این تصویر را فقط شیعه می فهمد....

nanooo

Member
به دنبال تهدید تروریستهای سلفی سوری مبنی بر جسارت به آستان مقدسه حرم حضرت زینب (سلام الله علیها)؛ پرچم گنبد حرم حضرت ابوالفضل العباس(ع) بر فراز گنبد حرم خواهر گرامی‌شان به اهتراز در آمد
nf00287774-1.jpg

mehrshad

New member
pas haram amn shod.hazrate abolfazl harame khahareshuno hefz mikone.khoda lanat kone baesine tahdidharo

nanooo

Member
با دیدن این عکس عجیب بغض کردم.. یاد کتاب افتاب در حجاب سید مهدی شجاعی افتادم و دلم خواست بخونمش
اما خوشبختانه یا متاسفانه به یکی از دوستام قرض دادم و دست خودم نیست
هنوزم ادمای اهل دل و خوش ذوق توی دنیا فراوون هستن
من خیلی وقته از این قافله عقب موندم......

mehrshad

New member
واقعا این سلفی ها و وهابی ها چی تو کلشون میگذره؟ !!!!! اخه حیوون صفتی تا چه حد؟؟؟؟ چی میخوان بدست بیارن؟ چی رو میخوان ثابت کنن؟؟؟؟

ghazal26

New member
السلام عليك يا عباس ابن علي... السلام عليك يا زينب كبري...
اين وهابيون خيالباف با حرم خانوم زينب هيچكاري نميتونن بكنن مگر اينكه شيعه مرده باشه!
نانو جان ممنون زيبا زيبا و بسيار زيبا بود...

mehrshad

New member
مشکل اینه رهبری اجازه مقابله به مثل رو صادر نمیکنن. وگرنه دودمانشون رو بر باد میدادیم..... والا!!

SAMIN66

New member
600x428_AksTubeCom_45522f810ba741e2a9369fcd349d8e1af6b02ec8.jpg

شيعه از كينه دشمن نهراسد هرگز

دين ما تحت لواي علم عباس است

آخرین ویرایش:

shiva3322

New member
خدا همه بندهاشو ایشالا هدایت کنه..آدما واقعا عجیبن..شیعه ها همیشه تو تاریخ مظلوم بودن و ..به فرموده ی امام رضا..شیعه کی در آرامش بود؟

گر به شوق کعبه خواهی زد قدم سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور

sara25

New member
واقعا آدم میمونه چی بگه! ولی به این جمله اعتقاد کامل دارم که دنیا دار مکافاته حتما نتیجه عملشونو میبینن این جماعت پست وحقیر... ودر نهایت این حقه که پیروزه
جاء الحق ذهق الباطل

sakar

New member
من چن وقت پیش یه فیلمی رو دیدم که یه پرچم از یه جایی رفت یه جای دیگه ولی چون به عربی بود چیزی متوجه نشدم
ینی مربوط به همین قضیه بوده؟

elham2012

New member
خیلی تاثیر گذار بووود..منم مثل همه ی بچه های دل پاک انجمن اشک تو چشام جمع شد
دنیا دار مکافاته درسته..ولی ایشالا حسابشون به آخرت برسه تا اساسی ادب شن...

بالا