صندلی داغ با حضور داخ اقای ad1986

نحوه پاسخ دهی علی به سوالات????

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ad1986

New member
اوزون بیلرسن
ازجمله های حرص درآرو دل شکننون.
بعضی مواقع ادم نیاز داره یکی بهش بگه اینکارو بکن اینکارو نکن بهش دستور بده ...
البته من سوالم بیشتر بعد مشورتی نبود

تو ذهنم این بود مثلا قرار علی برای یکی یکاری بکنه درنظر علی اون کار زیادم خوش نیست ولی طرف حالا میخواد خواهر برادر هرکی باشه میخواد و سخت مصر اینکار بشه آیا علی نظراون اعمال میکنه یا ازطرف اون تصمیم میگیره که اینکاربرات الانم خوب بشه اخرش زیاد خوب نیست و ازطرف خودش تصمیم میگیره اینکارو نکنه.

قسمت اول رو ج دادم بالا

اگه بچه باشه خودم تصمیم رو اعمال میکنم... اگه بزرگ باشه تصمیم خودشو...احمد چندین بار این کارو کرده

ad1986

New member
به نظرمن وابستگی ترک میشه حالا به هر زحمتی هم شده
ولی دلبستگی تا تهش میمونه...
خخخخخخخخخ داشتین چ فیلسوفانه ج دادم.

نظرا متفاوتن..
اما به نظر من اول دلبستگی به وجود میاد بعد وابستگی

ad1986

New member
خوب دوستان علی خیلی وقت نداره تازه سرعت نتش هم خوب نیست من خیلی اسرار (اصرار بی سواتم خودتونین ایش)کردم تا قبول کنه بیاد رو صندلی بشینه

هاااا؟؟ کی اصرار کردی؟؟؟ هوووم؟؟؟ خخخخخخ

ad1986

New member
سلام ...من دیشب نتم قطع بود نشد ک بیام !:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

ایششششششششششش میخواستم یکم علی رو کباب کنمااااااا...شانس آوردی علی :motat:

دیگه شرمنده :riz513:

میگمااا نبودی...
سلااااااااااااام بر افاده ای انجمن...خوش اومدی..مهتادم که شدی

ad1986

New member
اینم برا تو علی ...مقایسه دو تا چیزی ک بهشون علاقه داری ! :|

اینم عکس لو رفته از دست خط انگلیسی علی ...این موزا رو میخواد بده به عشقش خخخخخخ:p

:smiliess (10):

خوووو مال ایران بهتره دیگه موزه موووووووووووووووووووووووووووووووووز
خخخخخخخ ناقلا از کجا کش رفتی؟؟؟ البته رو پوستش نوشتم..نتیجه میگیریم که پوستشو میدم به عشقم توشو خودم میخورم خخخخخخ

mahsa.

New member
70972790104737758514.jpg

برات دوسیب آتیش کردم ولی یک پک بیشتر نزنیااااااا

91657590405134578308.jpg

اینم سیگار برگ.​

ad1986

New member
من اومدم ذوق کن علی :motat:

اییییییییییییییییییییش مرضی بیا تحویل بگیر... من میگم این دختر افاده ای بید میگی نه
خوش اومدی :) خوشحالم کردی

خب سوالام قاطی پاتی بید ...

1.اگ بتونی یک جمله تو آسمون بنویسی ک همه ببینن چی مینویسی ؟

الهم عجل لولیک الفرج... این دعای مهمیه هاااا

2.اگ بتونی کف دستم یه جمله بنویسی ک همیشه بمونه چی مینویسی؟(تو دستکش دستت میکنی ها)

خب افاده ای یعنی اگه من دستکش کنم دستم محرم میشیم؟!!! بی تربیتم خودتی چه ربطی داره اخه.... اییییییییییییییش خودکار بلند ور میدارم اندازه سه متر مینویسم باهاش ایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییش
نیکی به پدر و مادر

3.اتفاق یا جمله یا حرفی ک خیلی تو زندگیت تاثیر گذاشته ...یا یه نقطه ی عطفی شده برات رو بگو

قبلا گفتم...قضیه همون "نه" گفتن

4.کسی یا کسانی بوده تو زندگیت ک بهت بدی کرده باشن ؟ چیکا کردن؟
آره الان ساعت سه هس یادم نیس خووو خخخخ

5.اهل انتقام ازشون هستی؟
نه اهل انتقام نیستم...رابطمو باهاشون قطع میکنم

6.کسانی بودن ک نتونسته باشی ببخشیشون ؟ چرا ؟
آره... این همون سوالی بید که دوس داشتم بپرسن ازم.... حسان یه موردشو پرسید که ج دادم...
1-معلم چهارم ابتدایی
2-آخونده مسجد کتابخونمون که باعث بسته شدن کتابخونه و آوارگی درس خونا شد
اینقدر خستم که یادم نمیاد..اومد میگم چند نفر دیگم بودن

7.ب این معتقدی ک ب هرکسی بدی کنی صد در صد یجا جوابش رو پس میگیری یا فک میکنی اینجوری نیست؟
آره بابا..چ.ب خدا صدا نداره....صد در صد رد خور نداره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ad1986

New member
8. چرا هی گیر میدی میگی بچه 4 تا هوم؟چ سری در 4 تا نهفته است ؟چرا سه تا نه؟ چرا 5 تا نه ؟هوووووووووووووووم؟
خووو من گفتم حداقل 4تا..پس با 5تا یا بیشتر موشکلی ندارم... خخخخ کلا عاشق بچه هستم دوس دارم.... دوس دارم بچه هام هم خواهر داشته باشن هم برادر... خونواده بزرگ رو بیشتر دوس دارم...

9.دوس داری این آیتک جونت از نظر چهره ب تو بره یا به مامانش ؟( من بشخصه نگران اون بچم:25r30wi:) خخخخ تو نگران نباش به هر کدوممون بره خوشگل و خوش اندام میشه اییییییییییییییییش حسوووود... فرقی نداره به من بره یا به خانومم

10.اخلاقش دوس داری ب کی بره ؟ اخلاقش ترکیبی از اخلاقای خوب من و مامانش و بقیه اخلاقای خوب

11.بزرگترین چیزی ک ب دخترت یاد میدی تو زندگی چیه؟
فک کنم قبلا این رو ج دادم... سوال آشنا بید

12.یه انتقاد از من بکن (آخه اصن من انتقادی بهم وارد میشه:mtat: ...نه اصن داریم ...اصن هست ؟ خودشیفته ام خودتی:a2d3: )
خخخخخ واقعا خود شیفته ای افاده ای ایییییییییییییییییش.... بشین درست رو بخون... تصمیم نهاییت رو بگیر یا بخون یا نخون..اگه میخوای بخونی جدی بخون ..(همچنین قابل توجه نوه خوبم هانی)
در یک کلام وقتت رو تلف نکن

13. افاده ای رو برام تعریف کن در چند خط.(نگی سپیدا)تعریف کن...رفتارش ...حرفاش ...قیافش... تیپش و...کلا از نطر تو یعنی چه شخصی با چ خصوصیاتی.:ph34r-smiley:
افاده ای که من میگم با این افاده ای که میخوام تعریف کنم فرق داره
افاده ای خودش یه نوع خصوصیت بید... خصوصیت رو نمیشه با خصوصیت تعریف کرد..یا میشه و من خستم؟؟هووووم؟ افاده ای فک میکنه از همه سرتره از همه خوشگلتره..از همه مهمتره..لباساش از همه بهتره... کلا افاده ی و پز همه چیش رو میده... حتی تو راه رفتنش هم فک میکنه با راه میره ...(بازم میگم خودتم میدونی منظور من از افاده ای برا تو یه شوخی بید)

14.چرا بمن میگی افاده ای؟ مگه من چجوریم هان هان هاننننننننننننن؟
:image170:
اینو تو سوال 13 هت ج دادم...خودتم میدونی شوخی هس... مثلا به مرضی میگم 10 خط (یعنی 7خط ها جلوش جوجه هستن) خوووو مرضی واقعا 10 خطه؟؟؟؟ نیم خطم نیس خخخخ بچه ها کمکم کنینننن مرضی بخونه منو کشته
یا به پشمک میگم آمیب تک سلولی... اینم شوخیه و الا پشمک 10 سلولی بیشترم هس فک کنم خخخخ (خونم رو حلال کردم فک کنم)
فقط یه چیز حقیقت هست و شوخی نیس... و اون اینه که نوتر سرورمه و من خاک پاشم ایییییییییییییییییییش حسودی نکنین..نوتر اسپند دود کن برا خودت

15.بنظرت بهترین ویژگی من چیه ؟

منطقی بودن....
مهربونیت... با جنبه بودنت... و چنتا مورد دیگه که یکیشو خاستی همون اولی بهترین بید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نوتر

ad1986

New member
16.حالا فک میکنی بهترین ویژگی ک خودت داری چیه ؟( اصن ویژگی داری تو اخه ک حالا بهترینم باشه خخخخخخخ خونم حلال شد )

خخخخخخخخخخخ خونت که حلال بید اییییییییییییییییییییش قبلا ج دادم این سوالو ایییییییییییییییش کلا پایه و بامرامم ایییییییییییییییش

17.چرا میگن کچل کچل کلاچه روغن کله پاچه ؟ چرا روغن مثلا کنجد یا روغن زیتون نمیگن یا مثلا روغن اووووووویلا ؟(این از کجا به ذهنم رسید خودم خندم گرفته الان!!!!)
خخخخ خو دیونه ای دیگه..... خو کله پاچه خیلی خوشمزه بید برا همین..... روغن کنجد گرونه اون هیچ... از زیتون متنفرم ایییییییییییییییش ... روغن اویلا هم که برا سر کچل ضرر داره...

18.اهاااااااااان سوال مخصوصم : اون سوراخ رو خودکار بیک واسه چیه اخهههههههههه؟:smiliess (2):معضلی شده ها برام ...اصن یوضعی
:13:
خو به نظرم............ یه جوابی دارم اما نمیدم چون یکم بی ادبانه بید خخخخخ بعد بچه ها بهم میگن علی چه بی ادب بید
ایییییییییییییییش جلو خودمو نمیتونم بگییییییییییییرم... نمیگم
جواب جهت پیچوندن: برا اینکه بتونه نفس بکشه

19.چرا نوتر زن نمیگیره ؟خخخخخ خو عخشتو زن بده خو...بیا کمک من و ناری میخوایم نوترو زن بدیم بره...:4d564ad6:
خو حتما دختری در حد و اندازه سرورم نوتر نیس که لایق ایشون باشه.... آن دختر خوش شانس کی میتونه باشه خخخ

االان دارم میرم بیرون. فعلا همینا :smilies-azardl (113

نصفه شبی کجا میری هوووووووووووم؟؟ آهان سوال رو خیلی وقت پیش پرسیدی الان نصفه شبه
ساعت 3:40

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ad1986

New member
ای بابا سارا خانم شمرنده فرمودین
871519_fun_94.gif

علی از گل نازک تر به عمم بگی با خودم طرفی حواست باشه!!
24.gif

در مورد منم دوست دارم صفت منفیم رو هم اگه میدونی بگی، تنکیـو وری ماچ
430919_wetkissf.gif

داداش احسان، من مگه جرات میکنم به داداش سارا حرفی بزنم...
قبلا ج دادم...
صفت منفی ازت ندیدم والا... آخه جدیدا باهم آشنا شدیم...
فقط اینقد نشون نده آشچزیت خیلی خوبه... دخترا پر رو میشن فردا پس فردا به بقیه پسرام میگن آشپزی کنین....
ایییییییییییییییش
مثلا تو حماسه 20 تم میگن علی کوفته در کن بیار...دیدار بعدی هم نوتر مرغ شیکم پر باید بیاره!!!!
لو نده خودتو... بین خودمونی باش... خخخخ

ad1986

New member
والا بامن شوخی ناموسی (لواشکی ) نکنید....

من اوج احساسم به شوهر آیندم این خواهد بود که

تو راهمچون عروسک دوست دارم
مثال پول قلک دوست دارم
توگفتی بچه ای باشد ولی من
توراقد لواشک دوست دارم.
فکرکن یعنی شوهرم اینقدر برام عزیز میشه.

