-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
سهیل گفت:

که می بینین به همه اطلاع بدن:
هفته گذشته به علت عدم صدور مجوز برای ما معترضین و نیز عدم وجود مجوز برای خبرنگارا برای پوشش خبری اعتراض ما، مامورای حراست وزارت به راحتی دوربین خبرنگاری رو که تشریف آورده بودن رو گرفتن و همه عکس هایی رو که از بچه ها و شعار هاشون گرفته بودن، پاک کردن. به علت اینکه تا این لحظه از صدور مجوز برای تجمع فردای ما خبری نبوده و نیز با این شرایط بعید میدونم دیگه مجوزی صادر بشه، لطفا فردا به محض ورود هر کدام از خبرنگارهای خبرگزاری ها، موضوع رو بهشون یاد آوری کنید و سعی کنید پائین پله های وزارت و تو پیاده رو باهاشون مصاحبه کنید که بلافاصله پس از اینکه خبرشون رو تهیه کردن، زود محل رو ترک کنند که اتفاق هفته پیش دوباره تکرار نشه.
با سپاس.

این ضیائی دیگه شورشو در آورده ه ه ه ... چرا دروغ میگه ه ه ه ؟!!!!! کی از همون روز اول اعلام کــــــــــرده کاهش ظرفیاتاروووووو؟!!!باید یه درس حسابی بهش داده بشه که فک نکنه ماها نمیفهمیم...فک کرده در آسمون باز شده فقط این افتاده ازش پائین... کسائی که فردا میرن که صحبت کنن بگن اگه هدف افزایش کیفیته پس چرا به کیفیت علمی دانشجویان توجه نمیشه ؟؟؟؟؟ یکی با رتبه ی 200 بیاد به واسطه ی پولش بشینه کنار روزانه ها تو بهترین دانشگاه این میشه افزایش کیفیت؟؟؟؟افزایش کیفیتو چی معنی میکنـــــــــــــی؟؟؟؟؟اف زایش کیفیتی که دم ازش میزنی این سهم کیا میشه ؟؟؟؟؟ سهم چه افرادی قراره بشه ؟؟؟؟ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

بچه ها این حرفی که ضیائی زده مورخ 21/5/93 ست، لطفا این مصاحبشو پرینت بیرین ... اون خطیو که گفته ما از همون روز اول اعلام کردیم کاهش ظرفیتارو مارکش کنین که فردا بکنیم تو چشمش بگیم کجا اعلام کردی؟؟؟بگووووو ...

soheil...

New member
دوستان عزیز دوباره شماره خبر گزاری فارس رو میذارم، لطفا فردا از صبح زود هر کدوم چند بار تماس بگیرید، خودمم فردا به مدیر عاملش هم زنگ میزنم، فک کنم فارس کارمونو پوشش بده خیلی خوب می شه،
"یکروز پس از مصاحبه ضیایی، دانشجویان معترض دوباره جلوی وزارت بهداشت تجمع کردند"
این قرار تیتر خبرفردا عصر فارس بشه...
درسته دوستان؟؟

Azin E

New member
بعضی دانشگاها 1سال درمیون دانشجو میگیرن؟بعد وزارت احمق ما تو بهمن نمیدونسته که لیست داده؟دلم میخواد ضیایی رو با دستای خودم خفه کنم.بچه ها پروژه عوض شد.هدف فردا قتل ضیایی

ریتا

New member
ادم بره بمیره توی چاه بیفته کچل بیریخت شه خودشو با کش دار بزنه یه پیت بنزین بریزه روش سرشو مث رومیها با گیوتین قطع کنه خودشو زیر تریلی 18 چرخ بندازه خودشو از بالای برج میلاد پرت کنه پایین بهتر از اینکه جلوی رسانه دروغ بگه دروغ.
بابا اقایون شما که دم از قران میزنین شما که ادعاتون میشه خیر سرتون بخدا دروغ گناه کبیره است

Rasti

New member
ادم بره بمیره توی چاه بیفته کچل بیریخت شه خودشو با کش دار بزنه یه پیت بنزین بریزه روش سرشو مث رومیها با گیوتین قطع کنه خودشو زیر تریلی 18 چرخ بندازه خودشو از بالای برج میلاد پرت کنه پایین بهتر از اینکه جلوی رسانه دروغ بگه دروغ.
بابا اقایون شما که دم از قران میزنین شما که ادعاتون میشه خیر سرتون بخدا دروغ گناه کبیره است

دروغ مصلحتی رو ساختن واسه یه همچین روزایی دیگه!!!

Azin E

New member
راستی کسی مقوا خرید یا بخرم؟نظرتون چیه اگه فردا صبح باز پیچوندنمون لحن پلاکاردامونو تند کنیم.مثلا:آیا تصمیم های وزارت یک شبه عوض میشوند؟
تاوان تصمیم گیری های ناگهانی را جوانان کشور میدهند
آیا بر تصمیم گیری های وزارت،نظارتی وجود دارد؟

این ضیائی دیگه شورشو در آورده ه ه ه ... چرا دروغ میگه ه ه ه ؟!!!!! کی از همون روز اول اعلام کــــــــــرده کاهش ظرفیاتاروووووو؟!!!باید یه درس حسابی بهش داده بشه که فک نکنه ماها نمیفهمیم...فک کرده در آسمون باز شده فقط این افتاده ازش پائین... کسائی که فردا میرن که صحبت کنن بگن اگه هدف افزایش کیفیته پس چرا به کیفیت علمی دانشجویان توجه نمیشه ؟؟؟؟؟ یکی با رتبه ی 200 بیاد به واسطه ی پولش بشینه کنار روزانه ها تو بهترین دانشگاه این میشه افزایش کیفیت؟؟؟؟افزایش کیفیتو چی معنی میکنـــــــــــــی؟؟؟؟؟اف زایش کیفیتی که دم ازش میزنی این سهم کیا میشه ؟؟؟؟؟ سهم چه افرادی قراره بشه ؟؟؟؟ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

بچه ها این حرفی که ضیائی زده مورخ 21/5/93 ست، لطفا این مصاحبشو پرینت بیرین ... اون خطیو که گفته ما از همون روز اول اعلام کردیم کاهش ظرفیتارو مارکش کنین که فردا بکنیم تو چشمش بگیم کجا اعلام کردی؟؟؟بگووووو ...

mehdialza

New member

مهلا1991

New member
واقعا لعنت لعنت لعنت
حرف از مسئولیت در مقایل پذیرش میزنه
اخه لعنتی کی مسئول یک سال بیخبریه منه؟؟؟؟؟کی؟؟؟؟؟؟؟/
دلم دیگه جز مرگ هیچی نمیخواد

alleto

New member
از روز اول اطلاع‌رسانی کردیم که هدف آموزش پزشکی ارتقاء کیفی است و مایل به این نیستیم که آموزش را به جای کیفی به سمت کمی ببریم. تو کجای این جمله گفته که ما از اول اعلام کردیم ظرفیتا کم میشه مه بعضی از دوستان الان اینجا دارن میگن ؟!!!!!!

asayesh

New member
فردا دوباره بايد زنك بزنيم!!!!! اول ازهمه هم به فارس!

دقیقا بچه ها خواهش میکنم از صبح زود به اطلاع رسانیمون ادامه بدیم تا دوستامونم که حضوری میرن خیالشون از خبر گذاریا راحت باشه:smilies-azardl (113

پریسا 69

New member

خیلی قشنگ گفتی!!!:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

م.صفری

New member
بابا اینا ظرفیتو برگردونن من یکی قول میدم که بعد ارشد مزاحمشون نشم
میرم ی کشور دیگه
والله ... این دیگه این همه جوش زدن و دروغ گفتن داره!!!
لعنتی ... یه لودر برداشته میره رو اعصاب ما باهاش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا