صندلی داغ 12 -92/04/25 -با حضورhelena

آیا هلنا در پاسخ به سوالات پیچوندن

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

helena

New member
چرا نمیشه با کت و شلوار کتونی پوشید؟
770620_dash2.gif

منظورتو نمیفهمم

helena

New member
چرا وقتی داماد می رقصه بهش پول می دن؟ مگه داماد رقاصه؟

چرا مردم تو تاکسی راجع به سیاست صحبت میکنن؟
3531_connie_35.gif

چرا راننده تاکسی ها از همه بدتر رانندگی میکنن؟

چرا وقتی به تقاطع می رسن بجای ترمز رو گاز فشار میارن؟

ما رسم نداریم به داماد پول بدیم
چون باید پول تاکسی بدن یه کم به اعصابشون فشار میاد شروع میکنن به غر زدن و گلایه از دولت و سیاست
چون عجله دارن زود مسافرارو برسونن و دوباره بیان تو صف وایسن
احساس میکنن خونشون رنگینتره

helena

New member
چرا قسمت مردانه اتوبوس بزرگتر از قسمت زنانه است؟

چرا کسی برای صبحونه کسی رو مهمون نمیکنه؟

چرا سر عقد عروس دفعه سوم میگه بله؟

الن حس میکنی که داری میسوزی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
32961_connie_1.gif

نه عزیزم من ترموستات اصل ژاپن رو دارم زود نمیسوزم.....
فک نمیکنم قانون برای خانم و اقا بوده باشه ولی چون خانمها خاستن از تیررس نگاه اقایون دور باشن عقب رو ترجیح دادن و این کم کم رسم شده
چون اصولا ادمها وقتی از خاب بیدار میشن یه کم کسلن و دلیل مهمتر اینه چون زیاد اشتها ندارن برای همین مهمونی نمیرن که نتونن چیزی با میل فراوان بخورن
خواهر من یکماه پیش عروسیش بود بار پنجم بله گفت چون طفلک رویش نمیشد.حتما یه عروس رویش نشده بار اول بله بگه و بقیه به پیروی از او بار سوم را ترجیح دادن

helena

New member
وووووای مهسابانو دیگه نپرس......تا جزغالم نکنی بیخیال نمیشی/؟؟؟
آقای دکتر مجتبی شما نظرتون در مورد من و این صندلی چیه؟
بچه ها بیان نظراتشونو بگن و این تایپیک را ببندیم تا جزغاله نشم.انگشتام راست نمیشه بس تایپ کردم
از همه ی دوستان مچکرم

MAHSABANOO

New member

واااای مهسابانو از دست تو
خوووو یه چیزای کمی بلدم.مامانم میگه سه سال دیگه باید ازدواج کنم:یکسالش برای اتمام درسم و دو سالش برای اموختن مهارت خانه داری:میبینین مامانم میفهمه تو خونه داری ضعیفم دوسال برام وقت کنار گذاشته

افرین مامان با تجربه خوشماومد پس شومل نکن نبینم بگی بیا مامانو راضی کنا گفته باشم

MAHSABANOO

New member
هلنایه عزیزم چون اعتراف کردی که داری میسوزی دیگه ازت سوال نمیپرسم شما خیلی دخمل خوبو با ادبی هستی یکمم زود جوش میاری در کل دختر خوبو خانومی هستی ولی کد بانو نیستی پس شوهرت نمیدم خخخخخخخخخخخخخخ

MAHSABANOO

New member
از هلنا عزیزم که به همه سوالات با حوصله جواب دادن و همه دوستانی که در داغ کردن صندلی این دوست خوبمون تلاش کردن قدر دانی میکنم

از زهرا عسیسم و مهنام برایه پذیرایی تشکر فراوون دارم اجرتون با امام حسین که ملتو تشنه نگه نداشتین ولی یه لیوان اب دست من ندادین خخخخخخخخخ

جوایز بهترین سوال داغ هم به یک نفر و اونم نفر اول تقدیم میشه اونم بعد از اینکه رایها مشخص بشن

یه عذر خواهیم از ناصر دوست خوبم دارم که یادم رفت اسمشو بذارم تو نظر سنجی

و تشکر از ایمونو عزیز که زحمت میکشن و مچ میگیرن که جایزه ایشون محفوظ هست

helena

New member

منظورم اینه که چرا میگن با کتونی اگه کتو شلوار بپوشی ضایس ولی با تیپ اسپورت خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واااای یه لحظه تصور کن کت و شلوار با کتونی چه تریپی میشه دیگه از من سوالش نمیپرسی گلم.....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا