...Now PLaY!NG

farshad25

New member
استاااااااااااااادددددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:5:

بلههههههه... مشکلی هست؟؟؟؟ مگه شک داری استاده؟؟؟؟؟؟ هااان

farshad25

New member
شک؟ چی بگم والله.....از شک یه چیزی بیشتر........البته نظر منه..داداش نظرتون محترمه قطعا........

عزیز دلم... فک کنم زیاد توو خط بازار موزیک داخلی نیستی چه خبره... اکثر خواننده ها موفقیتشونو مدیون موسیقی سیروان هستن اگه دوس داشتی مثال میزنم

سیاوش قمیشی هم سیروانو بهترین موزیسین ایران میدونه برو رو گوگل سرچ کن مصاحبه سیاوشو

mehrsan

New member
عزیز دلم... فک کنم زیاد توو خط بازار موزیک داخلی نیستی چه خبره... اکثر خواننده ها موفقیتشونو مدیون موسیقی سیروان هستن اگه دوس داشتی مثال میزنم

سیاوش قمیشی هم سیروانو بهترین موزیسین ایران میدونه برو رو گوگل سرچ کن مصاحبه
خب این نظر سیاوشه یا هر کس دیگه...من مهرسانم و نظر خودمو دارم........بر حسب حس و حالی که از شنیدن موزیکای سیروان دارم ایشون رو استاد نمیدونم....فک کنم خود سیروان هم با این قضیه مشکلی نداشته باشه ........

mehrsan

New member

سیاوش قمیشی هم سیروانو بهترین موزیسین ایران میدونه برو رو گوگل سرچ کن مصاحبه سیاوشو

خب این نظر سیاوشه یا هر کس دیگه...من مهرسانم و نظر خودمو دارم........بر حسب حس و حالی که از شنیدن موزیکای سیروان دارم ایشون رو استاد نمیدونم....فک کنم خود سیروان هم با این قضیه مشکلی نداشته باشه ........

farshad25

New member

سیاوش قمیشی هم سیروانو بهترین موزیسین ایران میدونه برو رو گوگل سرچ کن مصاحبه

ok داداش... شاید شما از قمیشی سطح موسیقیایتون بالاتره... حرفی نیس:motat:

asal 92

New member
الان دارم ..........
ستایش از مرتضی پاشایی رو گوش میدم ...
ازش خیلی خاطره های خوب دارم ........

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3
بالا