نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد ژنتیک انسانی خرداد 93

aboubakr

New member
بهتون تبریک میگم رتبتونو. بله واقعا رقابت شدیده!
انشالله همکلاس بشیم و افتخار اشنایی داشته باشیم.

gene 93

New member
به به 2 تا همکلاسي، انشاالله دکترا هم همينجور موفق باشين، امشب بهترين شب پيجه

aboubakr

New member
دوست عزیزم ساناز شما لطف دارید
من تمام سوالات رو به جز سوالی که میگفت : در الکتروفورز و در مراحل بستن ژل، کدام ترکیب نقش دارند و سوالی که در مورد دمای anneling و سوال در مورد تفاوت arms و rflp که تست هوش بودند رو با معلومات امری و مطالبی که از تست زدن به دست اورده بودم زدم. اما سال بعد کاملا متفاوت خواهد بود

gene 93

New member
خواهشا دوستاني که ناراحتند کامنتهاي دلسرد کننده نزارن، اميدتون به خدا باشه امسال نشد انشاالله سال ديگه

بهار70

New member
[h=3]سلام بچه ها من امسال کنکور دادم خیلی درس نخوونده بودم رتبم خیلی خوب نشد ینی یجوراییی ناامید شدم واسه سال دیگه نمرم حدود 170 . چون رشتم علوم ازمایشگاهیه فک میکنم بچه های زیست و خود ژنتیک خیلی قوی ترن درسته؟ ی سوال دیگه بچه هایی ک نوشتن لنینجر و لودیش خووندن چطوری جمع بندی کردن؟
:33:
[/h]

aboubakr

New member
[h=3]سلام بچه ها من امسال کنکور دادم خیلی درس نخوونده بودم رتبم خیلی خوب نشد ینی یجوراییی ناامید شدم واسه سال دیگه نمرم حدود 170 . چون رشتم علوم ازمایشگاهیه فک میکنم بچه های زیست و خود ژنتیک خیلی قوی ترن درسته؟ ی سوال دیگه بچه هایی ک نوشتن لنینجر و لودیش خووندن چطوری جمع بندی کردن؟
[/h]
بهار جان من تا ترم 5 به زور پاس میکردم و درس های ژنتیک رو هم با نمره بین 10 تا 12 پاس کردم:)
و مطالب ژنتیک امری و سرفصل های تدریسی در زیست کاملا متفاوتن!
یک سال وقت زیادیه برای خوندن در صورتی که اولاش خیلی سخت میگذره پا پس نکشی
لودیش و بیو هم در دور دوم مطالبی که احساس میکردم لازمه رو با ماژیک هایلایت میکردم و در اخر این هایلایت ها رو خلاصه کردم. هیچ وقت در دور اول خلاصه نکنید
خلاصه رو بهمراه تست میخوندم

gene 93

New member
[/h]

يه جورايي درسته ولي هرکس بقدر سعي و تلاش خويش به آرمان ميرسد، بجاي لنينجر فکر کنم ضروريات بيوشيمي بهتر باشه

irani

New member
بچه ها لودیش ، همون 2ایی خوبه؟ یا لودیش چن جلدی میخاد؟ من همه درصدام 50 تا 54 بود

irani

New member
راستی یادم رفت به همه بچه هایی که قبول شدن تبریک میگم
و علاوه بر خودم از قبول نشدن ژن3 و ساناز واقعا ناراحت شدم
امسال واقعا حق کشی شد

melodi1991

New member
اقا مسعود واقعا بهتووون تبریک میگم و امیدوارم همیشه موفق باشید در تمام مراحل زندگیتون :auizz3ffy9vla57584x
ی تشکر هم بابت راهنماییهاتون نمیدونم میتونم ی سال دیگه وقت بزارم یا نه ولی حتما خ کمک هاتون به دردمون میخوره :ad54ad:
و ی سوال شما مبحثی درس میخوندین؟ مثلا ی درسو تا کامل حفظ و درک نمیکردین سراغ مبحث بعدی نمیرفتین؟

sanaz alizadeh

New member
بچه ها تا آخر که نمیتونیم غصه بخوریم ....تموم شد همه چی ...خوب بود بد بود گذشت .....ما هم انقد غصه خوردیم دیگه آنتی غصه شدیم....من میگم بیایم یه کار مفید کنیم هم اعصابمون ارومتر باشه هم الان که فعلا هنو کارشناسی هستیم رزومه خوب اماده کنیم برا ارشدمون ...خیلی از بچه های ارشد کلا نمیدونن رزومه چیه یه پایان نامه میدن و خلاص.....ولی ما می خوایم پر بار بریم.....حالا کارای مختلف هست یکیش همین تاپیکی که آقا مجید زحمتشو کشید و من لینکشو میزارم .....بیاین اونجا عقلامونو بزاریم رو هم و یه کار عالی تحویل بدیم....شمایی که تا میبینی یکی ناراحته اینجا با اینکه کسیو نمیشناسی ولی خیلی انسانیتت بالاست و میای دلداریش میدی یعنی ساخته شدی برا کار گروهی چون بدون اینکه کسی بهت بگه یا مجبورت کنه خودت حس مسئولیت پذیری گرفتی.....اینجا گروهیه همه چی ...و هیشکی هم نمیشناسه همو ولی انگاری دلاشون بهم نزدیکه پس همه بریم به سوی موفقیت......

پیشنهاد کار به زیست شناسان و رشته های مرتبط

ghazael

New member
بچه ها اصلا نا امید نشید درسته هممون واقعا زحمت کشیدیم شاید بعضی هامون نتیجه گرفتن و خیلی هامون نه من سال 1 بود واقعانم زحمت کشیدم مثل همه بچه ها مطمئن بودم تو قبولیام درصدام واقعا خوب بود الانم همش خوبه جز 1 اونم واقعا تو شکم و شوک و نمیدونم سل من جابه جا زدم یا ایراد سنجش, سل شک نداشتم و چک کردم 65 زده بودم کارنامم دیدم سل زده 30 یعنی 35 درصد اختلاف که با اختلاف نمره های نزدیک من چه رتبه ای مییاوردم اما 1 اشتباه نمیدونم از کیه پیگیرشم هستم واقعا حیلی سخته 1 قدمی قبولی اگرم درست نشد 1 سال دیگه میخونم این دفعه نه به امید قبولی به امید رتبه ی زیر10 ومطمئنم بهش میرسم خواستن توانستن. نا امید نشین از قبول نشدن شرایط من از همه بدتر اما باید مقاوم بود.

melodi1991

New member
سلام به همه!
من بعد از اعلام نتايج ديدم كه واقعا علاوه بر سخت بودن خود كنكور نمره ها هم خيلي بالا بوده! رقابت شديد بوده واقعا!
ميدوارم دوستاني كه نتونستن امسال به نتيجه دلخواهشون برسن ادامه بدن براي سال آينده.
مي دونم خيلي سخته ولي ارزشش و داره.
من رتبم 8 شده :)
قبولیتون رو تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق باشید :rose:
میشه لطف کنید و درصداتون رو بزارید
ممنون :painting:

بالا