-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
جا داره از دوستانی که زحمت کشیدن تشکر کنم. خانم ها و آقایون عزیزی که بیشتره وقتشونو رو پای
کامپیوترشون گذاشتن تا اعتراض با هماهنگی خوبی صورت بگیره. دست همگیتون درد نکنه. من بخاطر درسا یکم حضورم اینجا کم شده اما دلم اینجاست
انشالا چهارشنبه می بینمتون.

soheil...

New member
سهیل دل‌آرام مجوز دادن مجلس چی شد؟
سلام دوستان؛
امروز با 5 نفر از دوستانی که لطف کردن و اومدن، برای دیدار مردمی با نماینده ها رفتیم مجلس. فک کنم بهترین نتیجه ای که میتونستیم و انتظار داشتیم رو امروز از مجلس گرفتیم، ابتدا که دوسه نفر از بچه ها با نماینده های شهراشون حرف زدن، بعد هم یک درخواست رو که نوشته بودیم و حدود 80 صفحه ازش زیراکس کرده بودیم رو تا اونجا که تونستیم بین اتاق نماینده ها پخش کردیم. حالا اگه خواستن پیگیری کنن، برای اینکه بتونن باهامون در ارتباط باشن، من با اجازتون شماره خودمو پای همه برگه نوشتم، علاوه بر همه این ها با 5-4 تا از نماینده های کمیسیون آموزش هم دیدار حضوری داشتیم، اونا هم تا حدودی در جریان مسئله بودن و البته ناراضی از عدم اطلاع قبلی وزارت بهداشت. 5-4 تا از تماینده های کمیسیون های دیگه هم قول دادن که فردا این مسأله رو با بقیه نماینده ها و بقیه نماینده های کمیسیون آموزش در میان بذارن و در صورت امکان در صحن علنی مجلس مطرح کنن... در نهایت باحال ترینشون هم آقای دامادی نماینده فک کنم ساری بود که بلافاصله گوشیشو برداشت و شماره موهبتی(or محبتی!!) رو گرفت...5 بار باهاش تماس گرفت، ولی متأسفانه جواب نداد، با این حال گفت حتما فردا اگه بتونم وقت نطق بگیرم این در خواستتو با خودم می برم و در غالب یه تذکر به وزیر بهداشت، مطرح می کنم...
یکی از دوستان هم تونستن یه نامه از نماینده شهرشون خطاب به وزیر بهداشت بگیرن، که امیدوارم چهارشنبه بتونیم به دست وزیر برسونیم...
منم هنوز منتظر خبر استانداری برای صدور یا عدم صدور مجوز هستم، هنوز خبری نشده متأسفانه...

یا علی...

fada19990

New member
سلام دوستان؛
امروز با 5 نفر از دوستانی که لطف کردن و اومدن، برای دیدار مردمی با نماینده ها رفتیم مجلس. فک کنم بهترین نتیجه ای که میتونستیم و انتظار داشتیم رو امروز از مجلس گرفتیم، ابتدا که دوسه نفر از بچه ها با نماینده های شهراشون حرف زدن، بعد هم یک درخواست رو که نوشته بودیم و حدود 80 صفحه ازش زیراکس کرده بودیم رو تا اونجا که تونستیم بین اتاق نماینده ها پخش کردیم. حالا اگه خواستن پیگیری کنن، برای اینکه بتونن باهامون در ارتباط باشن، من با اجازتون شماره خودمو پای همه برگه نوشتم، علاوه بر همه این ها با 5-4 تا از نماینده های کمیسیون آموزش هم دیدار حضوری داشتیم، اونا هم تا حدودی در جریان مسئله بودن و البته ناراضی از عدم اطلاع قبلی وزارت بهداشت. 5-4 تا از تماینده های کمیسیون های دیگه هم قول دادن که فردا این مسأله رو با بقیه نماینده ها و بقیه نماینده های کمیسیون آموزش در میان بذارن و در صورت امکان در صحن علنی مجلس مطرح کنن... در نهایت باحال ترینشون هم آقای دامادی نماینده فک کنم ساری بود که بلافاصله گوشیشو برداشت و شماره موهبتی(or محبتی!!) رو گرفت...5 بار باهاش تماس گرفت، ولی متأسفانه جواب نداد، با این حال گفت حتما فردا اگه بتونم وقت نطق بگیرم این در خواستتو با خودم می برم و در غالب یه تذکر به وزیر بهداشت، مطرح می کنم...
یکی از دوستان هم تونستن یه نامه از نماینده شهرشون خطاب به وزیر بهداشت بگیرن، که امیدوارم چهارشنبه بتونیم به دست وزیر برسونیم...
منم هنوز منتظر خبر استانداری برای صدور یا عدم صدور مجوز هستم، هنوز خبری نشده متأسفانه...

یا علی...
واااااااي دمتون كرم مرررررسي!ازهمه بجه هايي كه همراهتون اومدن هم تشكر ميكنم!

ROJO

New member
افریییین

دم اقا سهیل و کسایی ک رفتن گرم:applause:

ولی من یکم ناراحت شدم: هیشکی از حال ما خبر نداره، همه انگار تازه فهمیدن، مظلومیتمون بیشتر بهم ثابت شد...:sad:

ham.ad

New member
واقعا خسته نباشید اقا سهیل .خیلی خبر خوبی دادید .فکر کنم حالا همه امیدوارتر شدن.:rose::rose:

مهلا1991

New member
سلام دوستان
خدارو شکر انگار داره کارا بهتر از سری قبل پیش میره
واقعا دست اقا سهیل و دوستانی که امروز رفتن مجلس درد نکنه انشاا... نتیجه زحمتامونو ببینیم
اومدم بگم منم هستم و یه موضوع دیگه اینکه اگه چهارشنبه بازم حرف تکراری مثل بالا بردن کیفیت رو مطرح کردن ماهم دیگه ساکت نشینیم
میدونم از روز اول قرارمون این بود که کاری به افزایش ظرفیت بین الملل نداشته باشیم ولی این بار دیگه فکر کنم وقتشه جوابشونو بدیم
ماهم میتونیم بگیم چرا شما که انقدر حرف از کیفیت میزنید به فکر کیفیت علمی دانشجوهاتون نیستید؟؟؟نه؟؟؟؟؟؟

abtin13

New member
سهیل جان و بقیه دوستانی که رفته بودید، همگی خسته نباشید و دست مریزاد به همگی شما.اگه اینطور که نماینده ها امیدواری دادن همه چیز بر وفق مراد ما پیش بره،هفته آینده باید منتظر سایت سنجش باشیم تا ویرایش رشته ها رو باز اعلام کنه.

mri13

New member
م.صفری
امتیاز دادم که حس خوبتون تداوم داشته باشه
ممنونتم! :rose:

ROJO
این بغضه تو پرانتز منو کشته

خدا کنه کلا حسای خوب بیاد سراغت همیشه
ممنونتم! :rose:

soheil
سلام دوستان؛
یا علی...

سهیل دمت گرم سهیل مرد عمل

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
واقعا دست اقا سهیل و دوستانی که امروز رفتن مجلس درد نکنه انشاا... نتیجه زحمتامونو ببینیم
اومدم بگم منم هستم و یه موضوع دیگه اینکه اگه چهارشنبه بازم حرف تکراری مثل بالا بردن کیفیت رو مطرح کردن ماهم دیگه ساکت نشینیم
میدونم از روز اول قرارمون این بود که کاری به افزایش ظرفیت بین الملل نداشته باشیم ولی این بار دیگه فکر کنم وقتشه جوابشونو بدیم
ماهم میتونیم بگیم چرا شما که انقدر حرف از کیفیت میزنید به فکر کیفیت علمی دانشجوهاتون نیستید؟؟؟نه؟؟؟؟؟؟
جمله ی آخرت آفــــــــــــــــــرین...

- - - Updated - - -

سلام دوستان

مهلا1991

New member

- - - Updated - - -

مرسی.واقعا دیگه این مسئولین فکر میکنند با یمشت ادم پخمه طرفند(البته معذرت میخوام که اینو میگم)چون واقعا جوابی به ادم میدن که ادم پیش خودش فکر میکنه واقعا اینا در مورد ما چی فکر کردن که اینجور جوابمونو میدن
ای کاش بقیه دوستان هم نظرشونو میگفتن
فکر میکنم اگه یه کم در مورد این حرف بزنیم که نماینده ها قراره چی بگن بهتر باشه

mri13

New member
Rojo اسم منم بنویس. عهد کرده بودم زیر 50 نفر شدیم نیام ولی دیگه حیفیم میاد آخرین تلاشه الان چند روزه 34 نفریم خدا کنه حداقل اینایی که گفتن میان حتما بیان کسانی که دارن این پستو میخونن بدونن ممکنه ما برای به نتیجه رسیدن یک نفر کم داشته باشیم و اون یک نفر شمایی باشی که نیومدی

asayesh

New member
امروز چندتا از دوستام رفته بودن دانشگاهشون معاون اموزشیشون گفته والا اینقدری که ما دانشجوی راضی از کاهش میبینبم ناراضی نمیبینیم اوناهم کلی براش توضیح دادن گفته مشکلتون فقط با وزارت حل میشه اونا بگن بگیرید ماهم نخوایم نمیتونیم رو حرفشو حرف بزنیم با وجود همه اطلاع رسانی که کردیم انگار واقعا خیلیا خبر ندارن وگرنه از خود تهران راحت 100 نفر میومدن کاشکی یه راهکار پیداکنیم افراد بیشتری مطلع بشن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا