در انتظار 12 شهریور...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

slpe

New member
سلام
هی بچه ها
سه روز دیگه مونده
نفری سه تا صلوات برفست
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

دوستون دارم زیاد:thanks:

negar62

New member
سلام سلام به همه! فقط سه روز دیگه مونده!
هورااااااااااااااااااااااااااااااااا:thanks:
به امید قبولی هممون:rose:

vitamin

New member
بچه ها به نظر شما احتمال داره شنبه(11شهريور) نتايج اعلام بشه؟

donyarezaiee

New member
سلام ویتامین به نظر من که اصلا دلتو به شنبه خوش نکن اگه همون یکشنبه هم بدن خییییییییییییییییییییییییییییییییلییییییییییییییییییییییییه

faridehmk

New member
مگه تو خبري كه 6ام اعلام كردن نگفتن 12ام يا 13ام حالا چي شد تاريخ عوض شد؟؟!!
من كه پيشنهاد ميكنم براي جلوگيري از حال گيري مجدد ، همه به دوشنبه 14ام فكر كنند.

saeed parham

New member
مگه تو خبري كه 6ام اعلام كردن نگفتن 12ام يا 13ام حالا چي شد تاريخ عوض شد؟؟!!
من كه پيشنهاد ميكنم براي جلوگيري از حال گيري مجدد ، همه به دوشنبه 14ام فكر كنند.
esteres konkoor bad joori roo shoma tasir gozashte . doshanbe mishe 13.:black_eyed:

armin van buuren

New member
اصلا مهم نیس کی بدن گور پدرشون اصلا بذا 10 روز دیگه بدن ب امید قبولی بیشتر برا بچ این انجمن ک خیلی گلن مث خودم:thanks:

S

smko.boukan

Guest
والا بچه ها این دوازدهم به احتمال زیاد 20م میشه

yana

New member
سلاااااااااااااام:rose:

منم دارم ثانیه هارو میشمارم...........:65d6a5d6s:

خداروشکر بعد از امتحان رفتم سر کار وگرنه خدا میدونه چه بلایی سرم میومد با این همه استرس.

yana

New member
سلام دوست خوبم .از ته قلبم ارزوی موفقیت برات می کنم . خانمها همیشه به خاطر غریزه ی مادری و همسری شاید از خودشون بگذرن.منم یه پسرپنج سال ونیمه دارم که مجبور شدم برای رسوندندش به این سن از درس و کارم بگذرم چون توی مهد دوبار عفونت ریه کرد و باید خودم ازش نگهداری می کردم با اینکه برای درس خوندن همیشه اماده بودم.حالا که می خواد سر حال بره پیش دبستانی خوشحالم و ازمون دادم. سختکوشی شما قابل تحسینه.

منم مثل شماهام بچه ها...........:heart::heart::heart:

faridehmk

New member
بچه ها يه خبر مهم:

ديشب وزير به من زنگ زد،
گفت نتايج 11 يا 12 ... 13 يا 14 ... 15 يا 16 ... 17 يا 18 ... 19 يا 20ام ميااااااد !!!!:smiliess (3):

هورااااااااااااااااااااااا :thanks:
.
.
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

آخرین ویرایش:

mana

New member
[SIZE=7[SIZE=4]]man ke alan mosaferatam am asan behem khosh nemigzare hamash esteres daram khoda rahm kone behem[/SIZE][/SIZE]

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا