arshade90
پسندها
12

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• الان واقعا يه ايووووووووول حسابي داري
    پس سلام مجدد با ارادت بيشتر دادا:ad54ad:
    همشهري در اومديم
    خوشتون اومده از اصفهان؟و دانشگاهش؟
    دانشگاه اصفهان واقعا دانشگاه توپيه،من كه خيلي دوسش دارم.دانشكده شما كجا ميشه؟
    و خواستم بگم اونی که گفتیید ---این یم سخته (اسپرژیلوس)--- به نظر بنده راحت تر از این یکی (پروماستیگوت) بید!!!
    تق تق! با اجازه!
    راجه به اون تصویر شبیه ماهی(قرمز)---> شاید پروماستیگوت یک تک یاخته از گروه تاژکداران!!!
    احسنت به اين توجه!!! من اصلا بهش دقت نميكردم
    تبرييييييييك ارشد تنهاااااا:28:... اينم يه ركورد ديگه! (واريا درست ميگفتا:smiliess (3):
    ااااا...واريا هم كه گفته.
    خب حالا نميخاي پرده از اين راز برداري ؟:shocked:
    البته با راهنمايي هاي باارزشي كه به واريا كردي ميشه حدس زد شايدم منظورت به حضور پررنگ خانمها بين برترين ها بوده
    به افتخارشون:applause:
    والا تنها چیزی که از خودِ ارسال کننده ها میفهمم اینه که که دوتاشون پسرن بقیه دختر....:smiliess (12):و اینکه پسرا پشت سرِ هم قرار گرفتن:smiliess (11):
    سلام تبريك بابت قبوليت ارشد خان:riz304:
    منظورتون به شكاف ناگهاني كه يهو بين نفر اول و دوم ايجاد شده نيست؟ :21: همه دارن پا بپاي هم ميرن جلو و لي نفر اول ماشالا 300 تاييي اختلاف داره
    :smiliess (11):تنها چیزِ دیگه ای که به ذهنم میرسه اینه:از این 10 تا،5 تا از ارسالها عدد فرد هستن.5 تا هم عدد زوج:smiliess (12):....
    راست میگی منظورت همین بود؟؟:a2d3:آره خودم میدونم خیلی تیزم:thanks:ایشالا که ارشدم قبول شممممممممممم:bunnyearsmiley:
    منظورت اون 1111 ارسالته؟؟؟میخوای رند بودنِ ارسالاتو به رخِ ما بکشی آره؟؟؟:smiliess (11):در صددِ ثبت رکوردی دیگری آیا؟؟؟
    سلام
    خوبی؟
    چند وقت نبودی گفتم بیام احوالی ازت بپرسم:rolleyessmileyanim:
    fantastic
    عکس های علمی که گذاشتی معرکه است مرسی
    تنها چیزی که به ذهنم می رسه اینه که دستام یکم مرطوب بود پاسخ نامه یکم سطحش نا صاف شد و بد اسکن شد...
    به خداااااااااا
    نیس مردود شدم هنوز باورم نمیشه
    افتادم تو کار نکته یابی از رفرنسا!
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا