نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی اردیبهشت 94

گلابتون

New member
سلام دوستان
خداروشکر من رتبه یک شدم اگه کمکی از دستم برمیاد خوشحال میشم کمکتون کنم:thanks:

ميشه بگيد روزي چند ساعت درس مي خونديت .دوره هاي درس خوندنتون چه جوري بوده .چند بار دوره كرديد مؤسسه اي شركت كرده بوديت يا نه؟
ببخشيد سوالام زياد شد:ad54ad:

genetic_n

New member
ميشه بگيد روزي چند ساعت درس مي خونديت .دوره هاي درس خوندنتون چه جوري بوده .چند بار دوره كرديد مؤسسه اي شركت كرده بوديت يا نه؟
ببخشيد سوالام زياد شد:ad54ad:

خواهش میکنم.قبل از عید روزی 5 یا 6ساعت.اما بعد عید روزی 12 ساعت تقریبا.زنتیکو 4یا 5 بار دوره کردم.بله سنا

ترانه 69

New member
سلام دوستان
خداروشکر من رتبه یک شدم اگه کمکی از دستم برمیاد خوشحال میشم کمکتون کنم:thanks:
سلام.تبريک ميگم.ميشه درمورد منابع و روش درس خوندنتون راهنماييمون کنيد.لطفا درصدا و نمره تون رو هم بنويسين.پارسال هم شرکت کرديد؟رتبتون چن شده بود؟

گلابتون

New member
خواهش میکنم.قبل از عید روزی 5 یا 6ساعت.اما بعد عید روزی 12 ساعت تقریبا.زنتیکو 4یا 5 بار دوره کردم.بله سنا[/QUOT
خيلي ممنون كه جواب داديد:33: يه سوال ديگه ام داشتم كتاب هاي اي كه شركت كرده بودين بيشتر كمكتون كرد يا آزموناش .آيااز كلاسم استفاده كردين؟

آخرین ویرایش:

atrinn

New member
خواهش میکنم.قبل از عید روزی 5 یا 6ساعت.اما بعد عید روزی 12 ساعت تقریبا.زنتیکو 4یا 5 بار دوره کردم.بله سنا
سلام،تبریک میگم،لطفا نحو درس خوندن و مرورتون رو بگید؟پارسالم اگه شرکت کردین رتبتون چقد شد؟درصد و منبعتون رو هم لطفا ذکر کنید

atrinn

New member
بچه ها تو همه تاپیکا پرسیدم ایا کسی نیست مرا یاری کند؟
سوالای ژنتیک امسالو میخام.لطف میکنید بگید از کجا بگیرم یا لینکشو بزارید
سلام،من میتونم عکسش رو بگیرم واسط بفرستم اگه نت داری؟جایی سراغ ندارم که ادرس بدم

genetic_n

New member
خواهش میکنم.قبل از عید روزی 5 یا 6ساعت.اما بعد عید روزی 12 ساعت تقریبا.زنتیکو 4یا 5 بار دوره کردم.بله سنا[/quot
خيلي ممنون كه جواب داديد:33: يه سوال ديگه ام داشتم كتاب هاي اي كه شركت كرده بودين بيشتر كمكتون كرد يا آزموناش .آيااز كلاسم استفاده كردين؟
من ازمون شرکت نکردم ولی زبان,ژنتیک و بیوشیمی رفتم,مفید بودن کلاساهم خیلی بستگی ب تلاش خودت داره,در صورتی ک خوب بخونی و با پیش بری میتونه کمک کنه

genetic_n

New member
سلام,ممنونم,پارسال شرکت کردم ولی مشغله های دیگه ای داشتم ک نرسیدم بخونم..درصدا:ژنتیک۸۵,بیوشیمی ۸۴,سلولی ۸۲,زبان ۸۳.منابع:ژنتیک:امری_سلولی:کتاب دکتر محمد نژاد_بیوشیمی: دکتر ملکی_زبان:کتب لزگی و ازمونای سالهای قبل..نحوه درس خوندنم اینطوری بود که یه مبحثو ک میخوندم روز بعد مرور میکردم,وخوندن مفهومی و درک کامل مطلب از همه چی مهمتره,کلمه های زبان هر شب مرورش ضروریه

Lili.a

New member
سلام,ممنونم,پارسال شرکت کردم ولی مشغله های دیگه ای داشتم ک نرسیدم بخونم..درصدا:ژنتیک۸۵,بیوشیمی ۸۴,سلولی ۸۲,زبان ۸۳.منابع:ژنتیک:امری_سلولی:کتاب دکتر محمد نژاد_بیوشیمی: دکتر ملکی_زبان:کتب لزگی و ازمونای سالهای قبل..نحوه درس خوندنم اینطوری بود که یه مبحثو ک میخوندم روز بعد مرور میکردم,وخوندن مفهومی و درک کامل مطلب از همه چی مهمتره,کلمه های زبان هر شب مرورش ضروریه[/Q
سلام تبريييك....ترتيب اولويت دانشگاهتون ميشه بگين?اگه تهران زدين بين بهزيستي و تهران?

genetic_n

New member
سلام,ممنونم,پارسال شرکت کردم ولی مشغله های دیگه ای داشتم ک نرسیدم بخونم..درصدا:ژنتیک۸۵,بیوشیمی ۸۴,سلولی ۸۲,زبان ۸۳.منابع:ژنتیک:امری_سلولی:کتاب دکتر محمد نژاد_بیوشیمی: دکتر ملکی_زبان:کتب لزگی و ازمونای سالهای قبل..نحوه درس خوندنم اینطوری بود که یه مبحثو ک میخوندم روز بعد مرور میکردم,وخوندن مفهومی و درک کامل مطلب از همه چی مهمتره,کلمه های زبان هر شب مرورش ضروریه

Badboy72

New member
بچه ها قراره ازمون وزارت علوم ارديبهشت ماه بزارند يهني بهداتش تغيير ميكنه يا همون خرداده نميدونم چرا وزارت علوم ميخواد بزاره ارديبهشت ماه

atrinn

New member
یعنی سلولی لودیش نخونم؟من چندتا فصل رو خوندم ازش،جدن واسه منبع سلولی همه سر در گمن،این کتابی که میگی خلاصه هست،یعنی واقعا میشه به جای لودیش این رو خوند؟همه رو پوشش میده؟خواهشن واسه سلولی راهنمایی کنید؟

atrinn

New member
ظاهرا هزاره رو نخوندین؟ژنتیک پایه چطور؟

atrinn

New member
ظاهرا هزاره رو نخوندین؟ژنتیک پایه چطور؟ممنون میشم جدا راجب سلولی راهنمایی کنین

atrinn

New member
بچه ها قراره ازمون وزارت علوم ارديبهشت ماه بزارند يهني بهداتش تغيير ميكنه يا همون خرداده نميدونم چرا وزارت علوم ميخواد بزاره ارديبهشت ماه
کی گفته؟کاش بهداشت به جای اردیبهشت بیفته اخر خرداد،ولی فکر نکنم به خاطر ماه رمضان تغییر کنه[emoji17]

گلابتون

New member

حتما پايتون قوي بوده اينطور نيست؟واسه سلولي لوديش نخونديت؟چطور تونستيت همه درسا رو هماهنگ بخونيد كه درصداتون همه تو يه سطح بشه يعني به يه نسبت واسشون وقت گذاشتين؟:riz304:بازم ممنون

- - - Updated - - -

حتما پايتون قوي بوده اينطور نيست؟واسه سلولي لوديش نخونديت؟چطور تونستيت همه درسا رو هماهنگ بخونيد كه درصداتون همه تو يه سطح بشه يعني به يه نسبت واسشون وقت گذاشتين؟:riz304:بازم ممنون

omid9030

New member
دارم دیونه میشم
اخر نتونستم یه منبع درست حسابی انتخاب کنم
دوستانی که موفق شدن رتبه برتر رو کسب کنن لطف کنید بگید
برای منبع سلولی چکار کنیم
بعد برای هزاره چکار کنیم؟
دیگه باید بحث رفرنس رو جمع کنیم
من میخوام از جمعه استارت بزنم
میتونم روی خلاصه لودیش حساب کنیم؟؟

گلابتون

New member

:rolleyessmileyanim: راجع به تستاي كه واسه هر درس استفاده كردين ميشه بيشتر توضيح بدين؟همچنين كتاب دكتر محمد نژاد رو بيشر معرفي مي كنيد؟

آخرین ویرایش:

genetic_n

New member
یعنی سلولی لودیش نخونم؟من چندتا فصل رو خوندم ازش،جدن واسه منبع سلولی همه سر در گمن،این کتابی که میگی خلاصه هست،یعنی واقعا میشه به جای لودیش این رو خوند؟همه رو پوشش میده؟خواهشن واسه سلولی راهنمایی کنید؟
این کتاب خیلی خلاصه تر از لودیشه,وچون با شکل توضیح داده شده تو ذهن میمونه,من خودمم تا مدتها سردرگم بودم سر منبع سلولی,هر کس یه چیز میگفت,تا عید یه خیلی مفصل داشتم میخوندم که همش مولکولی بود وبا جزئیات کامل همه چی رو گفته بود ولی وقتی دیدم به عید نزدیک شدم وهنوز حتی یه بارم کامل نخوندمش استرس گرفتم و رفتم سراغ این کتاب,نزدیک عید شروع کردم به خوندنش و۳ بار خوندم سوالاتی که تو ازمون اومده بود و تونستم با خوندنش
جواب بدم پس کتاب خوبی بوده,بشرط اینکه خیلی خیلی دقیق و کامل خونده بشه,خط به خط,در واقع دکتر محمد نژاد لودیشو تو این کتاب خلاصه کرده

- - - Updated - - -

این کتاب خیلی خلاصه تر از لودیشه,وچون با شکل توضیح داده شده تو ذهن میمونه,من خودمم تا مدتها سردرگم بودم سر منبع سلولی,هر کس یه چیز میگفت,تا عید یه خیلی مفصل داشتم میخوندم که همش مولکولی بود وبا جزئیات کامل همه چی رو گفته بود ولی وقتی دیدم به عید نزدیک شدم وهنوز حتی یه بارم کامل نخوندمش استرس گرفتم و رفتم سراغ این کتاب,نزدیک عید شروع کردم به خوندنش و۳ بار خوندم سوالاتی که تو ازمون اومده بود و تونستم با خوندنش
جواب بدم پس کتاب خوبی بوده,بشرط اینکه خیلی خیلی دقیق و کامل خونده بشه,خط به خط,در واقع دکتر محمد نژاد لودیشو تو این کتاب خلاصه کرده

genetic_n

New member
ظاهرا هزاره رو نخوندین؟ژنتیک پایه چطور؟ممنون میشم جدا راجب سلولی راهنمایی کنین

نه من هزاره رو نخوندم,قصد داشتم مهندسی شو بخونم,ولی نرسیدم,چون عید نتونستم بخونم,واسه همین تمرکزمو کامل گذاشتم رو امری,البته اگه مهندسی هزاره رو بخونین فک کنم بد نباشه,هر چند امسال خیلی مهندسی نداده بودن

بالا