*پاتوق پسرا*

نظر شما درباره ادغام پاتوق دختر و پسر ....

• مجموع رای دهندگان
    0

مجید دیجی

مدیر بخش
یکی از فانتزام اینه برم خواستگاری جواب رد بهم بدن بعدش بگم پای کسه دیگه ای در میونه اونام بگن آره خیلی هم از تو بهتره.خلاصه باهزارجور التماس اسم و آدرس طرفو بگیرم و برم درحالی که مشغول مواد کشیدنه پیداش کنم و اول ازش با موبایل فیلم بگیرم بعد گردن یارو رو بگیرم ببرم درخونه دخدره.ازشانس خوب ماهم بابای دخدره درو باز کنه درهمین لحظه پسره رو(مردیکه معتاد)هول بدم تو حیاطشون وقبل از هر کاری فیلمو نشون بابای دخدره بدم .بعددرحالی که به بلیطی که واسه افق گرفتم نگاه میکنم صدای نرو نرو دخدره رو نشنیده بگیرم وبایه لبخند ژوکوند درافق محو بشم.
.
.
.
.
خب مگه چیعه
:dadad4:

کلا 20 سال جون شدم ... مخصوصا اون جمله آخر که در افق محو می شی ...​

diseases

Well-known member
ﺍﻏﻠﺐِ ﺧﺎﻧﻮﻣﺎﯼِ ﺑﺎﻻﯼِ 50 ﺳﺎﻝ، ﯾـﻪ ﺧﺎﻃﺮﮤ ﻣﺸﺘﺮﮎ ﺩﺍﺭﻥ.
.
.
.
.
.
.
.
.
ﺟَـﻮﻭﻥ ﮐــﻪ ﺑــﻮﺩﻡ ، ﻫـﻤـﻪ ﺑـﻬﻢ ﻣﯿﮕـﻔـﺘـﻦ ﻋـﯿـﻦِ
ﮔـﻮﮔـﻮﺷـﯽ
😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

diseases

Well-known member
یعنی یه شیرزن پیدا نمیشه
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
شهرام شب پره رو شكست عشقي بده...
لامصب خیلی شاده...:|

😜

diseases

Well-known member
اگه يه دفع بهت زنگ نزد،
يا اس ام اس نداد،
يا حالتو نپرسيد،
مثبت فکر کن،
.
.
.
.
.
.
شايدمرده...!!!

هانیه

Well-known member
روزی به دخترم خواهم گفت:
اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای
ﻣﻬﻤﺎﻧﯽ ﻫﺎﯼ ﺍﺣﻤﻘﺎﻧﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﯾﮏ ﻃﺮﻑ ﺟﻤﻊ
می ﺷﻮﻧﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺳﯿﺎﺳﺖ ﻭ ﮐﺎﺭ ﻭ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ می گویند
ﻭ ﺯﻧﺎﻥ ﯾﮏ ﻃﺮﻑ ﺩﯾﮕﺮ ﺟﻤﻊ می ﺷﻮﻧﺪ ﻭ ﺍﺯ ﻣﺎﻧﯿﮑﻮﺭ ﻭ ﺍﻧﻮﺍﻉ ﺭﮊﯾﻢ ﻏﺬﺍﯾﯽ ﻭ ﺳﺎﮐﺸﻦ ﻭ ﭘﺮﻭﺗﺰ ﻟﺐ ﻭ ﺟُﮏ ﻫﺎ و... صحبت می کنند؛
تو را ﺑﻪ دوچرخه ﺳﻮﺍﺭﯼ، ﺗﺌﺎﺗﺮ، ﮐﻨﺴﺮﺕ ﺭﻓﺘﻦ، ﻓﯿﻠﻢ ﺩﯾﺪﻥ، ﺷﻌﺮ ﻭ ﮐﺘﺎﺏ ﺧﻮﺍﻧﺪﻥ، كافه ﺭﻓﺘﻦ ﻭ ﺷﺐ ﮔﺮﺩﯼ ﻫﺎﯼ ﺑﯽ ﻫﻮا، سفرهاي ﺑﯽ ﻫﻮﺍ
ﺑﺎﮐﻮﻟﻪ ﭘﺸﺘﯽ ﻭ ﻋﮑﺎﺳﯽ ﻭ ﻧﻘﺎﺷﯽ ﻭ ﺳﺮﺑﻪ ﺳﺮ ﻫﻢ ﮔﺬﺍﺷﺘﻦ ﻭ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯾﯽ ﺍﺯﺍﯾﻦ ﺩﺳﺖ زند ﻭ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺑﻪ 'ﺑﺎ تو بودن' ايمان ﺩاشته باشد ﮐﻪ ﺑﻪ ﺯﻣﯿﻦ ﻭ ﺯﻣﺎﻥ ﻭ ﻫﺮ ﭘﺸﻪ ﯼ ﻧَﺮﯼ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﻭﺭ و ﺑﺮت ﺭﺩ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﮔﯿﺮﻧﺪهد، ﻭﺑﻪ تو ﺍﺣﺴﺎﺱ"ﺭﻓﯿﻖ"ﺑﻮﺩﻥ بدهد ﻭ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺍﺣﺴﺎﺱ "ﺯﻥ" ﺑﻮﺩﻥ!
طﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﻪ
ﺭﻓﺎﻗﺖ ﻭ ﺭﺍﺑﻄﻪ تان ﺣﺴﻮﺩﯼ ﺷﺎﻥ ﺷود ...
ﺁﻥ ﻭﻗﺖ ﺷﺎﯾﺪ زمان مناسبی رسیده،که تن به ازدواج بدهی!
وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دستهایی خواهی یافت که تو را فقط زن می داند و زن!

diseases

Well-known member
يه پسره نوشته بود:
فندک يادگاري دوستم مرا سيگاري کرد...!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سوال من اينه:

حالا اگه کتاب فيزيک بهت داده بود وجدانا فيزيکدان ميشدي...؟

والا بخدا مردم دنبال بهونه ميگردن...!😕

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: z.bio

هانیه

Well-known member
01rn_lostfile_jpg_242690592.jpg

diseases

Well-known member
ﺩﺧﺘﺮﻩ ﭘﺴﺖ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﯼ ﭘﺴﺮﺍ ﺑﺪﻡ ﻣﯿﺎﺩ!
.
.

ﺧو لامصب...
ﻣﻦ ﺗﻮ خونه با شلوار کردي ﻧﺸﺴﺘﻢ ﺩارم هندونه ميخورم
چيکار به تو دارم ؟!

necrotizing fasciitis

Active member
این ماجرا رو میگم دقیقا دیروز اتفاق افتاد :
توی دزبانی نشسته بودم و داشتم پستم رو میدادم که دیدم سه تا دختر 16 تا 18 ساله جلو ستاد وایسادن و میخوان عکس بگیرن عاقا منم رفتم افسرنگهبان رو درجریان گذاشتم وبعد بهشون تذکر دادیم که برن و عکس نگیرن اونا هم رفتن پشت ستاد !
بعد افسر نگهبان گفت اینااحتمالا رفتن از پشت ستاد عکس بگیرن با یه سرباز برین بهشون گیر بدین و دورشون کنید!
عاقا منو سربازه به نیت گیر دادن رفتیم و دیدم بله میخوان عکس بگیرن که من گفتم خانم نمیشه اینجا عکس بگیرن منطقه نظامیه برین
حالا اونا قسم خوردن که توروخدا بذارین ما هم جدی که اصن امکان نداره که یهو نمیدونم چی شد جو و اتمسفر عوض شد و یکیشون گفت شماره تون رو بدین بما
ماهم همینجور کپ کردین باز اونیکی گفت داماد مامانمون میشی !
عاقا اصن یه وضی ما به نیت گیردادن رفتیم جلو که کلا موضوع عوض شد و اونا افتادن دنبال ما! ماهم دیدم اگه فرار نکینم اینا مارو میخورن حالا ما بدو اونا بدو که بیاین ما شوهر میخوایم یه سیصدمتری دویدم تا تونستیم فرار کنیم از دستشون :|:shocked:

این خاطره رو که بدونین تحریما چه اثری گذاشته رو جوونا :/

12500

Member
توی دزبانی نشسته بودم و داشتم پستم رو میدادم که دیدم سه تا دختر 16 تا 18 ساله جلو ستاد وایسادن و میخوان عکس بگیرن عاقا منم رفتم افسرنگهبان رو درجریان گذاشتم وبعد بهشون تذکر دادیم که برن و عکس نگیرن اونا هم رفتن پشت ستاد !
بعد افسر نگهبان گفت اینااحتمالا رفتن از پشت ستاد عکس بگیرن با یه سرباز برین بهشون گیر بدین و دورشون کنید!
عاقا منو سربازه به نیت گیر دادن رفتیم و دیدم بله میخوان عکس بگیرن که من گفتم خانم نمیشه اینجا عکس بگیرن منطقه نظامیه برین
حالا اونا قسم خوردن که توروخدا بذارین ما هم جدی که اصن امکان نداره که یهو نمیدونم چی شد جو و اتمسفر عوض شد و یکیشون گفت شماره تون رو بدین بما
عاقا اصن یه وضی ما به نیت گیردادن رفتیم جلو که کلا موضوع عوض شد و اونا افتادن دنبال ما! ماهم دیدم اگه فرار نکینم اینا مارو میخورن حالا ما بدو اونا بدو که بیاین ما شوهر میخوایم یه سیصدمتری دویدم تا تونستیم فرار کنیم از دستشون :|:shocked:

مگه پادگان ها خارج شهر نیس؟؟اینا کی بودن دیگه خیابونا شهر رو ب این وسعت ول کردن اومدن اونجاها؟؟:25r30wi:

bioshimi93

New member

نههههههههه
احتمالا از دبیرستان فرار کرده بودن بد بختا اشتباهی اومدن پادگان شما
این داستان هم از داستانهای باور نکردنی نکرو :25r30wi:

necrotizing fasciitis

Active member
پسرا توی پاتوق دختر===> دخترا توی پاتوق پسرا
بعدا جاله همه با ادغامش مخالفن
کلا آدمای جالبی هستیما :)

diseases

Well-known member
مسابقه بیس سوالی دخترا :|

.
.
.

- جان داره ؟
.
- نه

- اووووووووخی !

چلا مُولده؟؟؟ …

diseases

Well-known member
دختره زنگ زده میگه
چیکار میکنی؟
میگم دوسیب میکشم ...
.
.
.
.
.
میگه بهت نمیاد نقاش باشی 😳
.
.
.
.
.
تا چش و گوشش باز نشده برم بگیرمش.این زن زندگیه والا

nazanin...

New member

به قول داداشم این دوره و زمونه جای گرگ و میش عوض شده ، دوره آخر الزمان که میگن همینه دیگه.

mw.ashel

New member

:riz277:

ادب از قیمتی ترین سرمایه ها و میراثهای حیات آدمی «ادب» است،
حتی بالاتر از ثروت و سرمایه است.

(ادب مرد، به ز دولت اوست)

diseases

Well-known member
اینـایی که تـو عصبانیـت
هر چـی دوسـت داری بهشـون میگـی
آخر بغلـت میکنـن میگـن
باشـه فقـط تو آروم بـاش ...