خخخخخخخخخخخ خیلی باحال بود :25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

ad1986

New member
ای بابا مهسا ملت تو یه نگاه عاشق میشن ...تو سیم ثانیه:(40): .....کمم ک نیست ...البته این نظر من بید:smiliess (12):
شناخت کامل زمان میخواد اما عخشششششش یوهویی میاد :)

اینم موووووووووووووووووز برا آب کردن دل علی

20.علی کارتون موزی ها رو میدیدی ؟ این کارتون خیلی باحال بود من همیشه میدیدم خخخخخخخ باید کارتون مورد علاقت بوده باشه ...البته فک نکنم ب سن تو برسه خخخخخ

اییییییییییییییییییییش برا من فیلسوف شده ایییییییییییییییییییییییییییییییش
خخخ آره میدیدم یادش بخیر خخخخخ
خو چیه مگه بزرگترا نمیتونن کارتون ببینن اییییییییییییییییییش

ad1986

New member
آش دندونک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا چی؟ :33:

همونه فک کنم....
سپیده خدارو شکر دیروز نبودی و امروزم سرت شلوغ بود.. نگرانیم این بود که موز بارون کنی اینجارو خخخخخخ

بچه هااا
دو بشقاب شام خوردم...عدس پلو باز گشنمهههههههههههههههههه

eeeeeeehsan

New member
مهسـا بیا کاپوچینـو واست درست کردم بزن پلکات داره میافته معلومه خسته ای :)

543202-Копировать.jpg

اینم کافی موکا واسه خودم،
دارم ترجمه می کنم پلکام داره میافته، از اونطرف هم 1 ساعت دیگه ازونه بخوابم نماز قضاست =))

385894_568646629842833_1079507660_n.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

mahsa.

New member
مهسـا بیا کاپوچینـو واست درست کردم بزن پلکات داره میافته معلومه خسته ای :)

543202-Копировать.jpg

اینم کافی موکا واسه خودم،
دارم ترجمه می کنم پلکام داره میافته، از اونطرف هم 1 ساعت دیگه ازونه بخوابم نماز قضاست =))

385894_568646629842833_1079507660_n.jpg

دستت درد نکنه
نه دوست خوبم بیدار بیدارم

ad1986

New member
من این جمله رو میشنوم نمیدونم چراناراحت میشم.

خب هر جرو راحتین.. رو قبلا توضیح دادم...فرق میکنه...من اینو جهت این میگم که بچه ها راحت باشن...
help your self خخخخ البته رو میز غذا میگن
خب میخوام بگم راحت باشین اییییییییییییییییییییییییش

ad1986

New member
مهسا بانو شرمنده اسپم میذارم ولی ای ملت خداییش بی انصافی نکنید دیگه..
این بنده خدا داره به همه سوالا مث مــــرد جواب میده، اونوقت 4تا رای "خیلی خوب همه رو پیچوند" واسش دادین..
دیشب 2تا بود، امروز هم 2تا اضافه شده.

اونوقت شما دخترا میگید حق ما رو خوردن :New (6):

فدای داداش گلم... خودم به پاینی رای دادم خخخ الان 5 تا شده... خو مهم نیس بهتره بچه ها نظر خودشون رو بدن...اجباری نیس...
من سعیمو کردم همرو صادقانه ج بدم... و تو یه موردم دوس نداشتم ازم سوال کنن ج ندادم
نالاحت نباش داداش :rose::rose::rose:

ad1986

New member

پسر جان به برکت خدا عوققققققققققققققققققققققققققققق نمیگن
:riz277::riz277:

مرضی این عوووق شوخی هس.... و الا من ش ش رو باید بکشم که به من (برکت و بنده ی خیلی خوب خدا... خودمو میگمااا ) همیشه عوووق های مخصوص میده
ش ش هم نبود حیف...یعنی کمرنگ بود خخخ

ad1986

New member
اینم برا اینک علی دلش بوسوزه:mtat:

دست نزننننننننننننن مال خودمههههههه
:sdasdasd:

البته خودمم اینهمه رو نمیتونم بخورماااااااا ..صرفا جهت علی آزاری بید خخخخخ

ایییییییییییییییییش حرفمو پس میگیرم...
مهسا برا من از اینا بخر خووو اییییییییییییییییییش
گشنمه رحم کنین :sdasdasd::sdasdasd:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا