نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد روان شناسی بالینی92

aylinn

New member
سلام دوستای گلم. نظر شما راجع به این سوال چیه؟ در دیدگاه آلیس محور اغلب آشفتگیهای هیجانی کدام است؟
در کلید اولیه گزینه صحیح الف ( سرزنش کردن خود و دیگران) ولی به نظر من و تا اونجایی که دیدم عقاید غیر منطقی است یعنی گزینه ج. اگه شما هم نظرتون رو بگید ممنون میشم.

سلام مینا خانوم سرزنش کردن خود و دیگران درسته چون عین متن کتابه.

mina khanoom

New member
نظرتون راجع به سوال آمار که گفته دلیل استفاده از آزمون t به جای آزمون z چیه؟ به نظر شما گزینه ب درسته؟ یعنی انحراف معیار جامعه نامعلوم باشد؟

aylinn

New member
شما چطور راضی بودین از درصداتون ؟
نمره کلتون تو تخمین رتبه چند شده؟

yosram

New member
سلام اره پاسخ چندتا از سوالا غلطه بچه ها شما میدونید نمره کسی که بخواد بین الملل قبول بشه چقدر باید باشه.

مهسا25

New member

دوستان من چند روزه میخوام وارد نرم افزار تخمین رتبه بشم ثبت نام هم کردم ولی کدرهگیریم تایید نشده فعلا
ممنون میشم راهنماییم کنین

آخرین ویرایش:

مهسا25

New member
سلام پرندجان شما شرکت کردین تو تخمین رتبه؟من کد رهگیریم تایید نمیشه
سلام دوستان
ازمون ۹۲ چطور بود؟؟؟
کدوم درس سخت یا آسون بود؟

اگه به عقب برگردین کدوم درسو بیشتر میخونید؟؟؟؟؟؟؟

پ. نوشت: دیدم جناب ادمین واسه ما تایپیک نزد :sadsmiley:مجبور شدم بزنم. اخه تایپیک قبلی قفل شده....

parand

Well-known member
سلام پرندجان شما شرکت کردین تو تخمین رتبه؟من کد رهگیریم تایید نمیشه

سلام مهساجون. تخمین رتبه شرکت نکردم.
اگه از تخمین رتبه ی رایگان استفاده میکنی فکر کنم طول میکشه تا تایید بشه...

آریا

New member
با سلام خدمت همه روانشناسا من یه نظر تو انجمن دادم اما فقط حرفای شما اینجا ثبت شده به نظر من تخمین رتبه به کار نمیاد چون خیلی ها از سایت علوم پزشکی دات کام اطلاع ندارن نکته دوم اینکه اینقد جزئیات داره کسی تا مرحله اخر نمیره سوم اینکه من فکر نمیکنم 100 نفر بیشتر شرکت کنه،نظر های خیلی از شما رو خوندم میانگین های متوسطی زده بودید اما بهتره که از در صد هایی که شهرستانی ها زدن غافل نشید.

آریا

New member
سلام فقط سوال هورنای کلید اشتباه کرده بقیه سوالا از رو کتاب خوب بررسی کنی جواب صحیح همونه که کلید گفته.

مهسا25

New member
سلام شما که با این حرفتون کلا ما رو نا امید کردین یعنی قبول نمیشیم؟
با سلام خدمت همه روانشناسا من یه نظر تو انجمن دادم اما فقط حرفای شما اینجا ثبت شده به نظر من تخمین رتبه به کار نمیاد چون خیلی ها از سایت علوم پزشکی دات کام اطلاع ندارن نکته دوم اینکه اینقد جزئیات داره کسی تا مرحله اخر نمیره سوم اینکه من فکر نمیکنم 100 نفر بیشتر شرکت کنه،نظر های خیلی از شما رو خوندم میانگین های متوسطی زده بودید اما بهتره که از در صد هایی که شهرستانی ها زدن غافل نشید.

aylinn

New member
سلام فقط سوال هورنای کلید اشتباه کرده بقیه سوالا از رو کتاب خوب بررسی کنی جواب صحیح همونه که کلید گفته.

اکثر بچه ها روی حداقل 3 سوال در مورد اشتباه بودنش توافق دارن باید منتظر باشیم تا کلید نهایی بیاد.

آریا

New member
سلام کاربر مهسا 25 ببخشید نمیخواستم نا امیدتون کنم بالاخره خودمم کنکور دادم میانگین من 45 شد یکی از دوستام ديگه 48 ،احساس میکنم رقابت خيلي سخت بشه بین میانگین های 45 تا 50 البته امسال خيلي از دوستام من بخاطر اينکه کنکور يه ماه جلو افتاده بود درس خوندن رو به سال ديگه موکول کردن و ديگه خيلي ها. کتابهای جدیدی که معرفی شده بود رو نگرفتن،تازه شم فقط سه تا از درسا امسال آسون تر بود بقیه مثل سالهای قبل بود.

بالا