mahtab_nutritionist
پسندها
5

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• خوب نخوندم منابع کامل نداشتم طریقتو نگرفتم حوصله بیو نداشتم بنظرت مامایی بهتره یا تغذیه ؟مامایی رو خیلی خوندم ناپیوسته بسختی قبول شدم دوست دارم برم رشته جدید تغذیه خیلی مفیده برام قسمت بارداری شیردهیش مفیده الان تو کارم ازش استفاده مییکنم
    نمیدونم شاید چون من خوب نخونده بودم انتظار قبولی ندارم ولی فکر میکردم سولا بهتر باشه فقط بارداری شیردهی با اطمینان زدم شما تهران میخونید
    سلام خوبی ازمون سخت بود واقعن پشیمون شدم از تغییر رشتم معلومه قبولیش تلاش زیادی میخاد
    سلام خیلی زیاد ازت متشکرم امیدوارم هرجا هستی موفق باشی توهین بده از هرطرف که باشه منم اون کاربر یادم از طرف همه هم صحبت میکرد متشکرم کهشما هم همه اونایی که از رشته های دیگه میانرا یکجا محاکمه نکردید من باعلاقه دنبال این رشته اومدم چون علاقه کارشناسی من بود اما من سال 78 با رتبه 1200 نتونستم تهران تغذیه بزنم و پدرم هم اجازه نداد شهرستان برم حالا که دیدم راهی هست تلاش کردم اگرچه میدونم پرتلاش تر از منم هست اما خوب سعی کردم این را برای شما پیغام کردم هم برای تشکر هم برای اینکه نمیخواستم دوباره کسی بیاد یک جواب برخوردنده یا هرچی بهم بده یا باعث بحث بشه شب امتحان اگه قبول شدم میخوام از شما کمک بگیرم تا بتونم خودم را تا حدودی به بچه های که پایه تغذیه هستن برسونم موفق باشی
    سلام مهتاب خانم . نيازمنده كمكم !!!! شديد !!!!!!!!!!! شما ارشد تغذيه هستيد ؟؟؟
    سخت نگير مهتاب جون ،كم و بيش هستند ديگه
    ولي دوستاي خوبم توي سايت زياده
    مخصوصا گروه تغذيه
    يكيشون اسمش پديده هست نمي دونم ميشناسيش يا نه ولي گوله ي انرژيه
    من نمي دونستمممممممممممممم رتبت تك رقمي هست،الان كه گفتي خيلي خوب شد ،پس حتما بيا
    ما تاپيكمون هميشه بالا هست
    فكر كنم رشته ي تغذيه هم قبول شدنش سخته به خاطر ظرفيتش
    خوشحال ميشيم توي تاپيك مطالعه ي گروهي همه ي رشته ها بياي
    چون چند نفر از بچه ها هم تغذيه هستند
    حرف هاي قبول شده هاي سالهاي قبل به بچه ها دلگرمي ميده
    مخصوصا اين هفته ي اخر
    سلام.رسیدن به خیر.اره به خصوص تابستون که جواب بهداشت میاد ادمو میبره توو فاز اون روزا:riz303:
    سلام سال نو مبارک برا ارشد منبع فارسی چی خوندی تست چی مرسی
    سلام
    تفلود عید شما و عید تفلودت مبارک:thumbsupsmileyanim::thumbsupsmileyanim:
    saaaaaaaalammmmmmmmmmmm
    عید تون مبارک

:smiliess (8)::smiliess (8):
    :thanks:تولدتون مبارک:thanks:
    سلام..
    سال نو مبارك
    با آرزوي بهترين ها براي شما..
    با سلام
    مهتاب جان مي خاستم در مورد كتاب تست دكتر جعفر نژاد ازتون سوال بپرسم..
    خواستم ببينم خودتون داريدش؟فقط واسه رشته تغذيه اس ؟تا چه سالي سوالات كنكور توشه؟جواباش تشريحيه؟
    خيلي ضرورريه اخه ميخ وام بدم يكي برام از تهران بيارش تا همين فردا جوابو مي خوام ..
    اگه داشتين و خوب بود اسم انتشارات وكتابو كامل واسم بفرستين..
    بدرود
    و سپاس
    سلام مهتاب جون
    میگم شما جزوه طریقت نداشتین درسته؟
    جزوه تغذیه سنا رو نمیناسید که خوبه یا نه؟
    salam mahtab joon.behet tabrik migam
    man mikham arshad taqziye bekhoonam.in reshte ro dust daram.to ro khoda mituni rahnamaeem koni az chi shoru konam
    reshte karshnasim behdashte:riz304:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا