bacillus.bs
پسندها
36

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• منم اونقدر عاشق خندیدن اون پدیده ام ، حالا بعدش قرار بود سناریوی تازشو بنویسه که اونم ناتموم مونده ، ولی من میخوام داستان اکی و ماهک رو تموم کنم چون به اواخرش رسیدن و باید به صورت تراژدی تمومش کنم و با پدیده هم در موردش حرف زدم گفت کم کم داستان رو تموم کنم.
    بعدش برات بقیه داستان رو میفرستم تا فصل آخرشو بخونی
    سلام
    حالتون خوبه؟
    بالاخره چی شد بهتون خوابگاه دادن؟
    از ما که هنوز ثبت نام نکردن میگن وزارت بهداشت هنوز اسمتون رو رد نکرده خوابگاه که اصلا ندارند
    سلام باسیل جان.الان پدیده بهم زنگ زد و گفتم که نگرانشی و بهت سلام رسوند و گفت نگران نباش من حالم خوبه و به نت دسترسی ندارم ولی در اسرع وقت میام بهت سر میزنم و تبریک گفت قبولیتو....موفق باشی.:riz304:
    خخخخخ باشه حتما شکلک خود زنی دانلود میکنم و میذارم.
    بله باسیلوس جان تا ما یه امتیازی ندیم شما نه یادی از نوتر میکنی نه اصلا نوتری میشناسی:New (6):
    اینو گذاشتم یعنی حوصله بحث و تنش ندارم تو این مدت:New (6)::New (6):
    اکی رو میشناسی دیگه، اون رو حرف ملوک و خواهراش حرفی نمیزنه:rose:
    در مورد پدیده ، نمیدونم در موردش حرف نزدیم آخه یه کاری داشت باهام تماس گرفت تا حلش کنم و در اون حد بود که رفع شد.
    از پدیده همون تلفنی حرفیدنمه امروز گفت میاد و نمیدونم چرا نیومده.
    سلام عزیزم.خوبی؟ اول از همه عکس و آواتار جدید مبارککککککک..... خوبه پدیده ، امروز باهاش حرف زدم گفت شاید شب بیاد ولی سلام رسوند و به یادته ، مخصوصا اون گره ها کار خودشو کردااااااااااااا، همیشه با هم در مورد گره ها شوخی میکنیم و میخندیم در کل خاطرهای خوبی بود ، یادش به خیر ....راستی اکی سلام میرسونه و میگه سراغی ازش نمیگیرید و تنهاش گذاشتید
    سلام

یه سوال نسبتآ خنده دار دارم :

باسیلوس جان روز قبل از کنکور ما شما بودی که کنکور داده بودی و سوالات زبانتو برامون share کردی ؟!
    سلام باسی
    خیلی خوشحال شدم دیدم قبول شدی
    واقعا اراده خوبی داشتی یاادم هست مطالعه گروهی بودی91
    کدوم شهر قبول شدی
    انشالا همیشه از این خوشیا داشته باشی
    بازم تبریک میگم
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا