مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

sabere.khavari

New member
این توضیح کاملا اشتباهه چون پیوند دی سولفیدی خودش کمک به ایجاد ساختمان سوم و چهارم می کنه بعد شما چطور می گید چون پیوند دی سولفیدی دارن ساختمان چهارم ندارن؟!!"
ساختمان سوم و چهارم فرق زیادی دارن...خوب شما نباید این دو تارو یکی کنید.

Hobbit

New member
من خلاصه شو میخونم

واس کسی ک هیچ پایه ای از زیست نداره بنظرت خلاصه لودیش چجوریه؟خوبه؟
ینی منظورم اینه ک خلاصه لودیش حالت نکته ای و کنکوری تالیف شده یا درس و توضیح هم داده؟آخه من از زیست پایه ندارم نمتونم ی راس برم سراغ نکته و کنکوری خوندن!:sad:

Hobbit

New member
روزی چن صفحه ازش میخونید

فعلا ک هیچ صفحه!
چن روزه عصاب ندارم.ی سر رفتم ک.ل.ا.س سلولی خ.لی.لی همه بهم میگفتن چرا داری لودیشو میخونی.برو خلاصه و جزززوه بخون.منم فلا همه رو گذاشتم کنار تا واس منبعم دوباره تصمیم بگیرم:13:
ولی واس زبان اگه بخام بخونم روزی دوسه صفحه بیشتر نمیشد..

leilasvr90

New member
واس کسی ک هیچ پایه ای از زیست نداره بنظرت خلاصه لودیش چجوریه؟خوبه؟
ینی منظورم اینه ک خلاصه لودیش حالت نکته ای و کنکوری تالیف شده یا درس و توضیح هم داده؟آخه من از زیست پایه ندارم نمتونم ی راس برم سراغ نکته و کنکوری خوندن!:sad:
ب نظرم خوبه .راستش منم پایه ای ندارم ولی چون رشته دیپلمم تحجربیه زیستم حد خوبی بود بعضی چیزا یادمه البته یسری اصطلاحات سخت داره ک بعدا رفع میشه..بیوشیمی محمدی هم خیلی کمک میکنه..

leilasvr90

New member
فعلا ک هیچ صفحه!
چن روزه عصاب ندارم.ی سر رفتم ک.ل.ا.س سلولی خ.لی.لی همه بهم میگفتن چرا داری لودیشو میخونی.برو خلاصه و جزززوه بخون.منم فلا همه رو گذاشتم کنار تا واس منبعم دوباره تصمیم بگیرم:13:
ولی واس زبان اگه بخام بخونم روزی دوسه صفحه بیشتر نمیشد..
منم واسه بیوشیمی این مشکلو دارم..الان ضروریات میخونم از بهمن احسانی رو میخام بخونم...من برا زیست خلاصه لودیشو مبخونم در ضمن اگه داری منبع رو میخونی و مشکلی نداری ادامه بده

Hobbit

New member
بچه ها کسی در مورد کتاب بیولوژی سلولی مولکولی دکتر محمدنژاد میدونه؟؟حالت کنکوری ونکته ای هس یا واس کسی ک پایه نداره هم خوبه؟
یکی ب مو بگه چیکاااااااااااررررر کنوم :13:
من هنو تو منبع سلولیم موندم.اونم با ضریب4:sdasdasd:

Hobbit

New member
منم واسه بیوشیمی این مشکلو دارم..الان ضروریات میخونم از بهمن احسانی رو میخام بخونم...من برا زیست خلاصه لودیشو مبخونم در ضمن اگه داری منبع رو میخونی و مشکلی نداری ادامه بده

آخه من فقط تا شروع فصل 3 رو خوندم.تا اینجاش هیچ مشکلی نداشتم اما مشکل اینجاس ک این دو فصل اصن تخصصی نیس ک یکی بخاد باهاش مشکل داشته باشه.من میترسم ب فصلای بعدی مثلا رونویسی و اسکلت و اینا ک برسم اونجا خ پیچیده و حجیم باشن و تازه اونموقه بفهمم ک نباید از همون اول لودیشو میخوندم.از طرفی هم بهم میگن لودیشو با اون حجمش واس کنکوری ک بیس تا سوال بیشتر نداره میخای چیکار.میگن هر چقدم بخونی باز فراموش میکنی.میگن وقتگیره همون وقتتو میتونی بذاری رو درسای دیگت.کلا دیگه خیلی میگن:dadad4:

Hobbit

New member
من مانده ام تنهااااااااااای تنهاااااااااا..(گررریهههههه)

پ.ن:چرا اینجا شکلک گریه نداره!:21:

marynas

New member

بنظرم اول احسانیو بخون
من از ضروریات شروع کردم کلا داشتم از بیوشیمی زده میشدم چون بیشتر نکته واره! اما احسانی از پایه شروع کرده و خیلی عالی توضیح داده !شما میتونی هروقت احسانیو تموم کردی برا تسلط بیشتر بری سراغ ضروریات یا اینکه با تست جعفرنژاد چیزایی ک خوندیو کامل کنی :)

marynas

New member
آخه من فقط تا شروع فصل 3 رو خوندم.تا اینجاش هیچ مشکلی نداشتم اما مشکل اینجاس ک این دو فصل اصن تخصصی نیس ک یکی بخاد باهاش مشکل داشته باشه.من میترسم ب فصلای بعدی مثلا رونویسی و اسکلت و اینا ک برسم اونجا خ پیچیده و حجیم باشن و تازه اونموقه بفهمم ک نباید از همون اول لودیشو میخوندم.از طرفی هم بهم میگن لودیشو با اون حجمش واس کنکوری ک بیس تا سوال بیشتر نداره میخای چیکار.میگن هر چقدم بخونی باز فراموش میکنی.میگن وقتگیره همون وقتتو میتونی بذاری رو درسای دیگت.کلا دیگه خیلی میگن:dadad4:

منم مث شما با لودیش شروع کردم و حدود 200وخورده ای صفحشم خوندم اما گذاشتمش کنار !البته دلیلم واسه کنار گذاشتنش این بود ک وقت خوندنشو نداشتم بخاطر دانشگاه و...
بعدش رفتم سراغ کتاب مجید مهدوی !واقعا خیلی خوب نوشته و توضیح داده.دسته بندی خیلی خوبیم داره !اما این کتاب ب تنهایی کافی نیس درکنارش باید ی کتاب دیگه مثلا خلاصه لودیش یا یچیز دیگم خونده بشه

leilasvr90

New member
بنظرم اول احسانیو بخون
من از ضروریات شروع کردم کلا داشتم از بیوشیمی زده میشدم چون بیشتر نکته واره! اما احسانی از پایه شروع کرده و خیلی عالی توضیح داده !شما میتونی هروقت احسانیو تموم کردی برا تسلط بیشتر بری سراغ ضروریات یا اینکه با تست جعفرنژاد چیزایی ک خوندیو کامل کنی :)
آخه من با ی استادی مشورت کردم گفت ضروریات بعدا هارپر

love virology

New member
چرا خودتون گول میزنید / منبع از سال 93 شده لودیش یعنی بچه های بیوتک میخان ازمون بدن باید خود لودیش یا نهایتا خلاصه لودیش کتاب دیگه وقت تلفی هست / البیته کتاب دکتر محمد نژاد خلاصه خلاصه هست پس برای کسی که ضریب 4 داره میتونه گزینه برای خلاصه ماه اخر باشه// در ضمن کسی که بخاد درصد خوبی بگیره باید کتابی باشه که حداقل اورلب با خود لودیش اصلی داشته باشه که خلاصه کارامد تره/ امسال سوالات که دیدیدن چه شوک بازی بود از سرطان 2سوال که توی خلاصه بود اما کتاب دیگه نبود یعنی مثل مهدوی اینها پس عاقلانه انتخاب کنید// والا شما جوری میگید پایه ندارم ماهم اول زیست نمیدونستیم چیه خوندیم هی سوال جواب کردیم تا یه چیزهایی دستگیر شد پس بجایی اینکه بخودتون سخت بگیرید مطالب پیش ببرید و سوالایی داشتین از دوستانی که در این درس قوی هستن پرسش کنید/ بیوشیمی هم دکتر احسانی امتحانشو پس داده در ضمن کتاب ضروریات رو خود دکتر محمدی گفته کسایی که بیوشمی ضعف دارن با این کتاب شروع نکنن

بالا