arshade90
پسندها
12

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• خواهش می کنم، متوجه نشدم منظورتون با کدوم ارسال من بود ولی حدسم عکس ها بود که در این صورت من ازتون به خاطر گذاشتن این تاپیک ممنونم.
    QUOTE=arshade90;76224]چه چیزایی می بینین یا می فهمین از این عکس:

جوابتونو بذارین تو صفحه ام.

سلام رامای عزیز قابل نداشت کمترین کاری که میتونم واسه دوستام انجام بدم لایکیدن.
    لایکزن قهاریم.
    سلام راشد بن ارشد.زندگینامه جالبی دارید!خوب کار و کاسبی و مشهوریتی برای خودتون راه انداختید.بازم اینکه دل یه ملت زو شاد میکنید ممنون
    ای اقا...من اصفهونی شدما....از این چیزا ازم نخوایین!

خو باشه حالا چون شمایین...یکم اب میزنم به شیرنی خشکا!

دادا ارشد... ...:New (6):
    هورااااااااااااااااااااااااااااا هورااااااااااااااااااااااااااااا :thanks:
    بابت عکسایی که تویه گالری میزاری ممنون خیلی قشنگن:rose:
    مرسی...آره ایشالا بیشترش میکنم. این ترم که ایمنی دارم شروع بشه،وضعیتم بهتر میشه فکر کنم:bunnyearsmiley:بازم مرسی
    :a2d3:
    ...راستی ارشد یه سوال.من درروز 5 صفحه ایمنی میخونم.یعنی بیشتر از این نمیتونم،به خاطر همون دلایلی که گفتم....خیلی کم نیست؟یعنی خیلی عقب نمیفتم؟؟
    ارشد چه شد پس؟؟؟درست گفته بیدم یانه؟الان من در زمره ی تیزهوشان قرار گرفتم؟:smiliess (12):
    بله دیگه!!!! یه خورده دیر تر از خودم گفتین... ولی تریکوموناس واژینالیس هم یه تک یاخته تاژکداره!!! (اتفاقا شاید مرحله ی پروماستیگوتش هم باشه)
    دانشكده پزشكي هم عاليه...جزو همون مناطق دانشگاهه كه من دوس دارم.دور و برش سرسبزززززز..و خوبم بهش رسيدن.خوابگاهم كه نگو...واسه دخترا كه عين هتل بهشون سرويس ميدادن،حتما مال پسرا هم همينطوره.حالا مياي ميبيني ايشالا خوشت مياد
    من دانشگاهم تموميده.اصفهان هم نبودم،كلا مهاجرت به شهر ديگه رو دوس داشتم
    واسه ارشد اگه اصفهان قبول بشم هم دانشكده اي ميشيم :bunnyearsmiley:(البته بازم همون سياست مهاجرتم رو تو اولويت ميذارم!!)
    اه!!!! این که trichomonas vaginalis بید!!!! لو رفت تو صفحات بعدی!!!!:bunnyearsmiley:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا