A
پسندها
107

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• درود
    بعید میدونم. شما باید مدرک پایان طرح داشته باشید ولی بازم صبر کنید شاید دفترچه تبصره ای اضافه بشه
    سلام.خسته نباشید.با این قانون جدید حین طرح میتونه ازمون بده؟حین طرحی ها هم شامل این یه بار ازمون دادن میشن یا نه؟ممنونم ادمین
    سلام آقای ادمین.الان 2.3روز هیچ شکلک وهیچ آوارتایی تو صفحه ی من باز نمیشه........اگه ممکنه میشه بگید ایراد از کجاست؟؟؟؟؟؟؟
    salam admin aziz.na doroste .mersi az tabriket

kheili khoshhal shodam..........:28:
    :sad:سلام چرا ج منو ندادین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    زندگی پراست از گره هایی که تو آن را نبسته ای

اما باید تمام آنها را به تنهایی باز کنی ، تنهای تنها . .
    سلام.من تازه اومدم این تو.شما میتونی یکی از بچه های ایمنی رو به من معرفی کنی که بتونم بش پیام بدم و مخشو با سوالام تیلیت کنم؟
    در زنان هوش و در مردان استعداد بيشتر است. آنچه را زن با چشم دقت و بررسي مي بيند، مرد با ديده عقل و انديشه مي نگرد.((ژان ژاك روسو))
    فکر کنم مشکل از اکسپلورر شما باشه. پیشنهاد میکنم از فایرفاکس استفاده کنید
    salam,nemidunam chera boxe chat vase man kar nemikone,nemitunam chizi benevisam,hamash erorr mizane
    mishe dalilesho be man begin
    این چند روز این انجمن شده محل بحث درباره ازدواج و مرد ایده آل... از دوستان خواهش می کنم به این روند ادامه ندید
    سلام ازتون خواهش میکنم تاپیک انواع مردو حذف کنید من واقعا پشیمونم که این تاپیک ر و گذاشتم
    در جهان، روشنايي هايي وجود دارد كه در عميق ترين ظلمات نهانند.((گاندي
    سلام گروه دسته جمعی بیوشمی پیغام میده نیاز به رسیدگی داره من نمیدونم چیکارش کنم که آیکون عضویت بهش واسه بچه ها کنارش دیده شه لطفا راهنماییم کنید.
    درخواست های پذیرش عضو هم نمیدونم چطوری از کجا تایید کنم
    درود
    داریم پرتال آزمونها را برای آزمونهای امسال ستاپ می کنیم به امیدخدا تا 2 یا 3 روز آینده باز می شه
    میدونین چرا چند روزه نمیشه وارد پورتابل آزمونای سنا شد؟:smiliess (2):
    سلام...از بچه های بیوشیمی به شما گلایه میکنم هر روز سر میزنم کلی هم تایپیک گذاشتم وسوال پرسیدم ونظرخواهی وغیره واسشون گذاشتم ولی اصلا اونجا سر نمیزنن مثلا بیوشیمی یه رشته پر طرفداره بیشتر ازینا از بچه ها انتظار استقبال داشتم:eek:fftopic:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا