-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

دل آرام

New member
چند تا رشته هم به عنوان مثال پیدا کنید که خود 92 هم کاهش داشته!!
مثلا ژنتیک 10 نفر کم شده بود اون سال به 80 رسید!! اگه چند تا مثال باشه قانع میشن! اونقدرم اطلاعات و یا حوصله ندارن بخوان تو بقیه رشته ها خلاف این حرف رو ثابت کنن!!!
10 نفر یه شیب ملایمه دیگه!

رشته روان شناسی بالینی
سال 90 :42
سال 91: 81
سال 92 : 65
سال 93 : 37

elahe01

New member
به نظرتون این جمله اش برای ما هم صدق میکنه!!!

معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به این نکته که ظرفیت های دفترچه کنکور همیشه کمتر از ظرفیت نهایی پذیرش است، گفت: این اعداد، خام هستند و میزان پذیرش واقعی بیشتر از این تعداد است.

نه برای ما صدق نمیکنه
اصلا به روی خودشون نمیارن که قرار بوده 8 تا رشته افزایش ظرفیت داشته باشه
قرار بوده به اعتراض همه رشته ها رسیدگی بشه
کلا هی ما رو پاس میدن به هم

آخرین ویرایش:

saeid3

New member
رشته بهداشت محیط
سال92.....220
امسال.....140
فاجعه قرن!
سال 94.......نصف دانشجوهای ارشد اخراج!

آخرین ویرایش:

elmira1365

New member
راستی بچه ها اونهایی که رتبتون رو چک کردید و اینکه میدونید با تعداد پذیرش امسال همخونی داره و قبولید مثل خود من ، اینو در نظر داشته باشید که امسال اعلام شده از هر رتبه ممکن هست جند نفر باشه ، پس اونی که که رتبه 10 شدی و مثلا ظرفیت دانشگاهت 12 نفر هست و فکر میکنی که قبول هستی ، پس بیخیال اعتراض بشی ، اینو در نظر داشته باش که ممکنه رتبه های قبلتر جند تا باشند و شما با رتبه 10 قبول نشی، من همش دارم فکر این رو میکنم که میخوام بیام اعتراض که بعدا پشیمون نشم، بگم من فکر میکردم قبول میشم ولی بعد که کار از کار گذشت ببینم ای دل غافل ، دوستای گلم بهای این یک سال درس خوندنتون رو ناچیز از دست ندید که بعد پشیمون بشید

elmira1365

New member
ظرفیت رشته رادیوبیولوژی حتی از دو سال قبلش هم کمتر شده
امسال 16 نفر
پارسال :33 نفر
سال 91 : 19 نفر
کاهش 50% داشته که حتی نه تنها از پارسال بلکه از سالهای قبل هم کمتر میگیره

mahii

New member
mahi اینهمه بقیرو به اومدن فرا میخونه خودش نمیاد؟! :smilies:
ببین بقیه خودشون منو میشناسن شما لازم نیست بهشون بگید...نمیدونم هدفتون چیه چنبارم تذکر دادم ولبی باز میگید اینو.شما که تهرانید پسرم هستید چرا؟
من لاقل هی دارم تلاش میکنم نفرات بیشتر شه.دیگه انقد به همرشته ایای خودم گفتم خسته شدم......

آخرین ویرایش:

mohammad233

New member
دوستان. همه رشته ها را باید زیاد کنند. نه چند تا رشته بلاک شده. به همه رشته ها اجحاف شده
اره، مقوای بزرگ ک با دوتا دست بگیریم بالا، توشم نظر من اینه ک کاهش ظرفیت چنتا رشته، یا دانشگاههای بلاک شده یا ی چیزایی تو این مایه ها رو بنویسیم

نظرت چیه?

mri13

New member
خوب کسی میتونه هم‌رشته‌ای‌هاشو وادار به اومدن بکنه که خودشم بیاد. مثل این میمونه که من خودم سیگار نکشم بعد به شما بگم بکش یا برعکسش!

mahii

New member
خوب کسی میتونه هم‌رشته‌ای‌هاشو وادار به اومدن بکنه که خودشم بیاد. مثل این میمونه که من خودم سیگار نکشم بعد به شما بگم بکش یا برعکسش!
وادار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شماها همتون تهرانید من از گیلان پاشم تنها بیام متوجهی چی میگی میگم بابام نمیذاره از خونه در برم؟؟؟؟من ازتون خواهش کردم نکردم؟؟؟؟شما نمیدونم چرا همش حرف خودتونو میزنید؟!!!!!!
من شب.روز تو سایتم همشم میخوام یجوری کمک کنم اطلاعرسانی کنم لاقل به همرشته ایای خودمم که شده.مگه کار بدی کردم؟/؟؟اگه کسی ازم ناراضیه و فکرشمارو راجبم میکنه.من دیگه ن میام اینجا ن کاری میکنم.ببخشید با کارام یسریو ازردم .شرمنده

saeid3

New member
وادار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شماها همتون تهرانید من از گیلان پاشم تنها بیام متوجهی چی میگی میگم بابام نمیذاره از خونه در برم؟؟؟؟من ازتون خواهش کردم نکردم؟؟؟؟شما نمیدونم چرا همش حرف خودتونو میزنید؟!!!!!!
من شب.روز تو سایتم همشم میخوام یجوری کمک کنم اطلاعرسانی کنم لاقل به همرشته ایای خودمم که شده.مگه کار بدی کردم؟/؟؟اگه کسی ازم ناراضیه و فکرشمارو راجبم میکنه.من دیگه ن میام اینجا ن کاری میکنم.ببخشید با کارام یسریو ازردم .شرمنده

عزیزانی که نمیان ولی وقت صرف میکنن و سایرین رو تشویق میکنن .ارزششون اندازه هموناییه که 4شنبه حضور دارن

- - - Updated - - -

elahe01

New member
دوستان. همه رشته ها را باید زیاد کنند. نه چند تا رشته بلاک شده. به همه رشته ها اجحاف شده

دوستان چیزی که باید مطرح بشه تو اعتراضا اینه که
بدون اطلاع قبلی ظرفیت ها کاهش پیدا کرده
ظرفیت ها با شیب تند کاهش پیدا کرد(30%، 50%، 70% و... شیب تند و غیرمنصفانه ایه)
اگر قرار باشه ظرفیت ها کم بشه، باید مثلا برای هر رشته 10% کم بشه(برای همه رشته ها به یک میزان)
10% برای mri میشه 3 نفر
برای رشته من 10% میشه 6 نفر
برای بهداشت محیط 10% میشه 22 نفر
....
نه اینکه ما از 60 تا برسیم به 29 تا
بهداشت 80 تا کم بشه
mri از 24 تا بشه 4 تا!!

این ظرفیتا تا 4 سال دیگه به مرور باید اینقدر کم بشه نه یهو امسال

آخرین ویرایش:

tayebe

New member
راستی بچه ها اونهایی که رتبتون رو چک کردید و اینکه میدونید با تعداد پذیرش امسال همخونی داره و قبولید مثل خود من ، اینو در نظر داشته باشید که امسال اعلام شده از هر رتبه ممکن هست جند نفر باشه ، پس اونی که که رتبه 10 شدی و مثلا ظرفیت دانشگاهت 12 نفر هست و فکر میکنی که قبول هستی ، پس بیخیال اعتراض بشی ، اینو در نظر داشته باش که ممکنه رتبه های قبلتر جند تا باشند و شما با رتبه 10 قبول نشی، من همش دارم فکر این رو میکنم که میخوام بیام اعتراض که بعدا پشیمون نشم، بگم من فکر میکردم قبول میشم ولی بعد که کار از کار گذشت ببینم ای دل غافل ، دوستای گلم بهای این یک سال درس خوندنتون رو ناچیز از دست ندید که بعد پشیمون بشید

عزیزم شما رتبه در سهمیه آزادت مثلا شده باشه 10 و اگه چنتا هم رتبه قبل شما باشن و یا سهمیه رزمندگان یا درکل با سهمیه خاصی قبول شدن رو میتونی از مقایسه رتبه در سهمیه و رتبه در کل خودت بفهمی.
معیار اصلی رتبه در کل هست.
مثلا من خودم رتبه 30 هماتو امسال شدم و رتبه در کل ام هست 31
ینی قبل من ممکنه دونفر هم رتبه شده باشن و یا یه نفر سهمیه خاصی داشته ک من از 30 شدم 31.
از بین دونفر هم رتبه هم معیار بعدی معدل لیسانس شون هست.
و کسی ک معدل بهتری داره رتبه اش کمتر میشه.

abtin13

New member
بچه‌ها آخرشو هر چی فکر میکنم جور در نمیاد.عنایتو مبذول میفرمایند ولی اقدامو که مبذول نمیفرمایند! اقدامو انجام میدن. نظر؟

اینا بخوان کار انجام بدن اقدام رو مبذول می فرماین، عنایتشون رو نخواستیم
فرقی نمی کنه با هر دوتا مبذول فرمایید می نویسن.مبذول یعنی مورد بذل و بخشش قرار دادن.می تونن از اختیارات خودشون برای اقدام در جهت این کار بذل و بخشش انجام بدن یا عنایت خودشون رو با توجه به اختیاراتی که دارن بذل و بخشش بکنن.
شما هم خیلی دیگه وسواس به خرج نده.همون اقدام خوبه.عنایت پررو شون می کنه

abtin13

New member
بچه ها تذکر6 دفترچه ثبت نام مربوط به اسامی دانشگاه های پذیرنده دانشجو اینجور نوشته شده:

دانشگاهها و مراكز اعلام شده ذيل به منزله پذيرش قطعي دانشجو در رشته مربوطه در دانشگاه نمي باشد لذا در صورت عدم اعلام ظرفيت از سوي دانشگاه ها؛ نام دانشگاه در مراحل بعدي حذف خواهد شد. بعبارتي، درصورت هرگونه تغيير در رابطه با دانشگاههاي پذيرنده دانشجو از طريق همين سامانه اطلاع رساني خواهد شد .

گفته شده اطلاع رسانی میشه اما نشده!!!! اینه ک هر بهونه ای خواستن بیارن باید از هر چیزی ک خودشون گفتن با سند علیه خودشون استفاده کرد...
اینا میان از قسمت اول جمله علیه خودت ازش استفاده می کنن.قسمت دوم رو هم یه جوری می پیچونن که خودت به خودت شک کنی

karshenasgh

New member
1-در این راستا جمعی از داوطلبان در دو نوبت روبروی ساختمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی جمع شدند
2-در این راستا جمعی از داوطلبان در دو نوبت مقابل ساختمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تجمع اعتراضی برپا کردند

1-برای رفع این مشکل‌ها اقدام‌های لازم را مبذول فرمایند.
2-برای رفع این مشکل‌ها اقدام‌های لازم را انجام دهند.

بچه‌ها انتخاب کنید کدوم بهتره؟

اقدامات لازم را معمول فرمایند..

abtin13

New member

حالا تو این هیر و ویر دعوای شما دوتا کم بود.صلوات بفرستین. تا اطلاع ثانوی هم کسی اون یکی رو به هیچی متهم نکنه تا ببینیم 4 شنبه چی میشه.فرصت برای دعوا زیاده

- - - Updated - - -

حالا تو این هیر و ویر دعوای شما دوتا کم بود.صلوات بفرستین. تا اطلاع ثانوی هم کسی اون یکی رو به هیچی متهم نکنه تا ببینیم 4 شنبه چی میشه.فرصت برای دعوا زیاده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

mri13

New member
هفته پیش تو اعتراض یکی از دوستان یه پسررو نشون داد گفت که اومده اعتراض.گفتم چه رشته‌ای هست رتبش چنده؟ گفت رتبه 1 phd نانوتکنولوژی! گفتم برای چی اومده اعتراض!؟ گفت ظرفیت رشتشون صفر نفر شده! :5: همونجا میخواستم برم از ضیایی بخاطر مزاحمتی که ایجاد کردیم عذرخواهی کنم برگردم خونمون برم دنبال زندگیم!:14: دیگه حیفیم اومد گفتم تا اینجا اومدم یه چند ساعت دیگه هم وایسم!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا