خودتون یا کسی دیگه ای رومیشناسین که انصراف داده باشه از ارشد...

sefidrooze

New member
کسی هست که انصراف داده باشه؟؟لطفا اگه میدونین بگین؟؟کدوم دانشگاه؟روزانه یا بین الملل

sanazmohandes

New member
کسی هست که انصراف داده باشه؟؟لطفا اگه میدونین بگین؟؟کدوم دانشگاه؟روزانه یا بین الملل
داستی شما تو تکمیل ظرفیت خیلی شانس دارید بر قبول شدن بر اینکه خیلیا تو وزارت علوم میکروبیولوژی هم شرکت کردن و اونم قبول شدن و خیلیا هم هستن که رشته میکروبیولوژِیو میرن میکروب شناسیا همه خالی میمونه.

sefidrooze

New member
خدا از دهنت بشنوه.امیدوارم.من خودم علوم شرکت نکردم.کسی رو میشناسی؟

nsj

New member
سلام من رفتم برای ثبت نام ولی بعدش انصراف دادم چون برنامه کلاس هاش طوریه که باید کل هفته رو اونجا بمونی و مثل یک کارمند هم توی دانشگاه کارت بزنی و اگه یه جلسه هم بخوای غیبت کنی و سر کلاس حاضر نشی باید بری توی آموزش تقاضا بدی .

تو رو خدا شماها بگید آدم کلی درس میخونه و قبول میشه بعدش هم میره ثبت نام میبینه چه اوضاعیه حالا اگه یکی سر کار میره تکلیفش چیه ؟ چرا شرایط دانشگاه شون رو توی دفترچه ننوشتند که یکی مثل من که نمیتونه بره انتخاب نکنه ؟ چرا وزارت بهداشت تکمیل ظرفیت رو فقط برای کسانی که قبول نشدند گذاشته ؟حالا من بیچاره باید دوباره 2 سال بعد امتحان بدم ؟ :13:

hiva6747

New member
معلومه تو هم مثل من خیلی حرص میخوری
منم به تکمیل ظرفیت امیدوارم چون درصدام با بعضی ها که قبول شدن زیاد تفاوت نداره
توی وزارت علومم به خاطر یه اشتباه که یه درس ضریب 3 رو 0 زدم پیام نور قبول شدم و اینو حق خودم نمیدونم چون خیلی زحمت کشیدم:13:

hiva6747

New member
بچه ها برا تکمیل ظرفیت کاری نباید بکنیم؟خود وزارت تکمیل ظرفیتو واسه همه قبول نشده ها اعمال میکنه؟:(50):

vitamin

New member
به نظر من خيلي خيلي احتمالش كمه كسي انصراف بده چون كه محروميت داره
حتي اگه شرايط بدي داشته باشه به خاطر محروميت تحمل ميكنه

ولي اميدتو از دست نده

sarina

New member
سلام من رفتم برای ثبت نام ولی بعدش انصراف دادم چون برنامه کلاس هاش طوریه که باید کل هفته رو اونجا بمونی و مثل یک کارمند هم توی دانشگاه کارت بزنی و اگه یه جلسه هم بخوای غیبت کنی و سر کلاس حاضر نشی باید بری توی آموزش تقاضا بدی .

تو رو خدا شماها بگید آدم کلی درس میخونه و قبول میشه بعدش هم میره ثبت نام میبینه چه اوضاعیه حالا اگه یکی سر کار میره تکلیفش چیه ؟ چرا شرایط دانشگاه شون رو توی دفترچه ننوشتند که یکی مثل من که نمیتونه بره انتخاب نکنه ؟ چرا وزارت بهداشت تکمیل ظرفیت رو فقط برای کسانی که قبول نشدند گذاشته ؟حالا من بیچاره باید دوباره 2 سال بعد امتحان بدم ؟ :13:
شما کدوم دانشگاه قبول شدین؟

tadaie_66

New member
درود بر همه دوستان عزیز که اینقدر طالب علم هستید
بچه ها اگه کسی هست که ارشد مامایی چه دولتی و چه بین الملل قبول شده ونمیره یا انصراف داده یه اطلاعی بده ممنون میشم.منتظرم:rose:

آنیتا

New member
سلام منم سلولی مولکولی بین الملل دانشگاه تهران قبول شدم ولی انصراف دادم

بالا