قبولی در رشته بیوتکنولوژی پزشکی؛از رویا تا واقعیت

kaziland

New member
تو تجربه چند ماهه ای که داشتم حالا به این نتیجه میرسم قبولی تو این آزمون واقعا راحتتر از اون بود که با تجربه های سال بالایی اینقدر ما رو ترسوندند.

vida.r

New member
سلام به همگی،من کارشناسی زیست عمومیم و مقیم همدان،تازه میخوام شروع کنم بخونم،هرکی پیشنهادی داره ممنون میشم کمکم کنه،واسه قبولی همدان درصدها چجوری باید باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینم Id ام:
rose_r89_b@yahoo.com

elissa

New member
salam
vaghean be nazare man ham sakht nabood
albate man tajrobe i az sal haye gozashte nadaram faghat soalasho ye negah kardam
ama be tore koli az konkore olom rahat tare
ama moteasefane moshkel ine ke vorodiye paini dare

vida.r

New member
راستی بچه ها من بیوتک دوست دارم اشتباه نوشته بود آناتومی:1dco2x0p1lilzhfpg1t

Mohammad gh

New member
تو تجربه چند ماهه ای که داشتم حالا به این نتیجه میرسم قبولی تو این آزمون واقعا راحتتر از اون بود که با تجربه های سال بالایی اینقدر ما رو ترسوندند.
ضمن عرض احترام و تبریک بابت قبولیتون اما منظورتون از چند ماهه چی هست؟ و اینکه عزیزم شما با این لحن دارید زحمت بقیه ی بچه هارو کم رنگ میکنید و جوری میگید که انگاری یه رشته ی ساده هست و یه ازمون ساده داره!

sepid71

New member

شما رشته ی کارشناسیت چی بوده؟؟؟؟؟ میشه یکم راهنمایی کنی چیکار کنیم ک اسون باشه برامون ؟؟؟؟؟؟چون همیشه شنیدیم این رشته سخت ترین هستش.
خودت خوندی یا ک ل ا س. رفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منابعتو میگی؟
مرسی

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
salam b hamegi
harki manba ghabele etemad soragh dare lotfan begeh:p7977cujr38iyymsu8:
ویدا خانم عزیز مگه منابعی هم قابل اعتمادتر از اونایی که وزارت بهداشت گفته هست؟؟
اما برید تو تاپیک مربوطبه قبول شدگان بیوتک۹۳ اونجا بچه ها راهنمایی های خوبی کردن و مطمینا میتونید به جوابتون برسید فقط حوصله کنید و به دقت مطالعه کنید ارسال هارو
در سایر تاپیک های انجمن ارشد بیوتک هم بحث های مفصلی شکل گرفته درین مورد که همشون میتونن راهگشا باشن اما در نهایت مطمین ترین گزینه و شاید گزینه ی سخت اما شدنی خود منابع وزارتخونه هست

شما رشته ی کارشناسیت چی بوده؟؟؟؟؟ میشه یکم راهنمایی کنی چیکار کنیم ک اسون باشه برامون ؟؟؟؟؟؟چون همیشه شنیدیم این رشته سخت ترین هستش.
خودت خوندی یا ک ل ا س. رفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منابعتو میگی؟
مرسی

صادقانه میگم که وقتی کسی میگه با ۳ ۴ ماه خوندن تونسته یه رشته ی تاپ رو یه جای تاپ قبول بشه برای من واقعا جای سوال داره

حالا منظورم ایشون نیست اما دیدم افرادی رو که بعد کلی خوندن در تهران قبول شدن و وقتی کسی میپرسه میگن بابا ۳ماه خوندم اونم نصفه نیمه!!

حالا انشالله ایشون بیشتر شفاف سازی میکنن تا اگر سوءتفاهمی هم ایجاد شده انشالله از بین بره

آخرین ویرایش:
بالا