-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sooryas

New member
رفتید اعتراض بگید این چه وضعه پاسخنامه زدنه آخه؟؟؟؟ما ندیدیممم خیلیا دیدن

*فرناز*

New member
مگه من اون خانومه ک تل جواب میده رو اومدم نبینم! الان مشتاق دیدارشم وحشتناک

وقتی جواب میداد این شکلک تو ذهنم نقش میبست--->:65d6a5d6s:بله!?

روجو برای وزارت سنجش رو میگی؟؟؟
من دیدمش دقیقا همون جوری بود جواب دادنی:whistle:

دل آرام

New member

فیزیک پزشکی کو نمایندت?:black_eyed:

انگل و قارچ?!!

پرستاری و ماماییم ک خدا رو شکر گویا راضی بودن?...

و الباقی رشته های بدون نماینده

تا اخر شب وقت دارید نماینده بفرستید!:riz304:

پرستاری ویژه یه دختر خانمی دفعه اول تجمع دیدمش اما دفعه دوم دیگه نبود کاش این سری بیاد !

خیلی هم مهربون بود اون وسط شعار دادن من چشمم میفتاد به مامورایی که داخل واستاده بودن قیافه هاشون دیدنی بود آخه ! بعد از خنده غش میکردم دلمو میگرفتم پخش زمین ! اصلن یه وضعی ! بعد اون خانمه فکر کرد من حالم بد شده دارم غش میکنه !:28:

ROJO

New member
ینی چی ک از دیشب هیشکی نیومده

مشهدیا یکم بخودتون بیاین، ملت دارن از جنوب میان اونوقت شما...

با قطار بیاین :|

Azin E

New member
رجو بنر دست سهیله.حتما میاره.گفته بود چند تا دوستاشم میاره

Rasti

New member
من تو وبلاگ بچه های فیزیک پزشکی اطلاع رسانی کردم،امیدوارم بیان

mri13

New member
متن بنر

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم‌ترین و رقابتی‌ترین آزمون‌هایی است که هر سال جهت گزینش داوطلبان برای ورود به دانشگاه‌ها برگزار می‌شود. سازمان سنجش آموزش پزشکی هر سال ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها را بطور منظم به اطلاع داوطلبان می‌رساند و هرگونه تغییر در ظرفیت‌ها را از قبل اعلام می‌کند. اما متاسفانه امسال به‌رغم گفته‌ی رییس محترم سازمان سنجش پزشکی قبل از آغاز ثبت نام مبنی بر عدم تغییر ظرفیت‌ها (خبرگزاری ایسنا به تاریخ 9 بهمن 1392– کد خبر 92110905888)، شاهد کاهش چشمگیر و بی‌سابقه‌ی ظرفیت‌ها حتی تا 70 درصد در برخی رشته‌ها بودیم. حال آینده بسیاری از جوانان این مرز و بوم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. جوانانی که به امید ظرفیت‌های سال قبل یک سال از عمر ارزشمند خود را صرف آمادگی برای این آزمون کردند و حالا همه‌ی امید خود را از دست رفته می‌بینند.
ما داوطلبان آزمون ارشد، برای چندمین بار مراتب اعتراض خود را نسبت به این کاهش ظرفیت، عدم اطلاع رسانی بموقع و بی‌توجهی به خواسته‌هایمان، اعلام داشته و بازگشت ظرفیت‌ها به سال قبل را خواستاریم.
امید است تا مسئولان صدای اعتراض ما را بشنوند و برای رفع این مشکل‌ها اقدامات لازم را مبذول فرمایند.

نامه به خبرگزاری‌ها

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم‌ترین و رقابتی‌ترین آزمون‌هایی است که هر سال جهت گزینش داوطلبان برای ورود به دانشگاه‌ها برگزار می‌شود. سازمان سنجش آموزش پزشکی هر سال ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها را بطور منظم به اطلاع داوطلبان می‌رساند و هرگونه تغییر در ظرفیت‌ها را از قبل اعلام می‌کند. اما متاسفانه امسال به‌رغم گفته‌ی رییس محترم سازمان سنجش پزشکی قبل از آغاز ثبت نام مبنی بر عدم تغییر ظرفیت‌ها (خبرگزاری ایسنا به تاریخ 9 بهمن 1392– کد خبر 92110905888)، شاهد کاهش چشمگیر و بی‌سابقه‌ی ظرفیت‌ها حتی تا 70 درصد در برخی رشته‌ها بودیم. در این راستا جمعی از داوطلبان در دو نوبت مقابل ساختمان وزارت بهداشت تجمع کردند که حاصل آن، وعده‌ی جناب آقای دکتر پورکاظمی مبنی بر افزایش ظرفیت در هشت رشته شد (خبرگزاری ایسنا به تاریخ 11 مرداد 1393– کد خبر 93051104594). حال با گذشت چند روز از انتشار این خبر، ظرفیت‌ها افزایش نیافته است.
ما داوطلبان آزمون ارشد، برای چندمین بار مراتب اعتراض خود را نسبت به این کاهش ظرفیت، عدم اطلاع رسانی بموقع و بی‌توجهی به خواسته‌هایمان، اعلام داشته و بازگشت ظرفیت‌ها به سال قبل را خواستاریم.
امید است تا مسئولان صدای اعتراض ما را بشنوند و برای رفع این مشکل‌ها اقدامات لازم را مبذول فرمایند.

آخرین ویرایش. اگه کسی مشکل ویرایشی میبینه لطفا بگه. تو همین پست ویرایش می‌کنم.

آخرین ویرایش:

Azin E

New member
راستی دفعه دوم هم پرستاری نماینده داشت.دوست خودم.این دفعه هم بهش میگم اگه شیفت نبود بیاد

mahcima

New member
گفتم اطلاع داشته باشين ما هم دفعه اول بوديم هم دفعه دوم
قابل توجه دوستاني كه ميگن ميان و نميبينيمشون
جاي تاسف داره اگه كسي نياد چون نماينده از رشته ش هست
اگه ١٠٠ نفرم از رشته ي من باشن باز ميرم كه بشيم ١٠١ نفر چون حقمه ميخام ازش دفاع كنم نه اينكه يه عده رو بفرستم خودمم اين وسط يه سودي ببرم

*فرناز*

New member
این دفعه کلید کنیم که وزیر بهداشت رو باید دید.
حراست وزارت آقای حبیبی خیلی خوبه . فقط حرفش این بود که آروم باشید با هر کسی بخوایید من ملاقات جور میکنم
واسه دستیاریا آخر سر وزیر حمایت کرد و قول مساعد داد و افزایش تصویب شد! حتی برخلاف رای نمایندگان مجلس! عمل کرد!!!
ملاقات با ضیایی و پورکاظمی اصلا ثمربخش نیس

دل آرام

New member
متن بنر

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم‌ترین و رقابتی‌ترین آزمون‌هایی است که هر ساله جهت گزینش داوطلبان برای ورود به دانشگاه‌ها برگزار می‌شود. سازمان سنجش آموزش پزشکی هر سال ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها را بطور منظم به اطلاع داوطلبان می‌رساند و هرگونه تغییر در ظرفیت‌ها را از قبل اعلام می‌کند. اما متاسفانه امسال به‌رغم گفته‌ی رییس محترم سازمان سنجش پزشکی قبل از آغاز ثبت نام مبنی بر عدم تغییر ظرفیت‌ها (خبرگزاری ایسنا به تاریخ 9 بهمن 1392– کد خبر 92110905888)، شاهد کاهش چشمگیر و بی‌سابقه‌ی ظرفیت‌ها حتی تا 70 درصد در برخی رشته‌ها بودیم. حال آینده بسیاری از جوانان این مرز و بوم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. جوانانی که به امید ظرفیت‌های سال قبل یک سال از عمر ارزشمند خود را صرف آمادگی برای این آزمون کردند و حالا همه امید خود را بر باد رفته می‌یابند.
امید است تا مسئولان صدای اعتراض ما را بشنوند و برای رفع این مشکل‌ها اقدام‌های لازم را مبذول فرمایند.

نامه به خبرگزاری‌ها

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم‌ترین و رقابتی‌ترین آزمون‌هایی است که هر ساله جهت گزینش داوطلبان برای ورود به دانشگاه‌ها برگزار می‌شود. سازمان سنجش آموزش پزشکی هر سال ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها را بطور منظم به اطلاع داوطلبان می‌رساند و هرگونه تغییر در ظرفیت‌ها را از قبل اعلام می‌کند. اما متاسفانه امسال به‌رغم گفته‌ی رییس محترم سازمان سنجش پزشکی قبل از آغاز ثبت نام مبنی بر عدم تغییر ظرفیت‌ها (خبرگزاری ایسنا به تاریخ 9 بهمن 1392– کد خبر 92110905888)، شاهد کاهش چشمگیر و بی‌سابقه‌ی ظرفیت‌ها حتی تا 70 درصد در برخی رشته‌ها بودیم. برای همین جمعی از داوطلبان در دو نوبت روبروی وزارت بهداشت جمع شدند که حاصل آن، وعده‌ی جناب آقای دکتر پورکاظمی مبنی بر افزایش ظرفیت در هشت رشته شد (خبرگزاری ایسنا به تاریخ 11 مرداد 1393– کد خبر 93051104594). حال با گذشت چند روز از انتشار این خبر، ظرفیت‌ها افزایش نیافته است.
امید است تا مسئولان صدای اعتراض ما را بشنوند و برای رفع این مشکل‌ها اقدام‌های لازم را مبذول فرمایند.

آخرین ویرایش. اگه کسی مشکل ویرایشی میبینه لطفا بگه

توی متن دوم برای خبرگذاری به جای برای همین نوشته بشه در این راستا جمعی از داوطلبان در دو نوبت مقابل ساختمان وزات بهداشت درمان و آموزش پزشکی تجمع اعتراضی بر پا کردند ................
بهتر نیست ؟

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
از ساعت ده تا هر وقتی ک مسئول رده بالا رو ببینیم منتظر میمونیم، این همه راه نمیایم ک دست خالی برگردیم...

ROJO

New member
توی متن دوم برای خبرگذاری به جای برای همین نوشته بشه در این راستا جمعی از داوطلبان در دو نوبت مقابل ساختمان وزات بهداشت درمان و آموزش پزشکی تجمع کرده ................
بهتر نیست ؟
متن دوم امادست :)

دل آرام

New member
از ساعت ده تا هر وقتی ک مسئول رده بالا رو ببینیم منتظر میمونیم، این همه راه نمیایم ک دست خالی برگردیم...

بچه ها این سری ازشون قول حتمی بگیریم
یعنی بگیم که نامه رو همون روز بدن به کارکنان
بگیم وقتی شما یه قولی به ما میدین بعد ما زنک میزینم مسئول بخش مربوطه میگه من خبر ندارم !!! ما چطوری اعتماد کنیم بهتون !!!

*فرناز*

New member
پگاه رو هم اضافه کن. البته مادرش میاد. سری قبلم همین طور بود و اومدنشون حتمیه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا