مطالعه گروهي مامایی های داوطلب کنکور ارشد 92

کدامیک از دروس آزمون ارشد مامایی اهمیت بیشتری دارد(یک گ

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

cheshmak

New member
سلام سلام به همه ي دوستاي گلم:thumbsupsmileyanim:

سلام به اونايي كه خيلي درس خوندن و زحمت كشيدن و امسال كنكور دادن كه اميدوارم همتون قبول بشيد و ديگه تو اين تاپيك نياين......البته اگه دوست داشتين بياين ولي واسه راهنمايي بچه ها:tonguesmiley:

نه واسه درس خوندن:tonguesmiley:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cheshmak

New member
دوستايي كه ميخوان ارشد92 شركت كنند بيان و اينجا در مورد نحوه درس خوندن و برنامه ريزيشون صحبت كنند و از همه مهم تر درس خوندنشونو گزارش بدن اين كارو دوستاي گلمون انجام دادن كه خيلي خوب و موثر بود و اميدوارم نتيجه شو ببينن كه

حتما همينطوره:thumbsupsmileyanim:

واسه شون آرزوي موفقيت ميكنم:tonguesmiley:

cheshmak

New member
البته ميدونم كه الان خيلي زوده براي شروع كردن ولي با يه برنامه ريزي خوب ميشه نتايج خوبي گرفت

من خودم الان درگير فاينالم ولي در كنارش به فكر ارشدم هستم

خوشحال ميشم اعلام آمادگي كنيد كه باهم درس بخونيم:thumbsupsmileyanim:

به نظرم مهر ماه براي شروع خوب باشه

ولي من قصد دارم زبانو از الان شروع كنم به نظرم خيلي مهمه

نظرشما چيه؟

Sara-sepehri

New member
خوشحالم جشمك جون كه مطالعه دست جمعى داشته باشم منم ٤ سال قبل ارشد دادم دوست دارم با دوستان مامايي درسها رو مطالعه كنم ميشه راهنماييم كنيد

نيازي

New member
ارشد91

سلام خوشحالم كه با شما بچه هاي گل مامايي اشنا شدم خيلي واسه ارشد زحمت كشيدم اما درصدام جالب نشدن لطفا نظرتونو بگيد دارم از استرس ميميرم بارداري50نوزادان66 بهداشت40جنين72 داخلي:50

somayeh mo

New member
سلام خوشحالم كه با شما بچه هاي گل مامايي اشنا شدم خيلي واسه ارشد زحمت كشيدم اما درصدام جالب نشدن لطفا نظرتونو بگيد دارم از استرس ميميرم بارداري50نوزادان66 بهداشت40جنين72 داخلي:50
ETEFAGHAN XOBE NA OMID NABASH:sdasdasd:

somayeh mo

New member
boro to taxmin rotbe

cheshmak

New member
منم خوشحالم از اينكه ميخوام با شما درس بخونم:thumbsupsmileyanim:
دوستاي گلم از الان شروع كنيد و زبان بخونيد

زبان خيلي كمكتون ميكنه

من شروع كردم روزي 30 لغت زبان ميخونم :sarma:

شماهم شروع كنيد به خوندن و بياين اينجا و گزارش بديد...........:sarma:

cheshmak

New member
خوشحالم جشمك جون كه مطالعه دست جمعى داشته باشم منم ٤ سال قبل ارشد دادم دوست دارم با دوستان مامايي درسها رو مطالعه كنم ميشه راهنماييم كنيد

منم خوشحالم دوست گلم

از زبان شروع ميكنيم وبه اميد خدا از مهرماه هم يه برنامه توووووووووپ ميريزيم و درس ميخونيم:ahi5slcgm04mi8jqqkl

Sara-sepehri

New member
منم موافقم برا زبان برنامه ريزى كنيم كه از كجا وكدوم كتابى شروع كنيم لطفا بنويسيد تا منم تهيئه كنم خيلى وقته كه من از ارشد فاصله كرفتم

cheshmak

New member
منم موافقم برا زبان برنامه ريزى كنيم كه از كجا وكدوم كتابى شروع كنيم لطفا بنويسيد تا منم تهيئه كنم خيلى وقته كه من از ارشد فاصله كرفتم

سارا جون اول سعي كن گنجينه لغاتتو ببري بالا

كه ميتوني با كتاب 504 و كلمات تافل و....... شروع كني
اگه جزييات كامل اين كتابارو خواستي يه سري به اين تاپيك بزن http://olumpezeshki.ir/forum/thread114.html

آخرین ویرایش:

Sara-sepehri

New member
ممنونم از شنبه ١٠تير شروع كردم با فلش كارت ٥٠٤هرروز ١درس ميخونم اخه من مطب دارم هميشه خونه نيستم

cheshmak

New member
آفرین خیلی عالیه همین جور ادامه بده
میتونم بپرسم کدوم شهر مطب داری؟
از مطبت راضی هستی؟

Sara-sepehri

New member
اره عزيزم من تو تبريز زندكى ميكنم وتو شهرى كه ٢٧ كيلومتر فاصله داره با تبريز مطب دارم١٢ ساله اونجا مشغولم خيلى راضى هستم :thanks:

نيازي

New member
ارشد 91

سلام من امسال ارشد شركت كردم اما به احتمال زياد قبول نميشم خوشحال مي شم با شما درس بخونم در مورد نوزادان ترجمه ولايتي رو بايد بخونيم ؟ لطفا براي بهداشت اگه منبع خوبي مي شناسيد به منم معرفي كنيد.

atefe

New member
من دارم میرم ترم 7! اما قصد دارم همین امسال قبول بشم! انشاءلله :rolleyessmileyanim:
فقط برای زبان بلا تکلیفم! 504 رو دارم میخونم...،این گره!!! چیه؟؟؟ +
هرکسی یه نظری داره واسه زبان! من تصمیم گرفتم 504+لزگی+تمام کنکورهای زبان مامایی رو بخونم...
برای بهداشت کتاب دکتر رفیعی خیلی کامله... سوسن پارسای هم خوبه... کلا برای بهداشت هرچی دستت میرسه بخون!
من فقط از زبان میترسم!!!
فقط زبان رو شروع کردم ... بقیه اش از مهر (اگه آمار ها و کارآموزی ها بذاره)
:j58r36j3gcr4suxymup

cheshmak

New member
اره عزيزم من تو تبريز زندكى ميكنم وتو شهرى كه ٢٧ كيلومتر فاصله داره با تبريز مطب دارم١٢ ساله اونجا مشغولم خيلى راضى هستم :thanks:
واااااااااای من عاشق تبریزم خیلی تبریزو دوست دارم

من خیلی دوست دارم مطب بزنم ولی همش دچار دو دلی و تردیدم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا