من برایت دعا میکنم ...

پـــرواز

New member
emam-hossein-7.jpg

بر تمام خنده هایم خطی از ماتم بکش ...

پاک کن شادی ز دل جایش هزاران غم بکش ...

دلتنگے یعنے ، دلت بخواهد با جمعیت همصدا شوے ... و با اشک بگویـے : حُسین آرامِـ جانمـ ، حُسین روح و روانمـ . . .

سلام، با کسب اجازه از مدیران محترم

فکر میکنم ایام محرم فرصت خوبی باشه برای نزدیک شدن به خدا
هر کسی تو این دنیا چند تا خواسته از خدا داره که همیشه از ته دل اونا را به خدا میگه و آرزوی برآورده شدنشون رو داره.
اگر اشتباه نکنم ... در احادیث داریم...

فرموده شد: با زبانی که گناه نکرده اید ، دعا کنید تا دعایتان مستجاب شود .

پرسیدند: چگونه ؟ (من که با زبانم خیلی گناه کردم و زبان بی گناه ندارم)

فرمودند: تو با زبان برادرت گناه نکرده ای و او نیز با زبان تو گناه نکرده است ، پس تو برای برادرت دعا کن و او نیز برای تو .

که بی شک دعایتان در مورد یکدیگر مستجاب خواهد شد .

از دوستان محترم و عزیز میخوام که در این ماه هر جایی که بودن و حس کردن که میتونن با خدا و اهل بیت (ع) حرفی بزنند برای همه دعا کنند تا حاجت های همه مورد اجابت قرار بگیره و من رو نیز از دعای خودشون محروم نکنند ....

این تاپیک رو در این ماه بالا نگه دارید تا انشالله همه بخونن و به امید خدا بهترین اتفاقات تو قلب شما و زندگی تک تکون جریان پیدا کنه.

آخرین ویرایش:

MAHSABANOO

New member
اره همیشه میگن برا اطافیانتون دعا کنیدو اونام برا شما تا دعاتون مستجاب بشه من برا همه دعا میکنم شماها هم منو فراموش نکنید

mohana

Well-known member
اگر لایق باشم دعاتون میکنم......
ان شالله که عاقبت به خیر بشین.......
ان شالله به آرزوهای قشنگتون برسین.....

GIsu

New member
امروزاول محرم بود برامن دعاکنید

برایکی از اشناهامون که سرطان داره بیچاره جوونه دعاکنید براش که خوب بشه !!!
:rose:

bioshimi93

New member
حتما دعاتون اگر لیاقتشو داشته باشم
منم از دعای خیرتون فراموش نکنید

rahil1206

New member
Gisuعزیز برای مریض شما و همه مریضها دعا میکنم انشالله خدا به حق امام حسین ع نظر لطفی به همه مریضها بکنه
خواهشا برای منم خیلی خیلی دعا کنید مشکلم حل بشه لطفا
دعا گوی شما هستم

پـــرواز

New member
فرموده شد :
نزدیکترین دعایی که زود به اجابت می رسد دعای برادر دینی برای برادر خویش در غیاب اوست همین که دعا را برای برادرش آغاز کند

پس فرشته ای که موکل بر اوست میگوید : آمین و برای تو دو چندان آن باشد.

www.roozgozar.com-2074.gif

دعاى مؤمن در حقّ ديگران مستجاب مى شود و موقعى كه انسان در حقّ ديگران و براى ديگران دعا كند، ملائكه الهى براى او دعا خواهند كرد، كه حتما، دعاى آن ها مستجاب خواهد شد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

از جمله اموری که در استجابت دعا دخیل است زمان دعا است . در روایات زمان هایی که دعا در آنها به هدف اجابت نزدیکتر است بیان شده است که به طور اشاره عبارتند از :

شب قدر، ماه مبارک رمضان، اعیاد مذهبی و روزهای ولادت ائمه علیهم السلام ، شب های دهه اول ذیحجه، شب و روز جمعه، در دل شب و به ویژه نزدیکی های طلوع فجر، قبل از غروب خورشید، هنگام وزیدن باد صبحگاهی، هنگام نزول باران، هنگام شنیدن اذان، در سجده نماز، بعد از پایان نماز، هنگام شنیدن قرائت قرآن ، به هنگام افطار روزه و دیدن خانه کعبه ...

پیامبراکرم صلى الله علیه و آله فرمودند: در روز جمعه ساعتى است که هیچ مسلمانى مراقب آن نبوده که حاجت خیرى از خداى عزوجل بخواهد مگر آنکه حاجت او را برآورده ساخته است. فاطمه (س) عرض کرد یا رسول‏ الله آن چه ساعتى است؟ فرمود: آن هنگامى است که نصف قرص خورشید در موقع غروب پنهان شود.

آخرین ویرایش:

پـــرواز

New member
برای دعا خواندن باید صلوات فرستاد و استغفار کرد

و سپس باید که پیش از دعا حـمـد و سـتـایش خدا کنى، نعمت هایى را که به تو بخشیده به یاد آورى

سـپـس شـکـر و سپاس گویى، آن گاه درود بر پیغمبر و آل او فـرسـتى، سپس از گناهانت یاد کرده اقرار نمایى و از آسیب آن به خدا پناه برى

اولین دعا برای دیگران قبل از هر دعایی

اللهم اغفر له... خدایا گناهاشو بیامرز... یا اللهم اغفر لی للمومنین و المومنات ... خدایا گناهان مومنین و مومنات را بیامرز

گفتن این ذکر باعث میشه دعاهای اون شخص یا اون اشخاص مستجاب بشه.

التماس دعای فراوان از شما دارم.

آخرین ویرایش:
بالا