از جوابند اما ج در حالت کلی برقرار است.
4-سوال 93برای x به سمت مثبت بینهایت حد برابر 1 وبرای منفی بینهایت حد 1- می شود وگزینه الف درست است که در کلید گزینه ب آمده.
اگر سوال دیگری اشتباه بود لطفاً در اینجا اعلام کنید

لادن

New member
سلامدوست عزیز من سوالارو ندارم اگه داری واسه من می فرستی
من فقط به ریاضی وعلم وموادش امید دارم
به نظرتون امتحان چطور بود؟

breezfall

New member
سلامدوست عزیز من سوالارو ندارم اگه داری واسه من می فرستی
من فقط به ریاضی وعلم وموادش امید دارم
به نظرتون امتحان چطور بود؟

سلام
من به اسکنر دسترسی ندارم ببخشید که نمیتونم سوالهارو نمیتونم براتون بفرستم
در مورد آزمون هم آسون بودن زیادی سوالهای ریاضی که بالاترین ضریب هم داشت همه حساب کتاب هارو به هم میزنه چو بچه های دبیرستانی هم میتونستن راحت 50% بزنن! واز شدت آسونی آدم اشتباه میکرد.بقیه سوال هام متوسط آسون بودن به غیر از بیو شیمی که به نظرم سخت بود.زبان هم لغت هاش متوسط بود و متن هاش گیج کننده و اعصاب خردکن بود.خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم

لادن

New member
شمانمیدونین تعداد شرکت کننده ها چند نفره؟

من ریاضی و علم موادو 60 باید زده باشم
شما فکر میکنید قبول شین؟ اینکه 4 نفرو می خوان مسخرس نه؟

آخرین ویرایش:

لادن

New member
شمانمیدونین تعداد شرکت کننده ها چند نفره؟

من ریاضی و علم موادو 60 باید زده باشم
شما فکر میکنید قبول شین؟ اینکه 4 نفرو می خوان مسخرس نه؟

البته در حالت خوش بینانه ریاضی رو تا 76 و علم مواد تا 90 میرسه اگه زبان منفی شه بقیه هم 20تا 30
ولی کلا ی خیال بعید میدونم قبول شم منتظر نتایج وزارت علومم

breezfall

New member
درمورد 4 نفر حق با شماست واقعاً مسخرست .سعی کنین درصد هاتو نو یه جوری تقریبی هم که شده وارد سیستم تخمین کنین, امتحانش ضرر نداره .در مورد تعداد شرکت کننده ها هم هیچکس چیزی نمیدونه,فقط باید صبر کرد و دید.حالت خوشبینانه و بد بینانه هم برا همه وجود داره.امیدوار باشین چون این رشته جدید راه اندازی شده چیزی در مورد اینکه چه نمره ای خوبه و چی بده نمیشه گفت.من هم فقط منتظرم ببینم چی میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا