در انتظار 12 شهریور...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

**^^**

New member
فقط و حتمااااااااااااااااااااااااااااا امسال باید قبول شم . که میشم . دیگه نمیتونم دوباره درسای تکراری بخونم . اینو تو گوشت فرو کن:riz277::thanks:
آره بابا حتما قبول میشی منم وقتی فک میکنم باز درسای تکراری بخونم دپرس میشم اما احساس میکنم قبول نمیشم

shenya

New member
دوستان برای منم دعاااااااااااا کنید وحشتناک استرس دارم واقعا به قبولی احتیاجججججججججج دارم نمیتونم بخونم برای سال بعد ،امیدوارم فردا همین موقع همه اینجا شاد باشند .

**^^**

New member
اااااااااااااااا قبول میشی یه بار دیگه با ناامیدی حرف بزنی دعوات میتنمااااااا

adidas

New member
بچه ها كمتر از 24 ساعت ديگه تا اعلام نتايج مونده! منم استرس دارم آخه خيلي زحمت كشيدم!
ولي هر چي خدا خواسته رو مي پذيرم!
ايشالله همه قبوليم به اميد خدا!
هموتون شاد باشين!:bunnyearsmiley:

n.b.m

New member
تقدیم به همه ی دوستای گل کنکوری..........

کنکور، یک امتحان است
کنکور، امتحان سازمان سنجش است نه امتحان خدا!!!
کنکور مصیبتی است! از مصیبت های دنیا
کنکور مصیبت دنیاست، چه قبول شوی چه نه
شیوه ی برخورد صحیح با مصیبت این است:
و الذین إذا اصابهم المصیبه قالوا إنا لله و إنا الیه راجعون
محل امتحان خدا همینجاست
این است که بعضی ها قبولِ رد می شوند و بعضی ها ردِ قبول
بعضی ها قبولِ قبول و بعضی ها ردِ رد (پناه بر خدا)

n.b.m

New member
تقدیم به همه ی دوستای گل کنکوری..........

طوفان که می آید، بید مجنون نمی شکند، ولی سپیدارها می شکنند.
محکم بودن خوب است و هیچ شکی هم در آن نیست ولی اگر بید مجنون می خواست مانند دیواری استوار و ثابت در مقابل طوفان ایستادگی کند، به ناچار در نهایت مجبور می شد سر تسلیم و تعظیم در برابر نیروی ویرانگر طوفان فرود آورد.
درخت بید هیچگاه نمی شکند، زیرا مادرش طبیعت به بهترین شکل به او آموخته است که چگونه در عین استواری، تسلیم طوفان های سهمگین نگردد.در شدیدترین طوفان ها بید مجنون نه تنها نمی شکند، بلکه زیباترین رقصی را که آموخته است به نمایش می گذارد.
"تو نیز همواره در زندگی ات نهایت تلاشت آن باشد که به مانند بید مجنون زیبا ترین رقص خود را به نمایش بگذاری، به آن امید که هیچگاه نشکنی"
ما به تلاش امتیاز می دهیم نه به نتیجه

دوستون دارم خیلی زیاد.......

n.b.m

New member
با آرزوی موفقیت برای همتون.....

امیدوارم فردا هرچی که صلاحتونه در انتظارتون باشه......

شاد باشید....

جوجو

New member
سلام بچه ها رشته مارو فقط تهران د مازندران و واحد ازاد علوم دارویی تهران داشت کسی میدونه اگه علوم دارویی قبول بشم شهریه به چه صورته ؟ دقیقا مثل بچه هایی که از ازمون دانشگاه ازاد وارد این دانشگاه میشن در این مورد با ما برخورد میشه یا درصدی از شهریه رو باید پرداخت کنیم پیشاپیش مچکرم:rose:

sefidrooze

New member
:smilies-azardl (113:smilies-azardl (113یعنی نتایجو دادن کسی نباید پای کامی بشینه.1 ساعت توی سایت بودی چشا خسته شده حالا باید خستگی بره توی کمر.بررررررررررررررررررررریم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا