مسابقه عکس متناسب با کاربر!

mexin

Well-known member
این مسابقه همه جا همین زمانو داره.
خب زمانشم کم کنیم زودی تموم میشه .آهسته و پیوسته میریم دیگه.:riz304:

خب آخرشم باید عکس خودشو بذارن دیگه ...نمیشه هی فرت و فرت عکس بذاریم آخرشم ندونیم کی شبیه کی بوده ...همه هم آخر خوشکل ترین عکس رو انتخاب میکنن میگن ما اینیم دیگه ...:tonguesmiley:

پیچک

New member
.
اول از همه ی دوستان تشکر میکنم...

میگما. الان پیچک هر کدوم از عکسای مارو انتخاب کنن معلوم میشه که پسره یا دختره
پس یحتمل میاد عکس گیاه انتخاب کنه برا آواتارش.
:65d6a5d6s:

برای اینکه نشون بدم نظر همه برام مهمه.........طی چند ماه آینده همه ی عکس ها آواتار من خواهند بود.....:riz304:.

پیچک

New member
عکس اول : برادر بزرگم نوتر :rose:

چند سال پیش از خودم پرسیدم : قرآن چیه؟ چرا بهش میگن معجزه؟؟....و دنبال جوابش گشتم.....الان....به معجزه بودنش ایمان دارم...ایمانی که خودم بهش رسیدم نه چیزی که از پدر و مادرم به ارث برده باشم...

شاید این شخص ظاهرش شبیه من نباشه...اما آرامش و حسش مثل منه ...وقتی قرآن میخونم...

آخرین ویرایش:

پیچک

New member
با عرض پوزش از داداش مکسین...دو تا عکس رو عکس سوم انتخاب کردم.....:

خواهر عزیزم آوا :rose:
....... خواهر بزرگم مهسا :rose:

......

N@RVIN

Well-known member
مسک ..ین بردار منم بذار تو صف خدارو چه دیدی شایت که سالها بعد نوبتم شد ;)

AWWA

New member
والا آجی ماکه هنوز بعد گذشت یه قرن نوبتمون نشده:65d6a5d6s:

پیچک با انتخاب هایی که کردی بازم مجهول موند جنسیتت:

به احتمال زیاد ایشون آقا هستن....سه تا از عکسا مذکرن، برا من فقط مونثه:):black_eyed:

با این حساب:آقای پیچک خیلی ممنون که عکس منم جزو گزینه های قبولی قرار دادین. باعث افتخاره:rose::auizz3ffy9vla57584x

آخرین ویرایش:

MAHSABANOO

New member
ایششششششششششششششششششششششش من دیگه در تاپیک فقط لابیک میکنم :p7977cujr38iyymsu8:

نوتر

New member
عکس اول : برادر بزرگم نوتر :rose:

چند سال پیش از خودم پرسیدم : قرآن چیه؟ چرا بهش میگن معجزه؟؟....و دنبال جوابش گشتم.....الان....به معجزه بودنش ایمان دارم...ایمانی که خودم بهش رسیدم نه چیزی که از پدر و مادرم به ارث برده باشم...

شاید این شخص ظاهرش شبیه من نباشه...اما آرامش و حسش مثل منه ...وقتی قرآن میخونم...

:rose:

مرسی پیچک با معرفت. تشکر از شما. ان شالله که در سایه قرآن و ائمه و خداوند متعادل زنده باشین.

maxin

Well-known member
کاربر سوژه این هفته
.
.
.
.
.

::khodaei
::

khodaei

user-offline.png

user.png
کاربر فعال
تاریخ عضویت Jun 2013
مقطع کارشناسی
رشته تحصیلی شیمی کاربردی
رشته مورد علاقه
نانوتکنولوژی پزشکی
نوشته ها 174
لطفا در ادامه حدس و نظرتون رو در مورد سوژه این هفته قرار بدید.:ad54ad:

mexin

Well-known member
والا آجی ماکه هنوز بعد گذشت یه قرن نوبتمون نشده:65d6a5d6s:

پیچک با انتخاب هایی که کردی بازم مجهول موند جنسیتت:(50):

دختره دیگه ...همسایه ماست ...چرا این ملت انجمنی رو سرکار گذاشتی با این مجهول الجنسیتت پیچک؟ هوم؟؟...عاغا دختر میباشد .. برید خوش باشید ...قصد ازدواج هم نداره ...مامانش گفته ....:tonguesmiley:

نوتر

New member
رویا خانم

در حال تفکر به تئوری هایی که خاص خودشه . شاید در آینده دغدغه ی خیلیا باشه :riz304:

mexin

Well-known member
من همون اثر ناب خودم رو میذارم که قبلنا کشیده بودمشش..بعله:motat:

c9a2-kho.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khodaei

Fariba 90

New member
من این خدایی رو با یه کاربر قدیمی که اونم اسمش خداییه اشتباه میگیرم همش!نمیدونم تصوری ازش ندارم چطور حدس بزنم!:smiliess (12):

AWWA

New member
من این خدایی رو با یه کاربر قدیمی که اونم اسمش خداییه اشتباه میگیرم همش!نمیدونم تصوری ازش ندارم چطور حدس بزنم!:smiliess (12):

منم همیشه اشتباه میگیرمشون ...بعد که رشتشونو نیگاه میکنم میشناسم:)

MAHSABANOO

New member
نمیخواستم دیگه در این تاپیک عکسی بذارم ولی چون خود یویا جون ازم خواستن بخاطرش یه بارم که شده شانسمو امتحان میکنم

images

یویا دحختر شیمیستمون این مدلیه گاهی خیلی پریشون میشه ولی ته نگاهش یه ارامشی داره حسم میگه خود یویا شیمیسته

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khodaei

mexin

Well-known member

منم گفتم یکی تون قبول کنه اسمشو بذاره پیغمبری دیگه ...ملت انجمنی به شک و شکاک نمی افتن اینقد زجر بکشن ..بعله:whistle:

- - - Updated - - -

منم گفتم یکی تون قبول کنه اسمشو بذاره پیغمبری دیگه ...ملت انجمنی به شک و شکاک نمی افتن اینقد زجر بکشن ..بعله:whistle:

بالا