درس خوندن دوتایی

zeindinho

New member
سلام کسی هست که الان وقت امتحاناتش باشه و بخواد باهم بخونیم حسابی?یعنی در واقع باهم خرخونی کنیم?:-dمن همیشه وقت امتحانات که میشه حسم میپره.کسی که حاضره روزی ده ساعت بخونیم و بهم تک بزنیم پیام بده دانشجوی ارشدی هم باشه یعنی برا ارشد بخونه هم موردی نداره من ترم قبل این کارا کردم با یکی از بچه های این سایت نتیجه تقریبا خوبی داشت بقیه هم بیان اگر احتیاج دارن با یه نفر دیگه باشن برا درس خوندن

nimajoon

New member
واقعا ایده ی جالبیه ، هر دونفر میتونن واسه هم نقش کاتالیزور رو داشته باشن ، من رشتم پرستاریه ، سال دیگم امتحان ارشد دارم...
من هستم تا آخرش...

zeindinho

New member
بچه ها یک دوست پایه و انرژی مثبت برا این تاپیک ب من پ خ بده

varia

Well-known member

bacheha man ham hastam. moteasefaneh manam moshkele Zeindiho ro daram.
633117_wallbash.gif

آخرین ویرایش:

zeindinho

New member
من مشکلی با تنهایی خوندن ندارم اما وجود یه نفر انگیزه میده ب آدم

Tasnim

New member
سلام
منم هستم. بخاطر شرایطم میخوام از الان واسه ارشد شروع به خوندن کنم که با روزی 5 یا 6 ساعتم بتونم حسابی آماده باشم. یه پایه میخوام که ترجیحا واسه ارشد بخونه.

nocerino

New member
من کسایی رو میشناسم با 5 الی 6 ساعت تهران قبول شدن اونم رشته هایی مثل ژنتیک پزشکی و بیو بالینی .کیفیت خوندن مهم هست نه کمیت

mehrshad

New member
والا من که مخم کلا تعطیله. روزی 10 ساعت می خونم ولی یه ماه بعد هیچیش تو مخم نمونده. همه میپره میره !!!!

Tasnim

New member
احتمالا مطالبو زیاد با خودت تکرار میکنی. اگه اینطوره بهتره به محض اینکه یادش گرفتی ازش بگذری و بعدا تو مرورهات دوباره مطلبو بخونی که بسنجی تا چه حد بهش تسلط پیدا کردی. مرور یه مطلب بهتر از اینه که چند ساعت مداوم تکرارش کنی.

نوتر

New member
با روزی 5-6 ساعت چی می خوای قبول شی؟ خوش بحالتون بابا

مهرشاد اینو خوب اومدی. تو رشته خودمونو نبین که ملت همه رو 100 بزنن هم احتمالا رتبه 2 بشن چون حتما یکی هست که 102% زده،
ضمنا خوش بحالتون که فقط موقع امتحانات حستون میپره. من که حس پریده ی خدایی هستم کلا:sad:
موفق باشید دوستان. امیدوارم گروه های دو نفره ی :28::28::28:تشکیل شده تو این تاپیک تا آخرش با هم بمونن.

zeindinho

New member
خب بچه ها الان اعلام کنین کی داره یا کی درس میخونه؟ فایده داشته اصلا؟

Tasnim

New member
بچه ها شما چطوری برنامه ریزی میکنین؟ همه درسا رو باهم میخونین یا یکیو تموم میکنین بعد میرین سراغ بعدی؟

mehrshad

New member
مهرشاد اینو خوب اومدی. تو رشته خودمونو نبین که ملت همه رو 100 بزنن هم احتمالا رتبه 2 بشن چون حتما یکی هست که 102% زده،
ضمنا خوش بحالتون که فقط موقع امتحانات حستون میپره. من که حس پریده ی خدایی هستم کلا:sad:
موفق باشید دوستان. امیدوارم گروه های دو نفره ی :28::28::28:تشکیل شده تو این تاپیک تا آخرش با هم بمونن.

والا نوتر جان چی بگم ! به قول شما اگه هم رو هم 100 بزنی باز هم کسی هست که بهتر زده باشه0. کلا رغابت تو رشته خودمون یه جورایی وحشت ناکه !!! ظرفیت ها هم که اعلام شد من کلا ناامید شدم !!! رشته های دیگه خیلی راحت قبول میشن. با 5.6 ساعت !!! بچه های ما روزی 10 ساعت هم میخونن باز به زور قبول میشن !!!! با رتبه نه چندان خوب تازه 1!!!

بالا