نمره آخرین فرد قبول شده در آزمون کارشناسی ارشد

مجید

New member
نمره آخرین نفر پذیرفته شده سهمیه آزاد در آزمون 90 کارشناسی ارشد رشته آموزش بهداشت وزارت بهداشت 130 بوده

آخرین ویرایش:

مجید

New member
نمره آخرین نفر پذیرفته شده سهمیه آزاد در آزمون 90 کارشناسی ارشد رشته بهداشت محیط وزارت بهداشت 176 بوده

jupiter_sps

New member
اقا مجید ممنون از اطلاعاتی که در اختیارمون میذارید! اما توی این لینک هایی که مثلا واسه هماتو و بیوتک گذاشتید نمره اخرین فرد قبولی وجود نداره!

مجید

New member
راستش مدیران سایت می گن کد رهگیری کسانی که قبول شدن رو گرفتن و وارد سایت سنجش پزشکی شدن و کارنامه هاشون رو اینجا گذاشتن اما نمی دونم چرا تو بعضی رشته ها کارنامه خیلی کامله و تا تفکیک پاسخهای صحیح و غلط و نزده و آخرین نمره قبولی سهمیه آزاد وجود داره اما کارنامه بعضی رشته ها تو همون سال خیلی یتیمه !!

مجید

New member
چند بار با ایمیل مرکز سنجش پزشکی مکاتبه کردم و تقاضا کردم هر سال آخرین نمره و رتبه قبولی در سهمیه آزاد به تفکیک رشته ها رو اعلام کنند اما متاسفانه ترتیب اثر ندادن

مجید

New member
نمره آخرین فرد پذیرفته شده سهمیه آزاد در دانشگاههای دولتی رشته ویروس شناسی پزشکی آزمون ارشد 89 240/40 بوده

مجید

New member
سلام میشه شیوه محاسبه نمره رو توضیح بدید؟

طبق اون چیزی که خود این سایت گفته درصد در هر درس رو در تعداد سوالات ضرب می کنین و جواب رو در 3 ضرب و تقسیم بر صد می کنین ، برای زبان هم علاوه براین مراحل باید ضرب در عدد تناسب سازی بکنین که برای هر رشته متفاوته و اگه تو سایت علوم پزشکی بگردین پیداش می کنین همه نتایج رو باهم جمع کنین می شه نمره کل

مجید

New member
نمره آخرین فرد پذیرفته شده سهمیه آزاد در دانشگاههای دولتی رشته آمار زیستی آزمون ارشد 90 125 بوده

مجید

New member
نمره آخرین فرد پذیرفته شده سهمیه آزاد در دانشگاههای دولتی رشته مهندسی بهداشت محیط آزمون ارشد 90 176 بوده

fateme1990

New member
اینا خیلی نمره های بالایی هستن و اصلا به نمره ی نفر آخر نمیخورن

مامایی پارسال 212 بوده

ویدا راست میگه من این نمره ها رو دیدم ناامید شدم. همین الانش بالاترین نمره تخمین 300

بالا