قسمت های تغییر یافته جنین شناسی پزشکی لانگمن 2012

mw.ashel

New member

سلام به همه دوستان انجمن علوم پزشکی و همکاران خوب رشته مامایی

طبق درخواستی که همکاران داشتند تا قسمتهای تغییر یافته جنین شناسی پزشکی لانگمن 2012 رو اینجا بذارم به خاطر مشغله کاری که دارم نتونستم همشون رو تایپ کنم و مجبور شدم تا قسمتهایی از اون مطالب رو از دوربین گوشی همراهم عکس بگیرم و آپلود کنم و اینجا بذارم.
امروز فصل 9 از لانگمن را که مربوط به ناهنجاریهای مادرزادی میشه اینجا قرار میدم.
بقیه قسمتها و فصل ها مورد نظر رو هم در طی روزهای آتی میذارم.و اگه دوستانی مایل به همکاری در این زمینه هستند خوشحال میشم که کمکم کنند.

برای همه شما آرزوی موفقیت میکنم
.:riz304:

mw.ashel

New member

83526002093252014272.jpg

80893636637323073958.jpg

50902022660104731800.jpg

23762017837139955900.jpg

آخرین ویرایش:

midwif.mah

New member
مرسی عزیم.فقط تو کتاب 2010من فصل 8 نقایص مادرزادیه وفصل 9مربوط به دستگاه اسکلتیه.بازم ممنونم عزیزم...

midwif.mah

New member
اخ اخ اینجوری که معلومه چاپ جدید خیلی فرق کرده که تو جنین عمومی یه فصل اضافه تر شده.اره؟پس لازمه کتاب جدید خریداری شه.من که از 2010دو تادارم چه کنم؟؟؟؟؟!!!!! کسی لازم داشت بگه واسش بفرستم.

obstetrician88

New member
اخ اخ اینجوری که معلومه چاپ جدید خیلی فرق کرده که تو جنین عمومی یه فصل اضافه تر شده.اره؟پس لازمه کتاب جدید خریداری شه.من که از 2010دو تادارم چه کنم؟؟؟؟؟!!!!! کسی لازم داشت بگه واسش بفرستم.

حالا دوست من چرا دو تا داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smilies::riz513::idea_majidonline:

narges1389

New member
مرسی ashel عزیز جنین 2012 به نظر شما خیلی تغییر کرده یا یکی دو فصل میخوام ببینم از کتابخونه امانت بگیرم یا بخرمش

midwif.mah

New member
حالا دوست من چرا دو تا داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smilies::riz513::idea_majidonline:

اخه اولیش رو که برادرم برام گرفت یعنی بهش انداختن.اخه من بهش گفته بودم 2012بخر.فروشنده گفته بود فرقی ندارن وبهش قالب کرد اونم انتشارات تیمورزاده بود.دومیشم وقتی از گلبان سفارش کتاب داده بودم اشانتیون فرستادن.یکی نیست بگه کتاباتون رو دستتون باد کرده لاقل خبر بدید تا کتاب جدید رو سفارش میدادم......:13:

mw.ashel

New member
مرسی ashel عزیز جنین 2012 به نظر شما خیلی تغییر کرده یا یکی دو فصل میخوام ببینم از کتابخونه امانت بگیرم یا بخرمش

دوستان خوبم ، نیازی به تهیه کتاب نیست البته به نظر من و اینکه یه فصل اضافه نشده بلکه یه قسمت از یک فصل جدا شده و فصل اندام ها نامگذاری شده و اون قسمت های فصل 9 که مربوط به ناهنجاری بود را براتون گذاشتم و اگه یادم باشه حدود 5% هم از قسمت عمومی جنین تغییرات داشتیم که در اسرع وقت ، بتونم اینجا برای شما قرار میدم.

ولی بازم میگم قسمتهای مهم در مورد اختصاصی تغییری نکرده .

همگی موفق و شاد باشید.
:riz304:

midwifry

New member
خدا خیرت بده دوست عزیز،به نظرتون نواک هم خیلی تغییر کرده؟حتما باید تهیه اش کنیم؟

mw.ashel

New member
خدا خیرت بده دوست عزیز،به نظرتون نواک هم خیلی تغییر کرده؟حتما باید تهیه اش کنیم؟

بعضی قسمتهاش اونم در حد کم تغییر کرده که بازم نیازی به تهیش نمیبینم و اگه بتونید از کتابخونه قرض بگیرید و کپی کنید و یا اینکه منتظر چاپ جدید درسنامه بیمارییهای زنان دکتر تقی زاده باشید خیلی میتونه برای شما مفید باشه.

midwif.mah

New member
بعضی قسمتهاش اونم در حد کم تغییر کرده که بازم نیازی به تهیش نمیبینم و اگه بتونید از کتابخونه قرض بگیرید و کپی کنید و یا اینکه منتظر چاپ جدید درسنامه بیمارییهای زنان دکتر تقی زاده باشید خیلی میتونه برای شما مفید باشه.

سلام خانومی خوبی؟؟ بابا پس این تغییرات لانگمن چی شد چشمون به کرم شماست ها؟؟؟!!!!شوخی کردم هر وقت وقت کردی ولی خواهشا پشت گوش نندازی ها،برای ما چشم انتظارا بزاری ممنون میشیم یه عمر هم دعات میکنیم...

mw.ashel

New member
سلام خانومی خوبی؟؟ بابا پس این تغییرات لانگمن چی شد چشمون به کرم شماست ها؟؟؟!!!!شوخی کردم هر وقت وقت کردی ولی خواهشا پشت گوش نندازی ها،برای ما چشم انتظارا بزاری ممنون میشیم یه عمر هم دعات میکنیم...

درود
ممنونم دوست خوبم ، این روزا وقتم پره ،:riz513: مطمئن باش میگردم اون قسمتهایی که دیده بودم تغییر کرده پیدا میکنم و براتون میذارم ولی مطمئن باشید که به حرفم عمل میکنم.شما تا اون یکی قسمت ها را بخونید من گذاشتم چون اونم چند پاراگراف بیشتر نیست.:riz304:

بالا