pashmak
پسندها
144

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام پشمک جان
    انگار امسال هم پشت کنکور هستیم
    حتما عزیزم.البته من کمی تا قسمتی تنبلم.............ولی گروهی درس خوندن فکر کنم جواب بده...باید همدیگرو هول بدیم
    منتظر برنامتون هستم...
    موفق باشی عزیزم
    سلام خانومي شما خوبي؟ من كه از صب تا غروب تو سايتم همش تو نيستي خانومي! قرار بود برنامتو برام بذاري
    سلام عزیزم ممنون متاسفانه خیلی درصدام بد شد و قبول نمیشم
    سلام خوبین؟بله حتما خوشحالم میشیم:rose:...فقط با اجازتون سهمتون که مشخص شد اطلاع میدم
    bara nut tarighat ay kiu bi esmail zade
    bara fizio bio ghasemi jafar nezhad pasalar aykiu bi
    zaban tafel 504 1100 lezgi va soalate salae ghabl
    bara nut tarighat ay kiu bi esmail zade
    bara fizio bio ghasemi jafar nezhad pasalar aykiu bi
    zaban tafel 504 1100 lezgi va soalate salae ghabl
    bale sanjesho danesh ham unja hast. Age azmun mikhan mitunid azmunhae azmaeshie ro interneti sherkat konid.140t fek konam.
    na tarighat va lezgi tanha kafi nist ! Alan ruzr 5sat khube bekhunid. tu mashad namayandegi dare.pasazhe amir tabaghe manfie 1 sare meydune taghiabad.kelas va azmun ham dare!
    سلام ج سوال قبلي رو دادم با تخفيف 18000 خريدمش كتاب شيدفرو
    حدودا 440 صفحه ست
    و برنامه م بهتره توي تاپيك مطرح بشه چون من خودم سوالات زيادي توي ذهنم هست
    salam khubid? Man tarighato tamum kardam.az hafte dg ruzi 2sat zaban 3ruz morure taghzie 3ruz bio mikhunam.taghzie 40% zadam baghiaro nakhundam.fizio taghriban 20%
    در گوش من ارام نجوا میکنی
    ارامشم میگیری و بعد حاشا میکنی !
    خندام میگیرد از این ارتباط
    تنهاییم را با خودم خوب قسمت میکنی !
    k1nd
    92/3/17
    "و تو امروز به تنهای من نزدیکی "

هچو ابری که کمی مانده به رعد
    کمی از روح درخت آنسوتر
    میخورد پای گل و امیدوار
    حداقل کار همین بس
    که گلی تشنه نمی ماند باز

" و تو امروز به تنهایی من نزدیکی "
    کاش در خلوت شب
    باز کنی پنجره از، زندگی ام
    تا که احساس دلم
    هوایی بخورد
    ..
    "و تو امروز به تنهایی من نزدیکی "
    ...
    k1nd
    92/3/14
    حالا چرا انقد اصرار داری که من استرس ندارم و راحتم. نمیدونم میدونی یا نه من آبان امتحان دکترا دارم. اگه ارشد یه استرس داره اونم کنکور ، دکترا 10ها استرس داره. سی وی جور کردن و مقاله و کتاب و تالیف و آموزش و .... و از همه مهمتر رقابت با حریفای گردن کلفت تر و سختر و کوشاتر در مرحله ی کتبی. من استرسم الان 10 برابر دوران ارشده
    من اشتباهی اونورجواب دادم امسال هرکی روی فیزیو وبیو مسلط بود بردکرد چون تغذیه اش برای بچه های تغذیه هم بد بوده من فیزیو بااینکه اعصاب نخونده بودم اما راضیمالبته جواب ها را ندیدم شاید الکی راضیم
    مرسی عزیزم ، من هم دعا می کنم نتیجه ها منصفانه باشه
    موفق باشی
    خیلی ها خونده بودن ، ولی سوالات غافل گیر کننده بود ، کنکور فقط به خوندن و معلومات نیس خیلی چیرا تو نتیجه تاثیر داره
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا