▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

love virology

New member
خوب منم جای دوستم اینجا خوشحالی میکنم به اینجا دسترسی نداره :smiliess (8):

بیوتک پژشکی اصفهان و بیوتک میکروبی تهران دبل کردن ایشوووون

emmy

Member
دکتر گرامی شما که اینقدر بی اعصابین و همش شاکی هستین خوب بیخیال سایت بشین تشریف ببرین توی یک سایت دیگه که به سطح و کلاستون بیشتر میاد.چرا زیرآب بقیه را میزنین سرور گرام.شما به احسان خان ایراد میگیری بعد تو همه تاپیکها با نهایت ادب!!!!به بچه های زیست توهین میکنین....احسان لااقل داره تبریک میگه مثل شما حرف بیخود نمیزنه.....
بچه ها جونم ببخشید عصبانی شدم:riz513:

eeeeeeehsan

New member
بچه هایی که مشهد قبولیدن، ثبت نام کی هست؟ لطفا بهم پیغام بدین بگید....ج نمیدن میزنگم

ببین چون روزای ثبت نامه طبیعتن یا اشغالن یا جواب نمیدن. باید زیاد زنگ بزنید تا جواب بدن.
با موبایل هم امتحان کنید، من خودم چندبار تاحالا با تلفن ثابت زنگ زدم دانشگاه جواب ندادن ولی موبایل رو جواب دادن.. شایدم ربطی نداشته باشه :))

eeeeeeehsan

New member
میشه شما انقدر کامنت تبریک نذاری؟با یه لایک هم میشه تبریک گفت.
26 صفحه از 31 صفحه اینجا کامنت تبریک شماست.درسته هدفتون افزایشه پست هست ولی خوب رو اعصاب دیگران راه نرید.
نمیدونم اینجا مدیر نداره این افراد رو اخراج کنه؟؟؟؟؟

اولن که به شما هیچ ربطی نداره، کسی مجبورت نکرده بیای اینجا.
من از قصد این تاپیک رو زدم که به تک تک بچه ها که قبول شدن تبریک بگم، تو رو سننه!! کسی مگه تو تاپیک تو چیزی نوشته!

اتفاقاً اینجا چیزی که زیاده مدیره، گزارشت رد شد ببیـنم بازم بلدی تاپیک بهم بزنی یا نه!!!

نوتر

New member
سلام دوستان.
اول از همه به شما تبریک میگم بابت قبولی هاتون.

ازتون تقاضا دارم بحثتون رو در نهایت آرامش ادامه بدین.

بهتره از این روزهای عزیز که مربوط به جشن قبولی هاست استفاده کنیم.
موفق باشید:riz304:

eeeeeeehsan

New member
خوب منم جای دوستم اینجا خوشحالی میکنم به اینجا دسترسی نداره :smiliess (8):

بیوتک پژشکی اصفهان و بیوتک میکروبی تهران دبل کردن ایشوووون

خوش به حالش، از طرف من بهش تبریـک بگو
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

AWWA

New member
آقا احسان اینکه اسامی قبول شده ها رو لیست کردین جالب بود ...خوشم اومد:rose:

منم به همه دوستایی که قبول شدن از ته دل تبریک میگم

sara77

New member
خطاب به این اقا یا خانم به ظاهر دکتر
میگم خسته نشدی همش از این حرفا زدی جدی من هر موقع میای از این حرفا میزنی و میخای تشنج کنی یه دل سیر بت میخندم اصن دیگه من جای شما خجالت میکشم بجای اینکه بشینی از قبولی بقیه حرصت بگیره یا بین زیست و از دعوا راه بندازی اگه سر درسو مشقت بوودی تو هم تاحالا قبول بودی

قبولیه بقیه هم نوش جونشون به ما که خیلی چسبید
اگه ناراحتی میتونی انجمنو کلا تو ذهنت دلیت کنی که اینقد حرصت نگیره
با تچکررررررررررر

marzi ba

Well-known member

احسان دادا خسته نباشی از دیروز کلی زحمت کشیدی انشاله سال آینده تبریک قبولی شما

mahDye

New member
سلانم.بچه ها چه خوبه که هستین....به همتون تبریک میگم حتما با هم در ارتباط باشیم خوبه قبل رفتن هم دانشگاهیاتو بشناسی.... من تو شایت خود دانشگاه که رفتم نوشته بود ثبت نام الکترونیکی 22 23 و حضوری 25. جلسه معرفه 2 مهر وشروع کلاسا 5 مهر.

eeeeeeehsan

New member

احسان دادا خسته نباشی از دیروز کلی زحمت کشیدی انشاله سال آینده تبریک قبولی شما

ممنـون مرضی جان
والا من دیروز یه صبح تا ظهر اومدم تاپیک خودمون دیدم بچه ها همه قبول شدن، به فکرم زد تاپیکش رو بزنم همه قبولیای سایت رو دور هم جمع کنم، که هم خوشحالیشون رو باهم شریک بشن، هم اگه میخوان باهم آشنا بشن، اگرم سوالی مشکلی چیزی هست دور هم حلش کنن.

مرسی از شما که اینقدر امید میدین به کاربرای سایتتون :rose: :rose: :rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

love virology

New member
وووووووولک سارا 77 ول کن بابا خون خودتو الکی کثیف نکن/ امسالللللللللللللللللللللل انگاری قبول میکروب نداشتیم

mahsa1111

New member
عرض تبریک ب همه قبول شده ها.بچه ها ثبت نام دانشگاه تهران چه روزیه؟کسی میدونه

Yas-p

New member

hebe.nurse

New member
میشه شما انقدر کامنت تبریک نذاری؟با یه لایک هم میشه تبریک گفت.
26 صفحه از 31 صفحه اینجا کامنت تبریک شماست.درسته هدفتون افزایشه پست هست ولی خوب رو اعصاب دیگران راه نرید.
نمیدونم اینجا مدیر نداره این افراد رو اخراج کنه؟؟؟؟؟

عزیزم شما که اعصاب ندارید اینجا نیاید خو. دیگه چرا احسانو بهونه میکنید؟؟؟؟؟؟
والا اینجا کسی از تبریکات احسان شاکی نیس ولی از حرفای شما چرا. همرو ناراحت میکنید. حالا ببین کی رو اعصابه؟؟
حیف که خودم حوصلشو ندارم وگرنه اینهمه تلاش وچش انتظاریه بچها لایق تبریکات فراوانه و باید واقعا به تک تک شون تبریک گفت!
احسان جان خیلی خوب کاری کردی که اسامی بچه ها رو یجا جمع کردی. واقعا دمت گرم:smiliess (8):

بالا