نتایج اومد ....بحث در مورد نتیجه ی آزمون ارشد مامایی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shivap

New member
مامان متین گل بهت از صمیم قلبم تبریک میگم عزیز دلم!انشاله همیشه شادو پیروز باشی

sarina666

New member

سلام خانوما.اگه کسی اطلاع داره ثبت نام دانشگاه ایران چندمه و ایا ایران و تهران با هم ادغام هستن وکلاسا تو دانشگاه تهران برگذار می شه یا نه بگه.ممنون میشم.:ad54ad:

shivap

New member
اخ جون. دو تا شدیم. برای ثبت نام باید چیکار کنیم؟ خوابگاه چی؟ راستی تبریک.
:riz304:

مرضیه و سارینا جان تبریک صمیمانه ام رو بپذیرید،خوش به حالتون دعا کنید راهی جلو پای ما هم باز شه!چون من از کنکورا بد زخم خوردم و دیگه توان مقابله ندارم باهاش:-( به خدا بگید بسمه :':)sadsmiley:

bahram-68

New member
از تصادف جان سالم بدر برده بود
و می گفت زندگی خود را مدیون ماشین مدل بالایش است
و خدا همچنان لبخند می زد . . .

- - - Updated - - -

از تصادف جان سالم بدر برده بود
و می گفت زندگی خود را مدیون ماشین مدل بالایش است
و خدا همچنان لبخند می زد . . .

sarina666

New member

مامان متین تبریک میگم عزیزم.خداروشکر منم به چیزی که میخواستم رسیدم.:ad54ad:

sarina666

New member

شیواجونی من هنوز تو شوک قبول نشدن تو ام.باورم نمی شه.ایشاله خدا بهترین هارو بهت میده.ناهمیدنباش:riz304:

midss

New member
شیوا جان منم پارسال شرایط شما رو داشتم واسه ارشد نخونده بودم و امیدم به سهمیه ی استعداد درخشان بود ولی خوب نشد شما با این که نخونده بودی درصدات عالیه ولی من پارسال به هزار بهانه از جمله این که واسه یه رشته ی دیگه کنکور بدم و شیفت های امار زایمان واینا هیچ تلاشی نکردم من مطمینم شما سال اینده جزو نفرات برتر خواهی بود[

fagoli

New member
سلام دوستان
به همه کسایی که قبول شدین واقعا از ته دل تبریک میگم
من قبول نشدم البته مشاوره امتحان داده بودم
خیلی خیلی خیلی داغونم دارم خفه میشم مخصوصا وقتی خانوادم سعی دارن آرومم کنن بیشتر میریزم بهم
الان نمیدونم چکار کنم اصلا مغزم کار نمیکنه
تورووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووخدا کمکم کنید دارم افسرده میشم
سلام زهره جان خوبی؟چرا اینقدر ناراحتی؟شاید قسمت نبوده .ایشالا سال دیگه.منم نقبولیدم.باید از همین الان برا سال دیگه تلاش کنیم.بیا به انجمن آمادگی برای ارشد 93 اونجا با دوستای خوبی آشنا میشی که میتونن بهت کمک کن.
موفق باشی فاطمه.

donya.a

New member
سلام دوستانم من قبول نشدم خيلي ناراحت شدم ولي نامزدم ارومم كرد فقط اميدواريم به زندگي ازدواجم واين باعث شد بتونم كمتر ناراحت شم نميدونم ميتونم سال بعد بخونم يا نه چون هم طرحي هستم ميرم سر كار و از يه طرف كاراي مراسم ازدواج و جشن اين كارا دوستاني كه قبول شديد به همتون تبريك ميگم قبولي حقتون بود منم خيلي زحمت كشيدم شايد بايد بيشتر تلاش ميكردم بچههايي كه قبول نشديد دركتون ميكنم ميدونم الان مثل من ديگه حوصله درس خوندن رو نداريد وعصباني هستيد اما كمي بعد اروم ميشيم وبا كمك هم شروع ميكنيم به خوندن ان شا الله

پرنیا جوووون ...امسال فقط زبان بخون بسه !

بقیه دیگه واسه تو مروره !

سال دیگه تو دانشگاه می بینمت

بچه ها چرا هیشکی درصد و نمره نمیزاره ؟؟؟

به جز 2-3 نفر ؟؟ :dadad4: خب بزارین اولا کمکی میشه به بقیه بچه ها....دوما خیلی اعتراضا دیگه کم میشه .حتی چیدمان شهریتونو بگین .

مثلا خانم 222 که قبول نشدن ...فقط 9 نمره با 231 که ایران قبول شده اختلاف داره ...3 تا هم از 219 مشهد بالاتره ...ولی انتخابش مشکل داشت و فقط شیراز و اهواز زده بود.

اینا هم کمک برای بقیه س اگه بگین . هم اینکه خیلی ها که قبول نشدن قانع میشن . چیدمان شهرها اهمیتش رو اینجا نشون میده

tadaie_66

New member
سلام دوستان
به همه کسایکه قبول شدن تبریک میکم کاش منم بجا اشکال نداره قسمت نبوده تبریک میشنیدم آخ آخ
منم قبول نشدم پرنیا جان منم جواب زحمتمو ندیدم دارم میمیرم دیکه خسته ام :13:

هیچی تسکینم نمیده:sadsmiley:

sana

New member

سلام خانوما.اگه کسی اطلاع داره ثبت نام دانشگاه ایران چندمه و ایا ایران و تهران با هم ادغام هستن وکلاسا تو دانشگاه تهران برگذار می شه یا نه بگه.ممنون میشم.:ad54ad:

سلام خانمااااااااااااا ما دانشگاه ایرانیا باید چه گلی به سرمون بگیریم آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمک توروخدا:smiliess (15)::dadad4:

مامان متین عزیز آدرس دانشگاهمون که کلاسا اونجاست میشه بگی؟آیا خوابگاه میدن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا